phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
PANEL ADMINA - problem z wej?ciem
Autor Wiadomość
macio120

Posty: 13
Wysłany: 05-02-2007, 21:59   

joli napisał/a:

macio120, poczytaj sobie o problemach z yoyo. Nie ma sensu wymieniąć wszystkich.

lol? Już dawno skończyłęm z yoyo.pl, wystarczyłoby abyś zerknął na Domene jaką podałem w moim poście www.cheats.ihost7.pl to byś wiedział że forum nie stoi na yoyo!!
Forum jest zainstalowane na www.host7.pl!
Ponaiwam prośbe o pomoc!!
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
melisa

Posty: 10
Wysłany: 05-02-2007, 23:30   

Cytat:
melisa, wyłacz w swoim profilu autologowanie z ostatniego IP

Dziękuję Joli. Tak zrobiłam, autologowanie wyłączyłam wogóle w swoim profilu, ale nadal problem się pojawia :(
Może masz jeszcze jakiś pomysł co jest u mnie źle ?
 
     
macio120

Posty: 13
Wysłany: 06-02-2007, 16:21   

Hallo!! Czy ktoś zna odpowiedź na moje pytanie?? Proszę o odpowiedź!!
 
     
Elasser

Posty: 24
Wysłany: 08-02-2007, 00:50   

Dopisze się teraz ja ... mam problem nie tyle z PA co w ogóle z logowaniem ... to znaczy po zalogowaniu ZAWSZE mam, brak strony do wyświetlenia ... jednak po kliknięciu wstecz okazuje się, że mnie zalogowało ... natomiast jak klikne PA to nawet nie mam szansy się zalogować - brak strony do wyświetlenie

Stało sie to po przeniesieniu forum ... temat przeczytałem i wykonałem wiele zabiegów jakie tutaj były polecane - nic się nie zmieniło

mój check files jest bardzo czerwony http://www.tog.hng.pl/check_files.php ale śmiem sądzić, że to nie ma nic do gadania bo mam drugie forum z indentycznym stanem co mi jednak nie przeszkadza w logowaniu się do PA ...

O co tu chodzi? :shock: :shock: :shock:
 
     
Nico

Posty: 3
Wysłany: 08-02-2007, 15:22   

Witam mam problem z katalogiem: admin. Już chyba 10 raz wgrywam od nowa ten katalog, a za każdym razem to samo. Postępowałem tak jak jest napisane na górze i nic. :( W związku z tym mam prośbę. Czy mógłby ktoś ten katalog z całą jego zawartością udostępnić i podać linka do jego ściągnięcia. Oczywiście z dobrymi, działającymi plikami bez błędów. :roll: Bardzo proszę bo nie mogę z takimi plikami przeprowadzić instalacji. Już raz tak zrobiłem i w panelu admina nie miałem nic. :oops:
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 08-02-2007, 15:31   

Elasser, popraw to czerwone, bo nie ma o czym rozmawiac przy takim stanie instalacji.

Nico,
Na tym forum udzielamy pomocy osobom posiadającym phpBB2 by Przemo.
Support dla zwykłego phpBB znajduje się tutaj oraz tutaj !


Radzę zmienic link do forum w sowim profulu.
A co do katalogu, to po pierwsze, sciagnij sobie paczke 1.12.5, http://www.przemo.org/phpBB2/ , a potem wgraj to w trybie binarnym
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Elasser

Posty: 24
Wysłany: 08-02-2007, 16:46   

joli napisał/a:
Elasser, popraw to czerwone, bo nie ma o czym rozmawiac przy takim stanie instalacji.


No ale co to ma do tego? Mam inne forum z identycznym stanem i działa znakomicie ... po co mam ustwwiać chmod'y do czegoś czego nie uzywam? Od dwóch lat mam tak i nigdy z forum nie było problemu

Do tego ten plik co niby jest niezgodny - oryginalny wgrałem i nic nie zmieniło
 
     
Nico

Posty: 3
Wysłany: 08-02-2007, 17:22   

joli napisał/a:
Radzę zmienic link do forum w sowim profulu.
A co do katalogu, to po pierwsze, sciagnij sobie paczke 1.12.5, http://www.przemo.org/phpBB2/ , a potem wgraj to w trybie binarnym


Przecież ja właśnie z tej paczki by przemo instaluje i właśnie w niej jest problem z katalogiem admin :?
 
     
Karolina*


Pomógł: 1 raz
Posty: 70
Wysłany: 08-02-2007, 18:14   

Cytat:
lol? Już dawno skończyłęm z yoyo.pl, wystarczyłoby abyś zerknął na Domene jaką podałem w moim poście www.cheats.ihost7.pl to byś wiedział że forum nie stoi na yoyo!!
Forum jest zainstalowane na www.host7.pl!
Ponaiwam prośbe o pomoc!!


:lol: :lol: :lol: Popraw ogłoszenie na swoim forum, bo się nie piszę sprUbÓj :lol: tylko spróbuj :lol: i zmień w końcu adres forum w profilu ! :roll: :twisted: :evil:

[ Komentarz dodany przez: arcy: 08-02-2007, 19:15 ]
Karolinko - nie musisz pomagać moderatorom - dajemy sobie jakoś radę...
 
     
Nico

Posty: 3
Wysłany: 09-02-2007, 07:50   

Podeśle mi ktoś na skrzynkę ten katalog admin z bez błędnymi plikami? Pls. :roll:
 
     
Jezdziec


Pomógł: 32 razy
Posty: 439
Wysłany: 13-02-2007, 10:29   

www.przemo.org/phpBB2/ sciagasz sobie orginalna paczke i nikogo nie prosisz.
_________________
mamy prawo do błedu.. ale obowiązek do naprawienia go!
 
     
kamilos

Posty: 2
Wysłany: 20-02-2007, 17:24   

Ja także nie mogę dostać się do panelu administracyjnego. Włączam Panel Administracyjny, to ładuje się, ładuje i nie może się załadować. Są także problemy przy logowaniu. Także nie moze się załadować. Jednak u znajomego tego błędu nie ma, kiedy wejdę na swoje konto i do panelu admina wszystko gra. Myślę, że to wina systemu czy cos takiego. Ale czy da się to naprawić bez konieczności reinstallu systemu??
PS. DOdam, że instalowałem foru kilka razy. Problemy były przy zwykłym phpBB i przy phBB by Przemo
PS. Forum już działa wspaniale :D :D :D .Po prostu błednie ustawiłem port i nie chodziło. Ale teraz śmiga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Przepraszam za zamieszanie.
 
     
datatkk

Posty: 3
Wysłany: 26-02-2007, 14:10   

Witam.
Mam świerzo zainstalowane forum. Przy próbie wejścia w PA wyrzuca komunikat:
___________________________________________________________________________
"eroor
[400] Bad Request : Niepoprawne zapytanie
Twoja przeglądarka przesłała zapytanie, które nie może zinterpretować serwer.
Błąd w składni zapytania.

Your browser sent a request that this server could not understand.
dot"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CHMOD zrobione. CHECK_FILES wszystko na zielono.


Za jakąkolwiek pomoc z góry dziękuję! Tomek.

PS. Przy akcji "wyloguj" i "zaloguj" identyczny komunikat :/ Przy wejściu na forum z automatycznym logowaniem wszystko jest ok?:/
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 27-02-2007, 23:25   

datatkk, po co ci to ssl?
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
datatkk

Posty: 3
Wysłany: 28-02-2007, 09:27   

SSL zdjąłem, ale nic to nie daje. Jestem zgubiony na maxa już. Inne forum na Przemo chodzi mi już pół roku. Miałem parę zagadek przy instalacji. Ale to mnie chyba przerasta ;(

@Joli, czy jest szansa na dokładniejszą podpowiedź? :oops:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę