phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak polskich znaków.
Autor Wiadomość
arek12321

Posty: 5
Wysłany: 25-08-2014, 20:22   Brak polskich znaków.

Witam. Mam mały problem z polskimi znakami którch brakuje w karegoriach for, opisach for oraz podczas pisania wątku/postu. Gdy napisze wątek/post bez polskich znaków jest okej ale gdy dodam polski znak to wyskakuje taki błąd.



A tu drugi screen:



Link do froum: www.web-bodzio.ugu.pl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 25-08-2014, 21:16   

http://przemo.org/phpBB2/...pic.php?t=47734 - staroć, ale na temat. Problem leży albo w kodowaniu mysql, albo instalacji skryptu, albo (co najbardziej prawdopodobne) w hoście. A hostem jest jakiś ugu.pl, usługa "darmowa".
 
     
arek12321

Posty: 5
Wysłany: 26-08-2014, 08:49   

Oneitatsu napisał/a:
http://przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=47734 - staroć, ale na temat. Problem leży albo w kodowaniu mysql, albo instalacji skryptu, albo (co najbardziej prawdopodobne) w hoście. A hostem jest jakiś ugu.pl, usługa "darmowa".


Nie widzę w tym temacie rozwiązania, a co do forum ugu.pl to wgrałem tam bo na razie testuje tylko. Zmieni to coś jak wgram na płatny hosting? Bo kiedyś miałem forum na ugu z 2 lata i było ok..
Ostatnio zmieniony przez Woytec 20-09-2014, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 26-08-2014, 11:44   

Jak to nie widzisz? A, bo nie chcesz widzieć.

- próba zmiany kodowania bazy danych
- próba reinstalacji forum (rozwiązuje często więcej problemów, niż się podejrzewa),
- zmiana hosta

Te trzy opcje wynikają z powyżej przedstawionego wątku. Wypróbuj.
 
     
sauber94

Posty: 12
Wysłany: 26-08-2014, 16:01   

Witam, mam podobny problem.
Moje forum to: cs-entergame.xaa.pl/

Gdzieniegdzie są polskie znaki a gdzieniegdzie nie ma. Dodam, że dzieje się to tylko na stylu skillownia_v3 a na innym stylu są znaki polskie.
Ostatnio zmieniony przez sauber94 21-08-2017, 09:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 26-08-2014, 17:57   

Jeśli skórka ma problem z rozpoznawaniem znaków, to i można wysunąć wniosek, że pliki takowej są zapisane w innym od domyślnego kodowaniu. Ta sprawa była opisywana na forum wielokrotnie, proszę szukać.
 
     
arek12321

Posty: 5
Wysłany: 28-08-2014, 19:42   

Oneitatsu napisał/a:
Jeśli skórka ma problem z rozpoznawaniem znaków, to i można wysunąć wniosek, że pliki takowej są zapisane w innym od domyślnego kodowaniu. Ta sprawa była opisywana na forum wielokrotnie, proszę szukać.


Nic nie pomaga, i to nie jest tylko z tym stylem bo z wszystkimi. Pozostaje mi zmiana hosta.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 20-09-2014, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 29-08-2014, 11:31   

Bo to nie była wiadomość do ciebie, a do sauber94. Twój problem nie wynika z źle dobranego kodowania plików. Także reinstalacja na czystym (nowa baza danych), zmiana hosta, albo zmiana konfiguracji bazy danych.
 
     
arek12321

Posty: 5
Wysłany: 29-08-2014, 16:06   

Oneitatsu napisał/a:
Bo to nie była wiadomość do ciebie, a do sauber94. Twój problem nie wynika z źle dobranego kodowania plików. Także reinstalacja na czystym (nowa baza danych), zmiana hosta, albo zmiana konfiguracji bazy danych.


Temat ja napisałem więc nie ma takiego czegoś ze ty sobie zmienisz temat i o czymś innym do kogoś innego napiszesz. Jeżeli jest dany temat to na ten temat ma być wiążąca się rozmowa z osobą która napisała temat. A ten Pan/Pani która się dopisała do tematu że ma podobny problem poninien/nna założyć nowy temat ze swoim problemem.

Ja już pisałem, cytuję "Nic nie pomaga, i to nie jest tylko z tym stylem bo z wszystkimi. Pozostaje mi zmiana hosta."
Temat można zamknąć dla zbędnego spamu.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 20-09-2014, 10:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Oneitatsu


Pomógł: 841 razy
Posty: 2324
Wysłany: 29-08-2014, 22:42   

:roll: whatever.
 
     
vianne



Pomógł: 73 razy
Posty: 642
Wysłany: 30-08-2014, 06:47   

arek12321 napisał/a:
Temat ja napisałem więc nie ma takiego czegoś ze ty sobie zmienisz temat i o czymś innym do kogoś innego napiszesz.


temat jest o jakimś konkretnym problemie i na ten temat rozmowę tutaj widzę :roll:

arek12321 napisał/a:
Jeżeli jest dany temat to na ten temat ma być wiążąca się rozmowa z osobą która napisała temat. A ten Pan/Pani która się dopisała do tematu że ma podobny problem poninien/nna założyc nowy temat ze swoim problemem.


Tutaj się mylisz, jeżeli problem jest podobny, to w pierwszej kolejności szukamy pomocy już w istniejących tematach, a nie tworzymy ponownie ten sam. Po co tworzyć kolejny temat z tym samym ? gdzie być może pomoże rozwiązanie z twojego tematu ? :> może Ty u siebie na forum wymagasz tworzenia nowych tematów, bez "podczepioania sie" pod innych. Tutaj temat=konkretny problem, a nie temat=autor tematu.
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
arek12321

Posty: 5
Wysłany: 15-09-2014, 12:16   

vianne napisał/a:
arek12321 napisał/a:
Jeżeli jest dany temat to na ten temat ma być wiążąca się rozmowa z osobą która napisała temat. A ten Pan/Pani która się dopisała do tematu że ma podobny problem poninien/nna założyc nowy temat ze swoim problemem.


Tutaj się mylisz, jeżeli problem jest podobny, to w pierwszej kolejności szukamy pomocy już w istniejących tematach, a nie tworzymy ponownie ten sam. Po co tworzyć kolejny temat z tym samym ? gdzie być może pomoże rozwiązanie z twojego tematu ? :> może Ty u siebie na forum wymagasz tworzenia nowych tematów, bez "podczepioania sie" pod innych. Tutaj temat=konkretny problem, a nie temat=autor tematu.


Polecam czytanie ze zrozumieniem :) kolega ma PODOBNY problem.. U niego tylko na jednym stylu tak jest, a u mnie na wszystkich.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 20-09-2014, 10:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
sauber94

Posty: 12
Wysłany: 21-08-2017, 09:33   

sauber94 napisał/a:
Witam, mam podobny problem.

Gdzieniegdzie są polskie znaki a gdzieniegdzie nie ma. Dodam, że dzieje się to tylko na stylu skillownia_v3 a na innym stylu są znaki polskie.
 
     
shanonWEB

Pomógł: 10 razy
Posty: 147
Wysłany: 21-08-2017, 16:31   

sauber94 napisał/a:
sauber94 napisał/a:
Witam, mam podobny problem.

Gdzieniegdzie są polskie znaki a gdzieniegdzie nie ma. Dodam, że dzieje się to tylko na stylu skillownia_v3 a na innym stylu są znaki polskie.

Styl na pewno jest pod inną wersję niż masz forum. Przykładowo, forum: 1.12.8, a styl: 1.12.7. ZAKTUALIZUJ lub zmień styl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
wodorost89


Posty: 1
Wysłany: 22-08-2017, 10:25   

U mnie pomogła miana stylu.
A próbowałam naprawdę wszystkiego chyba.
Niespodziwałam się, że problem może tkwić w tym miejscu.
_________________
http://naturalne-oczyszczanie.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 16
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę