phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
PANEL ADMINA - problem z wej?ciem
Autor Wiadomość
piotr_el

Posty: 2
Wysłany: 28-02-2007, 10:12   

Witam i proszę o pomoc !

Oczywiście chodzi mi o panel adm. a konkretnie...
Zniknął napis Panel Administracyjny znajdujący sie na dole strony i służący do wchodzenia do PA.
Zniknęły tez reklamy w stopce forum.

Co może być przyczyną i jak to naprawić ?

pliiiiz :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
datatkk

Posty: 3
Wysłany: 28-02-2007, 12:41   

Dzieki za pomoc :evil: Juz sobie poradziłem.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 28-02-2007, 13:11   

piotr_el, http://www.forum.refal.webd.pl/check_files.php
popraw i pogadamy.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
piotr_el

Posty: 2
Wysłany: 28-02-2007, 20:03   

joli napisał/a:
piotr_el, http://www.forum.refal.webd.pl/check_files.php
popraw i pogadamy.


Bardzo dziękuję! :)
 
     
real_maniac

Posty: 1
Wysłany: 06-03-2007, 05:40   

po PIERWSZYM zainstalowaniu forum... nie moglem sie dostac do PA, wylogowalem sie i wyczyscilem pliki tymczasowe (cookies tez) i teraz nie moge sie zalogowac nawet na moje konto "niby admina" wyskakuje taki oto komunikat :evil:
Internet Explorer napisał/a:
220 88.198.224.154 FTP server ready 500 GET not understood 500 ACCEPT: not understood 500 REFERER: not understood 500 ACCEPT-LANGUAGE: not understood 500 UA-CPU: not understood 500 ACCEPT-ENCODING: not understood 500 USER-AGENT: not understood 500 HOST: not understood 500 COOKIE: not understood 500 CONNECTION: not understood 500 CACHE-CONTROL: not understood 421 Login Timeout (30 seconds): closing control connection.

prosze o jakas wskazowke :roll:

edit: niekoniecznie gg ale moze PW albo email??
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 06-03-2007, 09:03   

YOYO
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Dj_AdiX

Posty: 3
Wysłany: 18-03-2007, 21:39   

WItajcie jestemnowym uzytkownikiem forum phpbb by przemo i jak chce sie zaloguje to wysyla mnie do adresu http://forum.cybercrazy.n...d0d6f6f9e679c8e
i jest cala biala strona :evil: moze by ktos pomogl ??
_________________
Dj_AdiX
 
     
szira777
zbanowany

Posty: 5
Wysłany: 11-06-2007, 14:23   

Kurna ja też mam niestety ten problem. Forum działało bez problemu aż do wczoraj. Jednak nie mogłem się zalogować do PHPmyAdmin (mam konto na www.ovh.pl - usługa 60 FREE) - skrypt odrzucał moje hasło do bazy SQL. Poprosiłem więc OVH o zmianę hasła - odpowiedzieli na drugi dzień i ok - dało sie wejść przez PHPmyADMIN ale za to Forum nie działało. Zedytowałem więc config.php (nowe hasło do bazy) - i wszystko było ok, tyle że nie da się teraz wejść do Panelu Admina - wyświetla sie biała strona... Wcześniej nie miałem z tym problemu, PA chodziło bez zarzutu...

I co mam teraz zrobić ???

Wgranie jeszcze raz katalogu Admin niestety nie pomogło...
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 11-06-2007, 15:09   

szira777, zacznijmy od
Zanim zadasz pytanie sprawdź swój http://adres_forum/check_files.php.
Jeżeli widzisz czerwony kolor przeczytaj FAQ.

popraw to co jest na czerwono i dograj pliki
 
     
szira777
zbanowany

Posty: 5
Wysłany: 11-06-2007, 19:16   

No ok - wgrałem te pliki, faktycznie był ich brak... Tyle że brak ten nastąpił już po awarii - tzn. prawdopodobnie po wgrywaniu jeszcze raz admina - robiłem to w południe więc sieć raczej nie hulała.


Także pliki faktycznie uzupełniłem ale to nie zmienia faktu że przyczyna awarii dalej jest nieznana :(

Tak czy siak dzięki za to info o check_files.php - nie zrobiłem tego wcześniej bo zapomniałem że można to wywołać "ręcznie" a nie tylko z PA ;)

W każdym razie proszę o dalszą pomoc bo niestety dalej pusta strona :( No a wcześniej wszystko chodziło...

Podaję jeszcze raz co zrobiłem przed "awarią":

Baza SQL nie odpowiadała na logowanie z PHPmyAdmin - wystarałem się więc od administratora serwa o nowe hasło, zmieniłem je na to co było wcześniej. Teraz baza chodzi, forum chodzi, a Panel Administratora nie. Plik config.php ma dobre parametry. Co się mogło skopać ???

Nie działa nawet jak chcę wejśc przez adres/admin - efekt taki sam - pusta strona, zero komunikatów :( :(:(
 
     
macio120

Posty: 13
Wysłany: 11-06-2007, 21:34   

Witam ponownie :)
Mam podobny problem co paru innych użytkowników. Klikam na link "Panel Administracyjny" i strona się ładuje (chwile - jak normalna podstrona), następnie wyświetla się strona główna. Sprawdzałem check_files.php i jest wszystko OK!, w dbloaderze jest też wszystko jak powinno (i wchodzę na strone przez adres z konfiguracji cookies), wgrywałem od nowa katalog "admin" - żadna z tych czynności nie pomogła! Wszystko się zaczęło od tego że firma hostingowa przenosiła serwery na nowy sprzęt. Czy jest sposób by naprawić ten błąd w inny sposób niż ponowne wgrywanie forum?

A jeżeli już o tym mówie to czy wystarczy jeżeli wgram pliki, zainstaluje, podam jakąś inną baze (utworze nową), a potem tylko podmienie config.php? Przepraszam za off-topic! :P
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 11-06-2007, 22:10   

macio120,
Cytat:
Adres forum: www.4fun4all.yoyo.pl
Cytat:
Yoyo.pl - Najlepszy darmowy hosting w Polsce
Taka strona nie istnieje, jej nazwa jest zarezerwowana lub jest w trakcie modyfikacji.


nikt ci nie powie, co wystarczy. Najlepiej - miej po prostu forum. :evil:
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
macio120

Posty: 13
Wysłany: 11-06-2007, 22:13   

Wybacz, ale nie edytowałem profilu! Jak się resjestrowałem to podałem forum które miałem wtedy, ale mam teraz inne - cheats.ihost7.pl. Już raz ktoś źle dopatrzył i też była podobna komplikacja. Przepraszam : 8)
 
     
krk

Posty: 70
Wysłany: 17-06-2007, 09:46   

v50 napisał/a:
Witam! mam dokłądnie ten sam problem. Z dowolnego miejsca forum wchodząc do PA wskakuję na index.php Jak to usunąć?? Jestem zły, bo pół dnia po raz pierwszy stawiałem forum a tu klapa i nic teraz nie mogę zrobić. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Damian


możecie konkretniej powiedzieć co w takiej sytuacji zrobić ....... :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Outlaw

Posty: 13
Wysłany: 11-07-2007, 17:55   

Widze że dużo osób ma ten sam problem co ja i nie ma na niego rozwiązania :(

Po kliknięciu na Panel Administracyjny pokazuje się biała strona i tyle...

Dodam tylko że jako link do panelu jest widoczne:
Kod:

http://HOST/~outlaw/forum/admin/index.php


A po załadowaniu białeś strony jest takie coś w pasku adresu:
Kod:

http://HOST/~outlaw/forum_/login.php?redirect=admin/index.php&admin=1&sid=xxxxx


Troche to dziwne;/

Może jednak ktoś wie co jest nie tak?

Aha dodam tylko że wgrywałem katalog admin jeszcze raz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę