phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Jak zarabiać na klikaniu?
Autor Wiadomość
ganjifan

Posty: 8
Wysłany: 24-11-2013, 19:01   [OffTopic] Jak zarabiać na klikaniu?

Mam takie pytanie jak można zarabiać na klikaniu? Zakładam właśnie sieć serwerów ale z przyszłością nie taką która by padła po miesiącu i chciałbym jakąś pomoc finansową od graczy żeby mi klikali i bym na tym zarabiał a za te pieniądze bym opłacał www lub serwery. Jak, gdzie co i jak proszę o opisanie
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 24-11-2013, 20:03   

ganjifan napisał/a:
Zakładam właśnie

Z takim forum...? Nikt ci nie będzie płacił za 'klikanie' na forum, które startuje. Po kilku miesiącach, jak będziesz miał ileś tam wejść możesz zacząć myśleć.
 
     
ganjifan

Posty: 8
Wysłany: 24-11-2013, 20:08   

Widzę, że trochę mnie nie rozumiesz. Chce żeby płacili mi od kliknięcia a nie za ilość użytkowników. Pomysł narodził się u mnie przez fan page na face booku w którym gościu daje kliki użytkownikom i oni na to klikają a on dostaje od klika ok 0.015$.
http://adf.ly/Xso18 Teraz pisze że strona nie działa ale jak podaje 'nowe' to pisze że "Dziękuje za twoje kliknięcie" czy coś takiego. Jak to zrobić? No bo trochę dziwne że fail

Ps. Czytając na google to było nawet że ludzie bez stron się w to bawią bo sobie sami klikają
Ostatnio zmieniony przez Woytec 24-11-2013, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Scooby?!

Posty: 304
Wysłany: 24-11-2013, 22:10   

Poklikaj sobie poklikaj, powodzenia. Po pierwsze jest to zabronione, tak samo jak żebranie. Pisze w każdym regulaminie. Na serwery może zarobisz, ale jak myślisz o czymś poważniejszym to pora zająć się pozycjonowaniem, a nie nabijaniem kasy i permanentnym bananem na adres strony od firmy wypłacającej.
 
     
ganjifan

Posty: 8
Wysłany: 25-11-2013, 20:42   

No to naprawde mi pomogliście. A ty Scooby się nie wypowiadaj jak nie wiesz o co chodzi lub źle przeczytasz.
Znalazłem sobie sam a chodziło o adf.ly to można udostępniać bo nawet pisze na stronie głownej w pkt.3
Dziękuje dobranoc ;)
 
     
IceBoy

Posty: 15
Wysłany: 27-11-2013, 12:38   

www.adtaily.pl/‎
Poczytaj o tym, może ci sie podoba. Ale w ten sposób nigdy nie zarobisz na serwer.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szymon1051

Posty: 355
Wysłany: 27-11-2013, 17:37   

http://ogladaj-reklamy.blogspot.com/ tu masz takie strony ale wypłata jest w BTC i potem za te zarobione BTC możesz kupić moc obliczeniową by wydobywać BTC. Na chwilę obecną 1 BTC kosztuje 3000 PLN.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę