phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] rwi.pl
Autor Wiadomość
ukryty


Posty: 20
Wysłany: 03-02-2006, 12:07   [opinie] rwi.pl

Hej mam do was takie pytanko czy ktoś zna tą firme podaną w temacie. Macie tam konta? Są jakieś problemy?? chce sobien wziąść ten hosting za sms na forum przema. pls pomóżcie
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 03-02-2006, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
maxis


Pomógł: 68 razy
Posty: 576
Wysłany: 03-02-2006, 16:25   

Cytat:
Miesięczny transfer - 18 GB
Pojemność - 500 MB
Bazy MySQL - 10
Adresy email - 10
Domeny - 10
Panel administracyjny:
Direct Admin PL

Abonament roczny 79,90


dosc ciekawa oferta...

ale:

http://www.webhostingtalk...-about2680.html
 
     
ukryty


Posty: 20
Wysłany: 03-02-2006, 21:28   

Dobra juz sie nie wysilajcie nad odpowiedzią. założyłem tam konto i musze powiedzieć ze jest bardzo dobre jak dla mnie. Obsługe techniczna to cały dzień wymęczyłem :lol: :mrgreen: ale wiem ze warto forum przema chodzi tam lux
_________________
Gość zapraszam na super forum ogólnotematyczne pod adresem www.goodforum.rwi.pl
 
     
Fishbone

Posty: 12
Wysłany: 09-02-2006, 20:25   

Polecam :)
Ostatnio zmieniony przez Fishbone 12-03-2006, 12:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 10-02-2006, 00:01   

Cytat:
Nie polecam bardzo nie profesjonalny hosting już bardziej bym polecał boo.pl

1. nieprofesjonalny
1. polecanie boo.pl :?: no, no... odważny :D
 
     
ukryty


Posty: 20
Wysłany: 10-02-2006, 14:21   

A ja już kożystam z ich usług i musze wam powiedzieć że jestem zadowolony(jak narazie oczywiście). Fishbone, Powiedz dlaczego tak sądzisz. Wykryłem jedną usterke i już mają to naprawiać
_________________
Gość zapraszam na super forum ogólnotematyczne pod adresem www.goodforum.rwi.pl
 
     
Crash_3d


Pomógł: 28 razy
Posty: 369
Wysłany: 10-02-2006, 15:43   

ukryty, jestes pracownikiem tej firmy czy tylko tak sobie dorabiasz? :D :D:D:D
_________________
Project One Jakub Cyran
 
     
ukryty


Posty: 20
Wysłany: 11-02-2006, 12:10   nie, nie i jeszcze raz nie!

Nie jestem pracownikiem tej firmy ani nie mam z tego kożyści materialnych ja poprostu kożystam z ich usług hostingowych które są dla mnie bardzo dobre :!:

EDIT:
Jak chcecie to moge wam dac informacje o serwerze z panelu
 
     
RWI.pl

Posty: 4
Wysłany: 11-02-2006, 13:37   

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
Jestem jednym z administratorów RWI.pl i pragnę niniejszym sprostować kilka rzeczy które przewonęły się w tym temacie.
Cytat:
ukryty, jestes pracownikiem tej firmy czy tylko tak sobie dorabiasz? :D :D :D:D

Ten użytkownik ma w naszej firmie wykupione konto i NIE JEST przez nas opłacany ani sponsorowany.
Jeśli pozytywnie wypowiada się o naszych usługach to jest to jego prywatna opinia która nas zresztą bardzo cieszy.
Staramy się by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie oraz enimy sobie opinie użytkowników co można było zaobserwować na przełomie roku gdy na forum www.webhostingtalk... dostaliśmy kilka uwag krytycznych dotyczących wyglądu naszej głównej strony.
Nie mniej jednak zawsze znajdą się osoby niezadowolone lecz i z ich opinią również się liczymy.
Mamy bardzo rozbudowane wsparcie techniczne i możliwość kontaktu przez całą dobę z naszymi klientami gdy
tylko zaistnieją problemy z ich kontami www - nie tylko techniczne ale i pomoc w instalacji wszelkiego rodzaju skryptów.

Pozdrawiam
 
     
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 11-02-2006, 13:44   

RWI.pl, w takim razem mam pytanie: Wchodzac na strone jednego z Waszych userow pojawila mi sie strona superhost. Macie u nich resselera czy moze serwer dedykowany ?
 
     
ukryty


Posty: 20
Wysłany: 11-02-2006, 13:53   

ORI napisał/a:
RWI.pl, w takim razem mam pytanie: Wchodzac na strone jednego z Waszych userow pojawila mi sie strona superhost. Macie u nich resselera czy moze serwer dedykowany ?


ORI jak już piszesz o takich rzeczach to może podasz linka? U mnie nigdy nie miała miejsca taka sytuacja
 
     
RWI.pl

Posty: 4
Wysłany: 11-02-2006, 14:00   

ORI napisał/a:
RWI.pl, w takim razem mam pytanie: Wchodzac na strone jednego z Waszych userow pojawila mi sie strona superhost. Macie u nich resselera czy moze serwer dedykowany ?

Z superhost nie mamy niczego wspólnego.
Obecnie posiadamy 3 serwery dedykowane w 2 serwerowniach w niemczech i jedno konto resseller w USA.
To że strona użytkownika przenosi na superhost to może jest taki ma ustawiony skrypt na stronie.
 
     
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 11-02-2006, 14:07   

RWI.pl, ok. Dzieki za informacje. Widac jakis user sie tam przeniosl i zrobil odnosnik ze starego hosta. Mozesz podac parametry serwerow i na jakich laczach stoja ?
ukryty, Ciebie sie o to nie pytalem, tylko administratora RWI.pl Jak mozesz to nie wypowiadaj sie jesli nie jestes pytany ok ? Dziekuje.
 
     
RWI.pl

Posty: 4
Wysłany: 11-02-2006, 14:31   

Serwer w USA - wpięty jest do stabilnie działające łacze o przepustowości 100 Mbit/s w San Jose w USA
Podwojny Gigabit Ethernet (1000Mbps) swiatlowody połączone do sieci AboveNet , Global Crossingi XO
Intel Xeon 2.4GHz HT 2 GB ram dysk 80 GB
Serwery Niemcy - łącza 100 Mbit i do seci 6 Gbit - serwerownie Dusseldorf i Frankfurt
Procesory od AMD Opteron 144 Server do AMD Opteron 148 Server Pamięć od 2 do 4 GB Dyski od 80 do 120 RAID
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 11-02-2006, 14:34   

RWI.pl, dzieki. A mozecie mi wyjasnic jeszcze to:
Cytat:
Informacje z serwera whois.ripe.net
Zapytanie o: rwi.pl
IP: 72.21.49.138
Reverse DNS: pnth.net
?Co macie z nimi wspolnego ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę