phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Portal tylko dla zalogowanych/zarejestrowanych
Autor Wiadomość
Kubaner

Posty: 6
Wysłany: 13-10-2011, 22:06   [Problem] Portal tylko dla zalogowanych/zarejestrowanych

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak ustawić Portal tak, aby był widoczny tylko dla zalogowanych użytkowników. Ustwaiłem już, że jak wchodzi się na stronę główną to jest portal a po kliknięciu bannera przenosi już na forum. Denerwuje mnie tylko to, że niezarejestrowani widzą newsy w portalu i niewiem jak to wyączyć. Widziałem kiedyś taką opcję w darmowych forach, które prowadziłem wcześniej. Było coś w stylu "Ta część forum/strony wymaga zalogowania się"

P.S. Używałem opcji szukaj no ale znalazło mi tylko tematy bez odpowiedzi. Mam nadzieję, że są tu ogarnięciu ludzie, którzy są w stanie pomóc :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 14-10-2011, 09:20   

Kubaner napisał/a:
Było coś w stylu "Ta część forum/strony wymaga zalogowania się"
Restrykcja dostępu dla niezalogowanych i restrykcja całkowita-opcje w ustawieniach
 
     
Kubaner

Posty: 6
Wysłany: 14-10-2011, 10:32   

Nie jest to do końca to co miałem na myśli. Chodzi o to, żeby niezalogowany nie mógł zobaczyć newsów w portalu. Po ustwaieniu restrykcji całkowitej żadna częśc forum nie jest dostępna a chodzi to, żeby niektóre działy na forum były widoczne dla niezalogowanych.
 
     
japi55


Pomógł: 570 razy
Posty: 1447
Wysłany: 14-10-2011, 10:41   

PA > fora > zezwolenia
+
Podręcznik Administratora
Podręcznik opisuje cały Panel Administracyjny, zawiera wytłumaczenie wszystkich opcji, nierzadko także z dodatkowymi wskazówkami.
 
     
Kubaner

Posty: 6
Wysłany: 14-10-2011, 10:51   

Na forum mam ustawione, że niezarejestrowany widzi tylko 2 działy - "Regulamin" i "Rekrutacja" a reszta działów jest ustawiona, że widzą tylko zarejestrowani. W portalu mam ustawione, żeby jak newsy pokazywało dział "Ogólne", który jest widoczny dla zalogowanych jednakże portal wyświetla newsy z tego właśnie działu i widzą to niezalogowani użytkownicy.

Próbowałem też opcji z:
http://przemo.webd.pl/php...ic.php?p=182434

Zrobiłem tak jak jest opisane i po wejściu w portal jest tylko nagłówek "Newsy" i niżej tylko puste pole. Mają tak wtedy wszyscy użytkownicy forum czyli zalogowani i ci niezalogowani.
 
     
jangcy

Posty: 30
Wysłany: 13-02-2019, 10:43   

Możesz też zronbić tak jak ja. Wyedytuj plik "portal.php" i usuń ten fragent
Kod:
$board_config['login_require'] &&


wówczas cały portal będzie dostępny tylko dla zalogowanych.

Tutaj jest opisane więcej:

http://przemo.org/phpBB2/...p=814978#814978
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę