phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Album - problem po awarii sql
Autor Wiadomość
mirem

Pomógł: 1 raz
Posty: 70
Wysłany: 06-10-2015, 08:12   Album - problem po awarii sql

witam;

ostatnio rozsypała mi się strona, udało mi się większość opanować, jednak mam problem z podstroną album.php .
Po wejściu mam taki komunikat:

Kod:
DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '.' at line 10

SELECT p.pic_id, p.pic_filename, p.pic_title, p.pic_desc, p.pic_user_id, p.pic_user_ip, p.pic_username, p.pic_time, p.pic_cat_id, p.pic_view_count, u.user_id, u.username, r.rate_pic_id, AVG(r.rate_point) AS rating, COUNT(DISTINCT c.comment_id) AS comments FROM phpbb_album AS p LEFT JOIN phpbb_users AS u ON (p.pic_user_id = u.user_id) LEFT JOIN phpbb_album_cat AS ct ON (p.pic_cat_id = ct.cat_id) LEFT JOIN phpbb_album_rate AS r ON (p.pic_id = r.rate_pic_id) LEFT JOIN phpbb_album_comment AS c ON (p.pic_id = c.comment_pic_id) WHERE p.pic_cat_id IN (19,12,18,16,9,10,11) AND ( p.pic_approval = 1 OR ct.cat_approval = 0 ) GROUP BY p.pic_id ORDER BY pic_time DESC LIMIT .

Line : 349
File : album.php


Czym może być spowodowany ten błąd?
Ostatnio zmieniony przez Woytec 30-10-2015, 11:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
smart34

Pomógł: 13 razy
Posty: 146
Wysłany: 06-10-2015, 11:17   

masz w bazie danych tabelę album?
 
     
mirem

Pomógł: 1 raz
Posty: 70
Wysłany: 06-10-2015, 17:30   

jeśli mowa o `phpbb_album` to mam
 
     
kooza


Pomógł: 486 razy
Posty: 2401
Wysłany: 06-10-2015, 18:20   

Nie dziala dlatego ze brakuje Ci plikow, zajrzyj tutaj http://radiomusicmax.pl/check_files.php i dograj pliki z paczki wersji 1.12.7, plus nadaj chmody
 
     
mirem

Pomógł: 1 raz
Posty: 70
Wysłany: 06-10-2015, 20:59   

kooza napisał/a:
Nie dziala dlatego ze brakuje Ci plikow, zajrzyj tutaj http://radiomusicmax.pl/check_files.php i dograj pliki z paczki wersji 1.12.7, plus nadaj chmody


działa, cache wyczyściłem + synchronizacja i jest OK :)
dzięki Kooza :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę