phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Home.pl - zmiany na hostingu
Autor Wiadomość
konraf

Pomógł: 1 raz
Posty: 99
Wysłany: 05-10-2016, 18:51   [OffTopic] Home.pl - zmiany na hostingu

Witam

Jako, iż hosting mam na Home.pl, dostałem dzisiaj taką informację:

Cytat:

31 grudnia 2016 r. to ostatni dzień, w którym wspierane będą skrypty działające w oparciu o interpreter PHP w wersji 4.
Oficjalnie wsparcie programistów dla tej wersji zakończyło się w 2008 roku. Jeśli korzystasz ze skryptu bazującego na PHP 4, już teraz zaktualizuj kod i dostosuj go do wersji 5 (zalecana minimalna wersja to 5.4).


Na jakim skrypcie bazuje phpBB by Przemo?

Pozdrawiam

Bartek
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
luk19952

Pomógł: 129 razy
Posty: 742
Wysłany: 06-10-2016, 13:30   

Witam. Wersja 1.12.8 działa spokojnie na php 5.4-5.
Z tego co widzę aktualnie Twoje forum działa na 5.2.17 więc nie masz się czego obawiać.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 10-10-2016, 15:27   

Nawet jeśli coś byłoby nie tak, to zawsze są aktualizacje.
A przy okazji - po co władowałeś się na jeden z najdroższych hostingów? Przecież dokładnie to samo można mieć kilkukrotnie taniej....
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 31-07-2017, 18:09   

Przypominam - w Firehost zapłacisz jakąś część tej kwoty, a mimo wszystko serwer będzie działać pierwsza klasa.
Czy zatem jest sens celować w inne hostingi? Po co płacić za znane marki, skoro to się nie przekłada na nic konkretnego?
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 02-08-2017, 15:08   

Ale to żadna sensacja... Home jest najdroższy w Polsce, a za kilka razy mniejsze pieniądze można znaleźć zdecydowanie lepsze hostingi, z lepszymi parametrami. I tutaj już mowa o serwerze działającym niezawodnie. A poczytajcie jakie ludzie mają jazdy z tego typu usługami.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 25-09-2017, 16:56   

Tak, Firehost. Zresztą - jaki problem odpalić sobie okres testowy i ocenić jakość działania?
Moim zdaniem żaden. Kluczowe znaczenie ma niezawodność, a to łatwo można sprawdzić.
Zresztą - pełne info jest w necie.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 06-10-2017, 14:54   

Widziałem promocję Home, ale to wszystko są serwery dla tych, którzy chcą mieć wiele dużych stron na jednym koncie. Nawet gdybym chciał, to po co mam płacić ponad 300 zł za konto, skoro strony sobie radzą na koncie na 80 zł? Bezsens.
 
     
orka

Posty: 31
Wysłany: 16-01-2018, 19:09   

Przejście na tak drogi serwer musi mieć uzasadnienie, ale szczerze mówiąc - średnio to uzasadnienie widzę.
Bo na małych kontach Firehosta mam po kilka/kilkanaście małych WP.
Nie mam potrzeby tak drogie usługi.
 
     
zypolek

Pomógł: 2 razy
Posty: 104
Wysłany: 13-03-2018, 16:17   

Wiesz, to czy serwer sobie poradzi zależy od wielkości strony na WP, dalej znaczenie ma również liczba wtyczek i sporo innych tematów. Więc możesz mieć 40 prostych stron i wszystko będzie ok, a możesz mieć jedną większą i serwer sobie nie poradzi ;-)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
karim

Pomógł: 1 raz
Posty: 10
Wysłany: 05-03-2019, 15:14   

Pewnie za to samo zapłacisz na FIrehost 10 razy mniej, a strony będą działać nawet lepiej.
Zatem - gdzie sens?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę