phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
błąd w pliku db.php
Autor Wiadomość
GruBaSek

Posty: 23
Wysłany: 07-10-2013, 17:21   błąd w pliku db.php

Witam.
Wczoraj zostawiłem otwarte FTP i młodsza siostra usunęła mi katalog includes. Wgrałem go na nowo ale mam problem z połączeniem mysql.
Prosiłbym o szubką pomoc, byłbym bardzo wdzięczny. Już pokazuję wam co jest napisane na stronie www
Kod:
Warning: include(./db/mysql4.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cspxm/public_html/includes/db.php on line 35

Warning: include(./db/mysql4.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/cspxm/public_html/includes/db.php on line 35

Warning: include() [function.include]: Failed opening './db/mysql4.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/cspxm/public_html/includes/db.php on line 35

Fatal error: Class 'sql_db' not found in /home/cspxm/public_html/includes/db.php on line 43


a tutaj mam edytowany już plik przeze mnie ale nie wiem czy wszystko mam dobrze ustawione

db.txt
Pobierz Plik ściągnięto 398 raz(y) 5,26 KB

Ostatnio zmieniony przez GruBaSek 07-10-2013, 21:13, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
MQs

Pomógł: 172 razy
Posty: 480
Wysłany: 07-10-2013, 17:57   

GruBaSek napisał/a:
a tutaj mam edytowany juz plik prze zemnie ale nie wiem czy wszystko mam dobrze ustawione
Może popsuj sobie jeszcze kilka innych plików, a my będziemy tu siedzieć i je naprawiać świetnie się przy tym bawiąc.
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 07-10-2013, 19:51   

Brakuje też katalogu "db"
 
     
GruBaSek

Posty: 23
Wysłany: 07-10-2013, 21:09   

wiem to jest mój pierwszy i ostatni bład pomógł by mi ktos jak moze katalogu db brakować??
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 07-10-2013, 21:51   

Wgraj go z paczki tak jak "includes"
 
     
GruBaSek

Posty: 23
Wysłany: 07-10-2013, 22:04   

nierozumiem był tylko usunięty plik includes poprałem cała paczke phpbb by przemi i wrzuciłem plik includes to mojego FTP zedytowałem db.php i nie działa
 
     
Master93

Pomógł: 21 razy
Posty: 744
Wysłany: 08-10-2013, 10:02   

czysty plik z paczki wgraj
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 08-10-2013, 15:48   

Nie plik tylko folder z głównego katalogu.
 
     
MQs

Pomógł: 172 razy
Posty: 480
Wysłany: 08-10-2013, 17:49   

Woytec, Plik też. W ogóle to gość jest trollem - inaczej musiałbyś zakładać, że nie wiedział co robi (i że w ogóle to robi) usuwając folder db po skopiowaniu klasy (a raczej jej metod) do pliku w includes.
 
     
GruBaSek

Posty: 23
Wysłany: 08-10-2013, 18:14   

czyli da sie to naprawić czy nie??
 
     
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 08-10-2013, 19:45   

GruBaSek, Tak, wgraj cały folder, który nazywa się "db" oraz oryginalny plik db.php.
 
     
GruBaSek

Posty: 23
Wysłany: 08-10-2013, 22:08   

haha jak bym miał ten plik ogrinalny to by nie było problemu temu napisałem ten temat ze coś żle ustawiłem w tym pliku najwidoczniej:)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Woytec


Pomógł: 2596 razy
Posty: 7679
Wysłany: 08-10-2013, 22:10   

Ściągnij paczkę phpBB By Przemo ze strony głównej, znajdź ten plik i wgraj zastępując twój.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę