phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-05-2015, 14:17
Bezczelna agitka polityczna
Autor Wiadomość
xavier

Posty: 0
Wysłany: 22-05-2015, 06:50   Bezczelna agitka polityczna

Witam wszystkich

Dostałem w nocy e-mail z tej domeny. Nie dotyczył ani forum, ani Internetu w ogóle. Jego celem było przekonanie mnie, że w kraju jest źle.

Serdecznie chciałbym Autora poinformować, że dla mnie źle wygląda jedynie gramatyka w jego mailu. Mi w kraju jest dobrze, bo ciężko pracuję i walczę o swoje. I nie podoba mi się, gdy jakieś randomowe forum namawia mnie do mieszkania w Katolistanie. Szanuję Autora za jego działalność techniczną, ale jego poglądy polityczne interesują mnie tyle co nic.

Nigdy dotąd nie dostałem spamu z przemo.org, i choć nie jestem aktywnym użytkownikiem, wiele razy odnajdywałem tu odpowiedzi na pytania. Ten mail sprawił mi to ogromną przykrość. Gdzie jest przycisk 'usuń konto'?
Ostatnio zmieniony przez xavier 22-05-2015, 06:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
strzelba

Posty: 119
Wysłany: 22-05-2015, 06:51   

podpisuje się po tym co napisałeś

a skoro forum agituje to i ja sobie pozwolę

 
     
Myszono


Posty: 48
Wysłany: 22-05-2015, 07:17   

#BronekMusisz
Polska liberalna otwarta na europę i świat dążąca powoli ale skutecznie do reszty świata zachodniego.
Może i łatwo nie jest ale nie ma nic za darmo jak to obiecuje duda.

Głosuję na Bronka i nie mam problemu z tym że czasem trzeba się dorzucić do lepszego płacąc wyższe podatki.
Wyborcy pisu mają jedynie roszczenia do państwa i wszystko powinno się należeć za free. Co? Za 2tys nie chce się pracować? To podwyższać kwalifikacje, inwestować w swój rozwój a nie liczyć na to że duda i pis dadzą.
Ostatnio zmieniony przez Myszono 22-05-2015, 07:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
michal12514

Posty: 52
Wysłany: 22-05-2015, 07:25   

Krótko mówiąc, mnie też dzisiaj z rana nawiedził spam w postaci bezpośredniej agitacji z tego forum. Autor chyba nie wie, że takie akcje z reguły mają odwrotny skutek, a ten kto ma zagłosować na Y, to i tak zaglosuje na Y. Chętnie bym usunął konto.
 
     
szulik

Posty: 9
Wysłany: 22-05-2015, 07:31   

Ja tam nie namawiam nikogo do głosowania na jednego lub drugiego pana, jednak mail otrzymany nad ranem przyjąłem z obrzydzeniem. Otóż autor (lub ktoś w jego imieniu) martwego i niemalże zapomnianego skryptu forum (przyznaję - kiedyś bardzo udanego projektu) nagle ni z gruszki ni z pietruszki rozsyła polityczny spam namawiając do głosowania na Dudę, naiwnie pisząc, że to mniejsze zło zapominając, że jest to przedstawiciel sekty smoleńskiej i zastępca Ziobry z najlepszych czasów IV RP.
Wysłany mail jest mocną przesadą. Niech pan Przemo głosuje na kogo chce i niech namawia na głosowanie wszelkimi przyjętymi kanałami, niech jednak nie nadużywa zgody użytkowników na maile dot. skryptu i forum do celów ordynarnej agitacji politycznej.

Upadek obyczajów, a może zwiastun standardów IV RP?


PS. Ciekawe jak długo utrzyma się ten wątek...
 
     
Tommekk80



Posty: 4780
Wysłany: 22-05-2015, 07:42   

U mnie ta wiadomość w spamie wylądowała z automatu ;)

Żal...jak można pisać polityczne maile z forum supportu...Przemo, przegiąłeś.

P.S.Ja głosowałem na Korwina, teraz nie wiem czy w ogóle pójdę.
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 07:57   

Tommekk80, masz u mnie piwerko


tępić Lewaków
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 08:03   

MagicalFire napisał/a:
tępić Lewaków
Ani lewica ani prawica w Polsce nie prezentuje rozsądnego podejścia do rządzenia ;) Korwin to zwykły populista, w dodatku oszołom.
_________________
Cygantura
 
     
gan

Posty: 2
Wysłany: 22-05-2015, 08:14   

Przemo... Ręce opadają...

Proszę zajmuj się tym, co robisz dobrze...

GAN
 
     
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 08:23   

Czyli czym? :mrgreen: :twisted:
_________________
Cygantura
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 08:26   

Faktycznie e-mail trochę nie na miejscu. Po co wplątywać takowe forum w sprawy polityczne. Swoje prywatne myśli zostawmy w swojej głowie.
 
     
MagicalFire


Posty: 4353
Wysłany: 22-05-2015, 08:33   

gan napisał/a:
Proszę zajmuj się tym, co robisz dobrze...

przeciez phpbb2 by przemo juz nie jest robione przez przema
niech juz lepiej całkiem skończy ten cyrk i odda władze nowym a nie sie tylko ośmiesza
 
     
mix


Posty: 134
Wysłany: 22-05-2015, 08:39   

MagicalFire napisał/a:
gan napisał/a:
Proszę zajmuj się tym, co robisz dobrze...

przeciez phpbb2 by przemo juz nie jest robione przez przema
niech juz lepiej całkiem skończy ten cyrk i odda władze nowym a nie sie tylko ośmiesza


Na pewno nowy skrypt nie powinien już się zwać "by Przemo". Szczerze to lepszym rozwiązaniem było by rozesłanie wiadomości, że skrypt ten będzie znów aktualizowany i powstanie nowy. To by bardziej przyciągnęło niektóre osoby na to forum. Jak widać zamiast przyciągnąć to obrzydziło to niektórym poranek. Wielu pewnie ma już czasem dość słuchania o polityce i chciało by "odsapnąć", a tutaj taki psikus.
 
     
Kacp3r

Posty: 0
Wysłany: 22-05-2015, 08:45   

Przemo ... żal.pl ten twój mail ... Co więcej musiał konto założyć ponownie bo moje zostało skasowane/dezaktywowane a bezczelny spam i tak od Ciebie dostałem. A może się UOKiK zainteresuje





 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Posty: 2927
Wysłany: 22-05-2015, 08:49   

Kacp3r, chcesz podsumowanie bronka? Spierdalaj z tym politycznym bagnem. Chcesz być gorszy od Przema?
_________________
Cygantura
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę