phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
27-08-2007, 21:41
Zmiany w plikach *.php od wersji 1.9.0 do 1.9.4
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 21-04-2005, 15:07   Zmiany w plikach *.php od wersji 1.9.0 do 1.9.4

Napiszcie o jakie pliki i o jak? wersje forum głównie Wam chodzi, postaram się napisac instrukcj?.
Jeżeli będziecie wymienia? pliki, sprawdęcie najpierw czy one wogóle były zmieniane!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 21-04-2005, 20:46   

tak jak pisałem w shoucie:
co się konkretnie zmienićo od 1.9.3 spisane w formie instalacji moda. chociaż widz?, że sporo do zmiany, więc to ?mudna robota wypisywa? "find co?tamco?tam... replace with co?tamco?tam" :/
 
     
Tech


Pomógł: 12 razy
Posty: 252
Wysłany: 21-04-2005, 21:04   

Dokładnie, spis plików zmienionych pod wzglądem wersji wcześniejszej tj 1.9.3.
_________________
@ home.pl
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 21-04-2005, 22:02   

ja bym prosić o te pliki (z 1.9.3)
index.php
viewtopic.php
viewforum.php
memberlist.php
privmsgs.php
viewonline.php
functions.php
 
     
DJMaslak

Pomógł: 13 razy
Posty: 198
Wysłany: 22-04-2005, 14:26   

Przepraszam cię Przemo ale to chyba ty powinienes wiedziec jakie pliki zmieniales robićc koleja wersję.
Najgorzej jest jak sie nie ma czasu i nie robi opisów na bierz?co. Teraz bedzie ci ciężko to napisać bo ludzie mają wersje 1.8.9, a także 1.9 BETA (tak jak ja) a także są tacy co mają 1.9.3

Tak więc w zasadzie powinienes zrobić po kolei wszystko bo nie wieadomo kto z jakiej pozycji startuje.

Instrukcja potrzebna bedzie i tak TYLKO TYM administratorom ktorzy na wczesniejsze wersje instalowali dużo MODów i było to kłopotliwe.
Pozostali przecież nadpiszę wszystkie pliki na wersję 1.9.4 i ewentualnie wykonaj? jakąś instrukcj? SQL
_________________
Szkoda ze nie zawsze mozna wypowiedziec sie swobodnie o tym o czym sie mysli bo inni co maja wieksza wladze zaraz wala cie prosto w baniak
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 22-04-2005, 14:49   

Nie rozumiecie, ze jak poprawiam jakis plik to robie to czesto w kilka sekund a pisanie do tego changeloga, instrukcji może zajac kilka minut bo potem trzeba sprawdzic ta instrukcje itp. Dlatego nie robie instrukcji. Za to zrobilem sobie instrukcje na swoje forum instalacji hackow, ktore mam i kazdemu to polecam.
 
     
Turtle

Posty: 11
Wysłany: 22-04-2005, 17:03   

czy to tak ma był:

admin/admin_resync_forum_stats.php : Z?a zawartość
attach_mod/attachment_mod.php : Z?a zawartość
ignore_topics.php : Z?a zawartość
memberlist.php : Z?a zawartość !
quick_reply.php : Z?a zawartość !
resync_forum_stats.php : Z?a zawartość !
?
 
     
pk666

Posty: 7
Wysłany: 22-04-2005, 18:23   

Przemo napisał/a:
Nie rozumiecie, ze jak poprawiam jakis plik to robie to czesto w kilka sekund a pisanie do tego changeloga, instrukcji może zajac kilka minut bo potem trzeba sprawdzic ta instrukcje itp. Dlatego nie robie instrukcji. Za to zrobilem sobie instrukcje na swoje forum instalacji hackow, ktore mam i kazdemu to polecam.

ekhm... skoro sam autor nie chce napisac chocby szczatkowego changeloga to kto ma to zrobic?
sama lista zmienionych plikow znaczaco ulatwila by ludziom zycie. nie wymagam cudow/instrukcji/dokladnych opisow...
 
     
Araadan
[Usunięty]

Wysłany: 22-04-2005, 18:59   

pk666 napisał/a:
sama lista zmienionych plikow

sciagnij sobie "Aktualizacja z wersji 1.9.* do wersji 1.9.4" i zobacz jakie pliki...
pozatym moim zdaniem tylko dupe zawracacie tym change logiem... przeciez zaden normalny czlowiek nie bedzie samemu edytowal ponad 200 plikow tylko dlatego ze niechce mu sie zainstalowac jeszcze raz kilku modow...
 
     
RogeRek


Pomógł: 2 razy
Posty: 17
Wysłany: 22-04-2005, 19:28   

Turtle, miałem dokładnie to samo po upgreat 1.9.3. do 1.9.4. Wgraj te pliki z całej wersji 1.9.4.
_________________
:: Gość - zapraszam na www.fszp.w.activ.pl ::
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 23-04-2005, 12:14   

pk666 napisał/a:
skoro sam autor nie chce napisac chocby szczatkowego changeloga to kto ma to zrobic
Bardzo łatwo jest to zrobic uzywajac Compare IT! zrobie to za jakis czas jak go znajde.
 
     
BloodMan


Pomógł: 6 razy
Posty: 81
Wysłany: 23-04-2005, 14:14   

Ja bym prosić o poprawki <b>bezpieczeństwa</b>, czyli co gdzie zmienić w 1.8(.10) oraz 1.9beta2. Po prostu nie mogę teraz wszystkiego reinstalować na 1.9.4 z braku czasu/ochoty/zmian i własnych stylów itd. itp. Taka poprawka jak znajdź lini? co?tam i zamieć na co?taminnego by mi wystarczy?a :]
PS. Ja wiem że istnieje Compare IT! oraz diff ;D tylko nie chodzi mi o wszystkie zmiany, a tylko o te krytyczne.

(mam nadzieję, że teraz pisze w dobrym dziale...)
_________________
http://www.amiscena.org - Forum Amigowej Demosceny
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 23-04-2005, 14:52   

Zainstaluj poprawki dla phpBB 2.0.14, ale tylko w pliku sessions.php
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę