phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Mocny hosting
Autor Wiadomość
Taco_Hemingway


Posty: 5
Wysłany: 10-01-2017, 00:03   Mocny hosting

Siema. Od jakiegoś czasu nasze forum atakuje jeden człowiek, kupuje różne DDoSy i nie odchodzi od komputera praktycznie w ogóle. Mieliśmy tani hosting na Home.pl i cały czas blokowali nasze forum z powodu ataków, zmieniliśmy na OVH i mamy cały czas coś takiego: http://imgur.com/TW9Wo8y rzecz jasna to przez te ataki. Proszę was o pomoc, szukam hostingu, który wytrzyma ataki od tego człowieka, musi być coś mocnego z ochroną Anty-DDoS i to nie taką na niby, aby w końcu można było przeglądać to forum normalnie. Cena myślę, że maksymalnie ok. 150/200zł. Będę wdzięczny, jeśli uzyskam jakąś konkretną odpowiedź.
Ostatnio zmieniony przez Taco_Hemingway 01-06-2017, 16:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
shanonWEB

Pomógł: 10 razy
Posty: 147
Wysłany: 10-01-2017, 14:07   

Nie warto na początek spróbować zastosować cloudflare? Komunikat pojawia się, ponieważ jest zbyt dużo odpowiedzi do skryptu. Sprawdź logi, w co konkretnie 'atakują', bo jak na razie to uciekasz, a nie zwalczasz.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 10-01-2017, 16:15   

Hekko, a ewentualnie Minthost, oczywiście VPS - powinno dać radę w takim budżecie. Najlepiej napisz do adminów, przedstaw sytuację, niech ci doradzą konkretne rozwiązanie.
 
     
shanonWEB

Pomógł: 10 razy
Posty: 147
Wysłany: 11-01-2017, 18:41   

zypolek napisał/a:
Hekko, a ewentualnie Minthost, oczywiście VPS - powinno dać radę w takim budżecie. Najlepiej napisz do adminów, przedstaw sytuację, niech ci doradzą konkretne rozwiązanie.

Minthost jest słaby jak barszcz. No, gorszego hostingu to już podać nie mogłeś. :?

P.S Jak zaczną jego stronę atakować to minthost zablokuje i nic więcej z tym nie zrobi. Reasumując - tracisz kasę.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 16-01-2017, 16:22   

Tzn. teraz nic u nich nie mam, ale rozmawiałem nawet jakiś czas temu z adminem i byli mocno przygotowani na takie sytuacje - tylko nie pamiętam dokładnie na czym to przygotowanie polegało. Ja aktualnie mam konta wyłącznie w Hekko.
 
     
Taco_Hemingway


Posty: 5
Wysłany: 17-01-2017, 22:09   

Jak przenosilismy na OVH też obiecali ochronę Anty DDoS, przekonywali, że z nie jednym atakiem dadzą radę, a jest jak jest. Jakieś jeszcze propozycje ? A co z tym cloudflare ? Nie słyszałem jeszcze o tym, tym bardziej że nie jestem jakimś zaawansowanym znawca tego wszystkiego.
 
     
shanonWEB

Pomógł: 10 razy
Posty: 147
Wysłany: 18-01-2017, 14:35   

Możliwe, że obiecują złote góry, jednak opinia w sieci mówi za siebie. Wiele niezadowolonych klientów. Poza tym, że strona bardzo niestabilna to również przy ataku, jeżeli zostaniesz zaatakowany - rozkładają ręce lub nawet blokują dostęp, a za wyjaśnienie podają Twoją winę.
Taco_Hemingway, Tutaj możesz ułamek poczytać o tym, lecz proponuję jednak poczytać na stronie projektu. https://www.tomick.pl/int...-kazdej-strony/
Jeżeli ataki są na stronę - najpierw ruch przechodzi przez cloudfare, a poźniej do Ciebie, także pomaga, jeżeli ktoś Ciebie "nie lubi". Nie zmienia to faktu, że, jeśli masz słabą maszynę to raptem dostanie "kopa" i będzie śmigać.
 
     
Taco_Hemingway


Posty: 5
Wysłany: 20-01-2017, 10:07   

A co z tym Hekko ? Da radę normalnie uciagnac i nie trzeba będzie się męczyć z tym więcej ?
shanonWEB napisał/a:
Nie warto na początek spróbować zastosować cloudflare? Komunikat pojawia się, ponieważ jest zbyt dużo odpowiedzi do skryptu. Sprawdź logi, w co konkretnie 'atakują', bo jak na razie to uciekasz, a nie zwalczasz.
gdzie mogę sprawdzić te logi ? Może coś uda się zdziałać.
 
     
karim

Pomógł: 1 raz
Posty: 10
Wysłany: 24-01-2017, 19:08   

W Firehost masz testowanie VPSa za darmo. Nie sądzę, żeby coś było nie tak, ale sprawdźcie sobie.
Nasze doświadczenia z ich serwerem są zdecydowanie pozytywne.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 27-01-2017, 16:40   

Z Hekko nie ma żadnych problemów. Siedzę tam od wielu lat i zawsze mi to fajnie śmigało. Nie widzę powodów do tego, żeby cokolwiek tutaj kombinować. Ich usługa działa pierwsza klasa. A zresztą - sami sobie ją potestujcie.
 
     
jezyk403


Pomógł: 2 razy
Posty: 209
Wysłany: 29-01-2017, 19:49   

ja od kilku lat tylko używam HEKKO i może 2 razy zdarzyło się że przez chwilę nie działo a tak serwery śmigają bez zająknięcia i obsługa szybka jest.
Ostatnio zmieniony przez Woytec 22-05-2020, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 02-02-2017, 16:25   

Może bez refa co? U nich dobre jest to, że każdego roku przedłużając serwer dostajesz kolejny rabat. To jest chyba 10 proc. i dotyczy przedłużenia o kolejny rok.
 
     
karim

Pomógł: 1 raz
Posty: 10
Wysłany: 10-03-2017, 18:45   

Firehost. Niewielki koszt, a działa solidnie, było już. Nie rozumiem po co ludzie stawiają serwisy na hostingach, które kosztują po kilka stówek. To samo, albo i lepszą usługę macie za kilka razy mniejsze pieniądze. Nie widzę w tym logiki...
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 15-03-2017, 16:27   

Ale po co ktoś ma tam zakładać konto, skoro istnieją solidne hostingi ze stawką na podobnym poziomie, ale zdecydowanie bardziej renomowane? Raczej coś takiego jest zdecydowanie pozbawione sensu. Mylę się?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
orka

Posty: 31
Wysłany: 09-05-2017, 18:11   

A co oznacza renomowane? Bez jaj... renoma jest dziś, jutro już nie. Wystarczy jedna większa awaria, a na mniejszych hotingach podejście jest inne. Zresztą - wystarczy wysłać zapytanie do supportu żeby zobaczyć jaka jest jakość wypowiedzi i jak długo się na nią czeka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę