phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
offtopic[rangi progress][RuseK]
Autor Wiadomość
Rain


Pomógł: 1 raz
Posty: 69
Wysłany: 21-06-2005, 23:44   

Jerry napisał/a:
Rain napisał/a:
Ludzie tak ciezko przeczytac pare postow wstecz
Czcionki uzywane do robiena w/w rang to:
-Triplex lub TriplexBold
-Arial lub ArialBlack
-1000 innych czcionek
Wystarczy pomyslec i nadac troche cienia lub blura
Ehhhhhh...niech moze ktos zalozy nowy topick przyklejony i napisze jakich programow i czcionek sie uzywa do robienia w/w rang bo ludzie nie potrafia szukac i nie widza chyba przyciksow 1,2,3 itd...


Nie badz taki niekulturalny Rain, jak ktos sie pyta to nalezy odpowiedziec w kulturalny sposob.

Hahahah gdyby ktos miach ochote i raczyl przejzec TEN temat to bys ie dowiedzial jakich sie czcionek uzywa :) proste nie?

Cytat:
A co do programow to nie wiem czemu ale wiekszosc ekipy z tego forum preferuje drogie programy typu photoshop, do takich drobnych zabiegow graficznych i nietylko swietnym programem jest Gimp i najwazniejsze ze jest darmowy!

Taaa? A ja wiem ze ten program(PS) mozna miec za free :) w kazdej chwili :)

A teraz dodam cos od siebie :wink: Wczoraj wieczorkiem zainstalowalem sobie skype do forum i brakowalo mi przycisku wiec go zmontowalem :P Moze sie komus przyda ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Mar ;]
Gość
Wysłany: 22-06-2005, 14:16   

dz RuseK
i jescze jakby ktos mogl to animowana zrobic z : Mar ;]
 
     
Virusek


Pomógł: 8 razy
Posty: 123
Wysłany: 22-06-2005, 19:44   

Jerry, najpierw czuytaj p[osty ,a potem rób nie widzisz ,że to nie to !!!! :evil:
 
     
Jerry


Pomógł: 11 razy
Posty: 127
Wysłany: 23-06-2005, 10:27   

Virusek napisał/a:
Jerry, najpierw czuytaj p[osty ,a potem rób nie widzisz ,że to nie to !!!! :evil:

Ale problem w tym ze Mar nie napisal o jaka range mu chodzi, wiec zrobilem ta ostatnia.
I po co na mnie krzyczysz jak ja chce pomoc :wink:
 
     
Gość

Wysłany: 23-06-2005, 12:08   

Jerry:
1. Co Cie interere jakiego uzywam progsa? pirat czy nie nie rozpowszechniam go :P LOL
2. Burzysz sie chlopie jak woda w klozecie a niepotrzebnie :) Pytan typu jaka czcionka zrobiles powyzsze rangi bylo muuultum :P
3. Moze tak przezroczyste tlo do animowanych co ? :)
4. Kiepsko wyglada animowane prawde powiedziawszy :? -odnosnie Mar...za szybko faluje w przeciwienstwie do widma ;)
 
     
Jerry


Pomógł: 11 razy
Posty: 127
Wysłany: 23-06-2005, 12:30   

Anonymous napisał/a:
Jerry:
1. Co Cie interere jakiego uzywam progsa? pirat czy nie nie rozpowszechniam go :P LOL
2. Burzysz sie chlopie jak woda w klozecie a niepotrzebnie :) Pytan typu jaka czcionka zrobiles powyzsze rangi bylo muuultum :P
3. Moze tak przezroczyste tlo do animowanych co ? :)
4. Kiepsko wyglada animowane prawde powiedziawszy :? -odnosnie Mar...za szybko faluje w przeciwienstwie do widma ;)


1. Nic mnie to nie obchodzi ze piratow uzywasz, to ty zaczoles sie chwalic ze masz za darmo program.
2. Nie burze sie tylko zamiast pomagac to ty zniechecasz gosci do tego forum :/ , jak sie mnie ktos pyta o cos to kulturalnie odpowiadam bo tego wymaga kultura osobista ktorej ty chyba nie posiadasz.

A jezeli masz jakies problemy to wyjasniajmy je na PW a nie tutaj bo ten temat jest zwiazany z rangami progres a nie klutniami Jerrego z Rainem :wink:
 
     
petro

Posty: 79
Wysłany: 25-06-2005, 23:54   

Potrzebuję pilnie rangę: FAQ Developer by wyglądała tak jak ta w załączniku.

Dziękuję z góry!
Pozdrawiam!
 
     
necik

Posty: 104
Wysłany: 26-06-2005, 12:56   

Niestetety, nie mam Photoshopa a potrzebuję takiej rangi: ale z napisem wyspa.org oraz www.wyspa.org
Z góry wielkie dzięki.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Gość

Wysłany: 26-06-2005, 14:26   

potrzebuję rangi takiej jak kolega wyżej ale zielony kolor i napis "Przyjaciel FTB" z góry dziękuję
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę