phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] webd.pl
Autor Wiadomość
wiesiu666

Posty: 3
Wysłany: 22-02-2011, 22:36   

tego jak dzialaja strony w tej firmie nie da sie nawet kulturalnie skomentowac. Ja jedynie nie mialem nigdy z nimi problemu jesli chodzi o kontakt i ogolnie jakis wiekszych padow nie zaliczyly moje strony (moze dlatego ze mialem spora przerwe od nich i zrobilem blad ze wrocilem),ale te drobne problemy z ladowanie sa rozbrajajace. Juz w przeszlosci na modemie 9600bps lepiej sie internet przegladalo niz na nowoczesnych laczach teraz.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
crisko

Posty: 1
Wysłany: 30-06-2011, 21:44   

Hmm.. Uzywam tego hostingu od dzis :) Proboje zainstalowac , po czym nie znam servera bazy danych.. Moze ktos wie? albo bynajmniej wie jak sprawdzic?
 
     
Marek83

Posty: 86
Wysłany: 27-07-2011, 13:32   

Dzień dobry

Ja ogólnie jestem bardzo zadowolony z hostingu.

Jednak ostatnio mam problem z mailingiem. Przy 4tys forum nie wszystkie maile docierają.

Czy ktoś wie czy jest jakiś dzienny limit na webd.pl czy po prostu forum tylu maili nie ogarnia?

Z góry dziekuje za odp.

Pzdr
M
 
     
Paveleks

Posty: 60
Wysłany: 27-07-2011, 20:40   

Ten hosting robi się powoli jednym wielkie gó**em (a używam od 2 lat, ale chyba już niedługo)
4 razy dziennie baza danych nie odpowiada. Serwer MySQL offline.
Wszystko chodzi jak średniowieczny klop.

Jeżeli ktoś sie zastanawia żeby wykupić tam hosting to odradzam !!!
 
     
atroth

Posty: 2
Wysłany: 01-08-2011, 11:42   

Ta firma to jest tragedia, serwery działają jakby chciały a nie mogły, FTP zrywa połączenie, panel jak się wczyta to jest sukces :P

miałem tam wykupione konto na miesiąc i jestem szczęśliwy że nie kupiłem na rok :mrgreen:
 
     
Pawlok
Czarna lista


Pomógł: 2 razy
Posty: 245
Wysłany: 06-08-2011, 16:13   

Ja mam u nich konto od 3 lat i nie narzekam. Nie miałem do tej pory żadnych problemów a mam postawione 4 fora w tym jedno nowe.

Polecam w 100 %
 
     
Maclaw

Posty: 21
Wysłany: 31-12-2011, 11:19   

Najgorszy hosting jaki moze być!!! Kupiłem u nich Konto i domene.pl i co się okazało? już po instalacji przema mam problem, gdyż nie można się było połączyć z bazą danych dobra napisałem do działu technicznego, gdyż była to ich wina i naprawili po 2h jednak po kilku dniach znowu problem połączeniem z bazą danych tylko ze teraz pisze im prawie codziennie od ponad 2tyg i nikt nie raczy odpowiedzieć!!... Teraz tylko żałuje ze kupiłem u nich domenę, bo nawet nie mogę jej podpiąć pod inny hosting, gdyż nie mają Konfiguracji domen... STOP TAKIM HOSTINGOM!!! Jak masz kupywac cos takiego to juz lepiej zrob sobie na cba...
 
     
paweo

Pomógł: 1 raz
Posty: 95
Wysłany: 23-01-2012, 16:50   

Cytat:
lepiej zrob sobie na cba...


NA friko.pl :-)
 
     
gaget3


Pomógł: 160 razy
Posty: 351
Wysłany: 23-01-2012, 18:11   

paweo, friko.pl to jeden z badziewnych darmowych hostingow na strone. Ja polecam:
a) z darmowych: http://cba.pl ; http://ugu.pl ; http://ssl2.pl
b) z platnych: http://proserwer.pl
_________________
Inspektor Gaget xD
Poza forum pomagam odpłatnie. Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz. Nie marnuj mojego cennego czasu.
 
     
paweo

Pomógł: 1 raz
Posty: 95
Wysłany: 24-01-2012, 15:51   

No, tak...
Co 5 minut przerwa techniczna...
 
     
Maclaw

Posty: 21
Wysłany: 05-04-2012, 18:02   

Nie polecam hostingu... Baza danych z przemo nie działała... Brak reakcji ze strony administratorów. Nie potrafią naprawić prostych błędów... Żenada, nie kupujcie nigdy tu serwerów!!! Jak już to wybierzcie xaa.pl chociaż nie będziecie mieli żadnych problemów...
 
     
+bustersk


Pomógł: 30 razy
Posty: 241
Wysłany: 22-04-2012, 09:27   

Ja nie mam żadnych problemów z hostingiem.
Wszystko pięknie, szybko chodzi, kilka razy długo się strona ładowała i to wszystko.
Polecam, bo za taką niską cene nie ma lepszego hostingu :)
 
     
emin88

Posty: 5
Wysłany: 12-06-2012, 14:13   

Polecam tego hostingodawcę, jestem w tej firmie od dwóch lat i wszystko chodzi jak powinno. Jedyne oprogramowanie jakie mi nie poszło to ClipBucket, ale jak się dowiedziałem to wymaga porządnego VPS'a. POLECAM dla forum przema jest na prawdę dobre !!
 
     
Lukdirt

Posty: 89
Wysłany: 12-02-2019, 16:46   

Nie rozumiem tego hejtu na ten hosting. Odkąd mam tam forum (od sierpnia 2018 r.) nie miałem ani razu żadnej, nawet najmniejszej awarii. A samo forum chodzi bardzo szybko.
Jak za taką kwotę (7zł miesięcznie za pakiet medium) to nie ma co się zastanawiać. Jest to najlepszy płatny hosting w tak niskiej cenie.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Giraffe


Posty: 4
Wysłany: 14-02-2019, 17:14   

Lukdirt napisał/a:
Nie rozumiem tego hejtu na ten hosting. Odkąd mam tam forum (od sierpnia 2018 r.) nie miałem ani razu żadnej, nawet najmniejszej awarii. A samo forum chodzi bardzo szybko.
Jak za taką kwotę (7zł miesięcznie za pakiet medium) to nie ma co się zastanawiać. Jest to najlepszy płatny hosting w tak niskiej cenie.


Do tego hostingu dano przylgnęła łata ociężałego. I tak już jest. Druga sprawa to możliwe że mają różne maszyny i nowi użytkownicy cieszą się szybkimi a starzy narzekają bo wolno. W webd jest od 2010 roku. To już 9 lat. I przyznam że nie jest zły. Support mi się nie podoba. Z prędkością też różnie bywa.

webd jednak trzeba przyznać że mają dobry stosunek ceny do jakości.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę