phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: arcy
11-09-2007, 16:51
[Problem] załącznie plików
Autor Wiadomość
zielony


Pomógł: 1 raz
Posty: 67
Wysłany: 24-12-2005, 23:46   [Problem] załącznie plików

Witam po raz kolejny.
mam problem z załączaniem plików na moim forum. Niewiem za bardzo które pliki odpowiadają za te funkcje, ale po przegladnięciu tych które kiedyś modyfikowałem jestem prawie pewny, ze w jest wszystko ok.
Jak klikam na załcz plik po wybraniu go i po kliknięciu wyślij łąduje się strona ale plik nie jest załączany...
Co moge jeszcze sprawdzić, jak mogę podziałać?
(stworze konto test jutro rano)
/*
Gdyby ktoś pytał - mój check_files.php wygląda w ten sposób, bo naprawiałem kilka rzeczy, które nie chciały chodzić tak jak powinny. Zresztą wiele z tych poprawek było z pomocą użytkowników tego forum.. w każdym razie wydaje mi sie,ze nie ruszałem plików które są w jakiś sposób z moim nowym problemem związane.
*/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 24-12-2005, 23:48   

zielony napisał/a:
Gdyby ktoś pytał - mój check_files.php wygląda w ten sposób, bo naprawiałem kilka rzeczy, które nie chciały chodzić tak jak powinny.
sprubuj z czystym posting.php
ew. zobacz jak wyglada sprawa na innym stylu
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
zielony


Pomógł: 1 raz
Posty: 67
Wysłany: 25-12-2005, 22:43   

zamieniłem ten plik na ten z paczki i niestety nie mozna wogóle pisać postów
"Fatal error: Only variables can be passed by reference in /mnt/dane/home/IS2004/forum_2004/public_html/posting.php on line 988"

zamieniłem spowrotem na moją wersję pliku...

aha - w każdym stylu tak się dzieje to raz.
a dwa - włąśnie zauwazyłem, ze nie mozna wysyłać plików - avatarów w profilu..
jakaś grubsza sprawa chyba.. tak samo brak błędów... chociaż jak sie wchodzi wogóle na profil to jest "Notice: Undefined index: mode in /mnt/dane/home/IS2004/forum_2004/public_html/profile.php on line 22"

[ Dodano: 26-12-2005, 23:30 ]
co mogę jeszcze dopisać, żeby sprawa była jaśniejsza? pytajcie o co tylko chcecie.. mogę udostępnić moje pliki które modyfikowałem,.. ale jak już pisałem raczej nie mają one nic wspólnego z całą tą sprawą..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę