phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Przemo
21-06-2020, 00:46
[OffTopic] stop administracyjnemu spamowi
Autor Wiadomość
vianne



Posty: 642
Wysłany: 22-05-2015, 22:45   

to w takim razie skoro już nie rządzisz, nie zajmujesz się forum to jakim prawem wykorzystałeś uprawnienia i forumową bazę adresów do celów niezwiązanych z forum ? czy podliśmy maile do twojej prywatnej puli czy na potrzeby forum i kontaktu administracji z nami ? wydaje się, ze to drugie.

Wybacz, ale twoje słowa i czyny wzajemnie się wykluczają. Z jednej strony twierdzisz, że nie rządzisz, że nic nie masz do tego forum i inne szmery bajery. Z drugiej jednak wygodnie korzystasz z korespondencji masowej....

tak jak wspomniałirekk, nawet zabranie admina nie zmieni faktu, iż wykorzystałes bazę uzytkowników do czegoś innego niż była przezznaczona. A na to nikt zgody nie wyraził rejestrując się tutaj. To nie jest twój prywatny folwark.

Wykorzystanie naszych danych to owszem temat wazny ;)
_________________
Nie udzielam pomocy poza Forum
Nie pisz do mnie na GG/PW/Email bez uprzedniego pozwolenia!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
nicon


Posty: 2151
Wysłany: 23-05-2015, 02:31   

Okej, chłopcy, dziewczęta, to już jest nudne, dajcież spokój chłopakowi. Zrobił tak, to zrobił. Na pewno nie ma sensu drążyć tego tematu przez kolejne 6 stron.
Żeby było jasne, nie popieram tego co zrobił p. Przemysław, ale po co płakać nad rozlanym mlekiem? :-)
Szczerze mówiąc nie rozumiem tutejszego nastawienia kolegów i koleżanek (koleżanki :-P ) z teamu - sami to jeszcze bardziej nakręcacie, kiedy powinno się to potraktować jak jakiś brud i zamieść pod dywan, czy też odkurzyć. Oczywiście wiem, że nie jest to najlepsze rozwiązanie, ale wydaje mi się lepsze, niż to, co się tutaj dzieje. Można również przeprosić użytkowników w oddzielnym (zamkniętym temacie), zamiast płakać w pięciu tematach na raz. Myślę, że to byłoby bardziej fair, niż całkowite odsunięcie się od problemu.
Wiem, że niemiło tak pisać do kolegów, ale zachowujeie się jak trolle na poziomie magical fajera, które Przemek karmi wypowiadając się w tym temacie.
A teraz przejdźmy do polityki...
Rozumiem przesłanie Przemka, rozumiem czemu to zrobił, w kraju dzieje się źle, trzeba jakoś walczyć, wybierając tak, jak w tym wypadku mniejsze zło. Czemu uważam, że to zło jest mniejsze? Bo ma mniej brudów, niż drugi kandydat. Polecam przeczytać książkę "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" :-)
Kończąc wypowiedź... Tomekk80: lubię Cię człowieku, ale widzę, że nie masz bladego pojęcia o realiach pracowania w IT w dużym mieście (jakim na pewno jest Kraków). Jeśli jesteś dobry w IT, masz spore doświadczenie, to wysyłanie mailingu do takiej ilości osób za pieniądze nie ma kompletnie sensu, bo to, co zarobisz to są grosze, w porównaniu do miesięcznej pensji. Wysyłając dziesięć takich mailingów miesięcznie taki "specjalista" poczuje różnice na koncie, a nie jeden raz na dziesięć lat, więc proszę, skończ te "mongolskie teorie" ;-)

PS. Gdybym miał uprawnienia, to chętnie bym zamknął ten temat po wysłaniu tego posta...
_________________
Pozdrawiam, Piotr `nicon` Kowalczyk.
Pomoc poza forum tylko odpłatna.
DBA - jak sama nazwa wskazuje - jest to osoba, która dba o bazy danych.
 
     
Pawlak093


Posty: 127
Wysłany: 23-05-2015, 02:38   

kto w 2015 roku głosuje na bronka?


Wam nie chodzi o głupiego maila tylko o jego treść.
Gdyby admin poparł bronka pewnie nie było by tego tematu
vianne napisał/a:
tak jak wspomniałirekk, nawet zabranie admina nie zmieni faktu, iż wykorzystałes bazę uzytkowników do czegoś innego niż była przezznaczona.

Oszukał przeznaczenie <hahaha>
nicon napisał/a:
PS. Gdybym miał uprawnienia, to chętnie bym zamknął ten temat po wysłaniu tego posta...

A ja gdybym był na miejscu przema wysłał bym jeszcze kilka takich maili :P
 
     
Karizmo


Posty: 58
Wysłany: 23-05-2015, 06:18   

Popieram w 100% autora tematu dlatego teraz wiecie wszyscy że musicie w Niedziele iść i zagłosować na Bronisława Komorowskiego, bo jak hucpa dojdzie do władzy to karze się modlić do zdjęcia Smoleńskiego ! Doskonale wiemy i pamiętam kto stoi za DUDĄ czyli Kaczyński i PRZESTĘPCA MACIEREWICZ !

Najgorsze jest to że za swoje decyzje nie będą odpowiadać w najmniejszym stopniu bo UKŁAD ich obroni bo przecież NIE BYLI URZĘDNIKAMI PAŃSTWOWYMI ! Prywatnie będą likwidować POLSKE !

Oni jeszcze do władzy nie doszli a już wszyscy wołają "prezydencka para, Panie Prezydencie" do człowieka który tylko obok prezydenta prawdziwego STAŁ !

Pawlak093 To nie jest forum polityczne i nikt tu poglądów nie wyciągał, różnica miedzy pRAWYMI i sPRAWIEDLIWYMI a normalnymi ludźmi jest taka zwolennicy Bronka tak nie robią byście chcieli nas do więzień powsadzać !

Pamiętacie jak PiS bronił BANDYTÓW stadionowych !
_________________
Jestem na szczycie grupy trzymającej wżadze !
GG: 7271734 kom: 515900555
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 23-05-2015, 06:41   

nicon, ja cie nie atakuje także wypraszam sobie
nicon napisał/a:
PS. Gdybym miał uprawnienia, to chętnie bym zamknął ten temat po wysłaniu tego posta...

dla tego nie masz i mam nadzieje ze nigdy nie będziesz miał

Przemo jesteś jak typowi polityk siedzi na stołku i w niego tylko pierdzi
Cytat:
Gdyby admin poparł bronka pewnie nie było by tego tematu

był by temat bo kiedy wy zrozumiecie ze nie chcemy tu spraw politycznych
nicon, Przemo i inni ich pokroju

 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 23-05-2015, 06:47   

MagicalFire, tobie też trzeba snickersa?

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę