phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Problem] Czy latwo przerobic styl, ktory ma sporo modyfikac
Autor Wiadomość
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 15-02-2012, 23:07   [Problem] Czy latwo przerobic styl, ktory ma sporo modyfikac

Czy latwo jest przerobic styl ktory ma "milion" modyfikacji?
Kiedys pare lat temu instalowalam rozne style tutaj z tej strony, jednak zawsze po jakims czasie ktorys ze styli mi nie odpowiadal, wiec zostalam przy jednym standardowym.
Pomyslalam sobie tez nie dawno, ze moze zainstalowac jakis inny styl, ale co z modyfikacjami ktore sa przystosowane tylko pod jeden styl?
Nie wiem czy tu moge wpisac stronke? gdzie zobaczylam fajne style przystosowane pod phpbyprzemo, i takie cos z checia bym sobie zainstalowala na swoje forum: http://skinscripts.pl/phpbb_by_przemo/page/2/ ale co z modyfikacjami?
Ktos moglby mi cos doradzic, czy byla by mozliwosc przerobienia starego stylu subTrial pod takie jak w linku bardziej nowoczesne?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 15-02-2012, 23:18   

Andzela, z tego co widzę musiałabyś edytować kilka plików typu

posting.tpl
viewtopic.tpl
groupcp_mail_body.tpl
index_body.tpl
index_box.tpl
gg.tpl
login.tpl
profile_view_body.tpl
profile_add_body.tpl
overall_header.tpl
bbcode.tpl
i kilka plików od administratora
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 15-02-2012, 23:22   

No wlasnie sporo tego, a jak juz wszystko bedzie wyedytowane, to niewiadomo, czy nie wyskocza jakies nieoczekiwane bledy, albo czy tamte style sa sprawdzone i bezbledne.. a sa sliczne.. ehh
 
     
Boltex



Pomógł: 475 razy
Posty: 2239
Wysłany: 15-02-2012, 23:35   

Andzela, jak wyskoczą to się naprawi :P
_________________
Nie pisz do mnie na PW/GG, chyba że o to poproszę | Zanim cokolwiek napiszesz radzę zapoznać się Regulaminiem | Przed założeniem nowego tematu sprawdź czy podobny temat już istnieje
Odpowiedź na większość pytań możesz znaleźć TUTAJ lub w FAQ | Poza forum pomagam tylko odpłatnie | Projekt subSilver2.0 - dołącz do nas!
 
     
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 16-02-2012, 17:34   

A jest mozliwosc zamiast przerabiac stary styl, po prostu go calkowicie odinstalowac i wgrac jakis nowoczesny?
Bo sam skrypt czysty, bez zadnych dodatkowych modyfikacji, to wiem ze nie ma problemu, a tak to nie wiem co bym musiala od czego zaczac? Jesli bym chciala zmienic calkowicie styl?
Poczatkowo mialam zmienic same menu tylko, chodzi mi o to co zrobic zeby bylo prosciej i latwiej..
Czy bawic sie w edycje juz istniejacego starego stylu, czy go odinstalowac i zainstalowac calkowicie nowy?
Mysle nad tym od trzech dni i tak sie zastanawiam co zrobic i jak zeby bylo dobrze..
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 16-02-2012, 17:39   

Pewnie, że możesz. Tylko będziesz musiała uaktualnić go o zainstalowane modyfikacje.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 16-02-2012, 17:46   

Tak? Jak dla mnie o wiele lepsza opcja niz edycja i przerabianie starego stylu..
To pierwsze co trzeba, to odinstalowac stary styl tak? I to wystarczy zeby wgrac taki ladny nowoczesny?
W zmiane styli bawilam sie pare lat temu i wiem ze to byla robota na 5 minut. Z tego co pamietam.
A jezeli cos waznego jeszcze trzeba zrobic, to moglby mi ktos podac linki jakies by nie popelnic zadnego bledu?
Czy jakies dobre rady? :D
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 16-02-2012, 18:28   

Zainstalować nowy, zmienić, odinstalować i (opcjonalnie) usunąć stary, działać :> .
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=83058
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 16-02-2012, 18:44   

No dzieki tak mniej wiecej znam sie na tym, tylko duzo rzeczy musze sobie przypomniec, wlasnie.
A jeszcze pytanie, czy jezeli w kontroli systemu forum generuje bledy typu:

Kod:
Rezultat sprawdzania poprawności plików:
Nazwa pliku     [ suma obecna ] > [ suma prawidłowa ]     Ilość znaków:
Aktualnie - Oryginalnie
admin/admin_account.php     : Zła zawartość ! [ "XXXX" ] > [ XXXX... itd ]     6433 - 6416 (17)
admin/admin_attach_cp.php     : Zła zawartość ! [ XXX ] > [ itd.. ]     22008 - 22024 (-16)


i mam z 20 plikow takich, to czy to bedzie mialo wplyw na instalacje nowego stylu?
Czy musze cos poprawic? I w ogole jesli mam takie bledy, to chyba sie wziely od roznych modyfikacji?
Jezeli podmienie te pliki na orginalne z forum phpbyprzemo, to chyba sie nic nie zepsuje?
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 16-02-2012, 19:00   

Andzela napisał/a:
to chyba sie wziely od roznych modyfikacji?
Tak.
Andzela napisał/a:
Jezeli podmienie te pliki na orginalne z forum phpbyprzemo, to chyba sie nic nie zepsuje?
Stracisz zainstalowane wcześniej modyfikacje.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
michero

Pomógł: 3 razy
Posty: 31
Wysłany: 16-02-2012, 19:01   

Jak podmienisz pliki na oryginalne to stracisz modyfikacje, które robiłaś. A te błędy oznaczają właśnie, że pliki były modyfikowane.
Ja mam pytanie w temacie. Załóżmy, że chciałbym zmienić styl, a nie pamiętam jakie modyfikacje instalowałem. Jak to ugryźć?
 
     
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 16-02-2012, 19:08   

michero napisał/a:
Ja mam pytanie w temacie. Załóżmy, że chciałbym zmienić styl, a nie pamiętam jakie modyfikacje instalowałem. Jak to ugryźć?


Tez bym chciala to wiedziec, bo przez lata nazbieralo sie tego na pewno sporo.. a ostatnio instalowalam jakas modyfikacje, i tylko ona jest na liscie.. a instalowalam ich dosc sporo.. szkoda ze nie ma jakiejs listy..
 
     
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 16-02-2012, 19:14   

Andzela napisał/a:
szkoda ze nie ma jakiejs listy..
Przecież mogłaś sobie robić listę :> .
Będziesz widziała jakieś braki - doinstalujesz modyfikacje do stylu.
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Andzela

Pomógł: 1 raz
Posty: 138
Wysłany: 16-02-2012, 19:24   

Matteo, pamietam najwazniejsze sprawdzone dobre modyfikacje, ale chodzi mi o takie z poczatku forum.. ;) ale dobra, w sumie maly problem, bo zawsze mozna doinstalowac cos szczegolnie archaicznego, jesli bylo przydatne.. ;]

A tak w ogole szukam ladnego nowoczesnego stylu, z tego watku podalam wyzej linka, wlasnie cos w takich stylach, tyle ze jasnego.. Chyba ze wybiore cos z tamtad i kolor najwyzej zmienie na jakis jasny..
Bo wszystkie sa czarne lub mocno ciemne.. a taki mi nie pasuje.. :)

[ Dodano: 17-02-2012, 16:56 ]
Juz nie bede zakladac nowego tematu, ale mam jedno pytanie, dlaczego po wgraniu nowego stylu, i probie zalogowania sie po raz drugi, wystepuje blad, ogolnie nie jest napisany jaki, tylko ze BLAD. A objawia sie on tym, ze nie mozna sie drugi raz zalogowac? Wyskakuje napis:

Kod:
Blad, info
. i tylko tyle, nie wiadomo co to za bad i co moglo by byc przyczyna? Juz naprawione, tylko chcialabym wiedziec jaka mogla by byc przyczyna? Bo nie bede instalowac znowu innego stylu by zobaczyc czy problem sie powtorzy.
Wiem jak sie wgrywa style, minuta roboty, wszystko ladnie chodzilo, tylko problem potem byl z logowaniem, nikt nie mogl sie zalogowac drugi raz..

;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę