phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
26-08-2007, 02:38
[kolory] Junior Admin i Moderator
Autor Wiadomość
no13


Posty: 35
Wysłany: 21-03-2004, 21:15   [kolory] Junior Admin i Moderator

Czy istnieje możliwośc aby zmienić (w okienku na dole) kolor tylko dla Junior Admina lub odwrotnie, tylko dla Moderatora ?
Bo gdy zmieniam w ustaiweniach styli kolor czcionki 2 to zmienia się zarówno Junior Admin jak i Moderator.

Pytanko 2:
Czy można zmienić kolor Administratora (również tam na dole) ale żeby nie zmieniały się nagłówki kolumn w górnej człąci forum ?
_________________
pozdrawiam,
no13
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 21-03-2004, 22:16   

nie no ja juz nie moge z tymi floodami tych pytan, jest to gdzies w faq wyjasnione? Jak tak to dawac warningi za takie pytania a jak nie to trzeba napisac ;)
 
     
no13


Posty: 35
Wysłany: 22-03-2004, 08:22   

W FAQ jest tylko odpowiedź na pytanie jak zmienić kolor admina (co za tym idzie zmienia się kolor napisów nagłówków kolumn w górnej człą?i forum) a moje pytania są trochę inne ;)
_________________
pozdrawiam,
no13
 
     
Andrzej.K


Pomógł: 9 razy
Posty: 196
Wysłany: 22-03-2004, 15:16   

Zawsze można dodać hack: Admins/mods color management i wtedy zmieniamy kolorki niezale?nie od kolorów nagłowków - ew. samodzielnie rozbudowa? go o kolorek dla Junior Admina...
 
     
Tabi


Posty: 7
Wysłany: 23-03-2004, 09:47   

Witam!
Ja w podobnej kwestii więc wolałem nie tworzyć nowego tematu.
Otóż Chciałbym rozróżni? odgórnie stricte Moderatorów od gości, którzy mają po prostu członkowstwo w grupie, która jest ukryta. Da się ich w ogóle zrówna? kolorkowo ze zwykłymi użytkownikami odgórnie?

Pozdrawiam!
 
     
Andrzej.K


Pomógł: 9 razy
Posty: 196
Wysłany: 23-03-2004, 15:05   

Jak tak popatrzyłem na Twoje forum... to domyślam się, że chcesz aby Moderatorzy przypisani imiennie do danego forum byli zwykłego koloru, a ci z grupy Moderatornia wyróżnieni...

No cóż odgórnie nie da się tego zrobić... trzebaby w skryptach pomieszał... kolorek jest wybierany na podstawie poziomu usera... jeśli user jest Moderatorem to ma poziom 2 (MOD) i wtedy jego kolor jest zmieniony...

Możnaby zmienić poziom usera bezpośrednio w bazie... ale pewnie prędzej, czy póżniej i tak wróci mu ta dwójeczka... :wink:

Możnaby też tak zmienić skrypty, aby nie zmieniały same poziomu usera na 2 - wtedy robićby? to np. w zezwoleniach - zrobićbys sobie User, Admin, Mod - ale to już troche dłubania w skryptach...

Ogólnie jest do zrobienia... ale podejrzewam, że niewielu to potrzebuje więc chyba będziesz musia? sam dłuba?..
 
     
SeeQu


Pomógł: 8 razy
Posty: 109
Wysłany: 23-03-2004, 19:04   

A da się zmienić kolor juniorowi ? (żeby był inny niż zwykły moderator) bo jak zmieniam kolor 2 to zmieniaj? sie obydwoje ...
_________________
No comment ?
 
     
Andrzej.K


Pomógł: 9 razy
Posty: 196
Wysłany: 23-03-2004, 19:16   

Zobacz mój post ciut wyżej... trzeba sobie dorobić...

Looknij na moje forum... ja mam zmienione... wchodze sobie do konfiguracji stylu i mam trzy pola - kolor Admina, kolor Juniora i kolor Moda...
_________________
Andrzej.K
 
     
no13


Posty: 35
Wysłany: 23-03-2004, 21:46   

Andrzej.K a mógłby? gdzień umieścić już zmodyfikowane pliki z tym modem, które masz na swoim forum? Bo jak patrz? w instrukcj? instalacji tego moda, to się boję (po prostu nie dam rady tego zainstalować).
_________________
pozdrawiam,
no13
 
     
Rogacz


Pomógł: 4 razy
Posty: 85
Wysłany: 24-03-2004, 06:44   

może ktos podrzucic link do tego moda bo jakos znalezc go nie moge
_________________
~Rogacz~
 
     
Swisti

Posty: 34
Wysłany: 24-03-2004, 06:57   

Jesli nadal chcecie,( bo widze ze sporo osob chce dolaczyc ten hack) to moge go dodac do 1.8??
 
     
SeeQu


Pomógł: 8 razy
Posty: 109
Wysłany: 24-03-2004, 07:02   

A z kąd pobra? ten plik i gdzie go w?uci? ?
_________________
No comment ?
 
     
Andrzej.K


Pomógł: 9 razy
Posty: 196
Wysłany: 24-03-2004, 07:27   

Orygina? tego Moda znajduje się tu: http://phpbb2.pl/?m=mod_detal&h=251

Swoich plików niestety nie pode?l? - bo mam w nich jeszcze kilka innych modyfikacji, które wi??? się z modyfikacja bazy... i jeszcze innych plików...
_________________
Andrzej.K
 
     
SeeQu


Pomógł: 8 razy
Posty: 109
Wysłany: 24-03-2004, 07:29   

A gdzie to rozpakować ?
_________________
No comment ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Andrzej.K


Pomógł: 9 razy
Posty: 196
Wysłany: 24-03-2004, 07:30   

Rozpakuj to gdzie chcesz... tam w ?rodku jest plik a-m_color_management_2.0.1em.txt, który opisuje jakie zmiany w plikach forum należy zrobić...
_________________
Andrzej.K
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,88 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę