phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
22-11-2007, 23:30
[Problem] przenoszenie forum i kopia zapasowa
Autor Wiadomość
Druid.Dix

Posty: 3
Wysłany: 12-02-2006, 16:58   [Problem] przenoszenie forum i kopia zapasowa

sporo przed wakacjami założyłem z kuzynem forum na lycosie. wjodło się dobrze, mieliśmy mase postów, a tematów ponad 200. Drugiemu adminowi (mojemu kuzynowi) który zajmował się calą stroną techniczną zabrali neta i nie mogę się z nim skontaktować. Kopia zapasowa była robiona dawno, jakiś miesiąc temu. Ostatnio forum padło, bły wświetlone tylko jakieś komunikaty o sql. Okazało się, że baza wyrosła zbyt duża (12mb a na lycosie limit 10). Coś namieszałem w plikach i zamiast ją ścignąć na dysk usunęła się. teraz to wygląda tak: http://members.lycos.co.u...hpBB2/index.php . Kopia zapasowa też jest zbyt duża, żeby ją dać spowrotem na lycosa. Nie wiem jak tego backupa zmniejszyć. Znalazłem serwer yoyo.pl z limitem 30mb a nie 10 i postanowiłem to przenieść tam. Total Comanderem wrzuciłem tam wszystkie pliki a przez konto na tamtym serwie utworzyłem czysta baze. Gdy TC ładowałem baze wyskakiwał mi błąd przy 17%. Prubowałem to robić przez panel administracyjny ale gdy całą bazę ładowałem po 10 min ładowania pokazywała się pusta strona. Gdy chciałem zainstalowac tą kopie w gzipie pokazywało się 'Błąd Ogólny
Błąd w wysyłaniu pliku z danymi' . Nie wiem co robić, mam ręcznie czyścić ten sql żeby się zmieścił w 10mb? Proszę o pomoc bo urzydkownicy się wqżają.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 12-02-2006, 17:03   

Druid.Dix napisał/a:
Gdy TC ładowałem baze wyskakiwał mi błąd przy 17%


??

[ Dodano: 12-02-2006, 17:04 ]
Druid.Dix napisał/a:
wjodło

Druid.Dix napisał/a:
urzydkownicy

Druid.Dix napisał/a:
wqżają

Druid.Dix napisał/a:
Prubowałem


;(

użyj DumpLoadera...
tak to wygląda http://members.lycos.co.u...er/dbloader.php
_________________
Ex-mod
 
     
Druid.Dix

Posty: 3
Wysłany: 12-02-2006, 17:16   

Cytat:
skopiuj na serwer do katalogu z tym skryptem plik z kopią bazy

gdy kopiuję tą bazę na serwer (na tym drugim hoście) wyskakuje mi błąd przy 17% kopiowania. Na lycosa plik jest za duży, zaraz zahostuję zgzipowaną wersję. Wiem, że da się jakoś zmniejszyć tą baze ale ja się nie znam. A na błędy mam papiery ;)



//Baza ukryta w tagach mod.. Szczyt glupoty to byl //ORI
Ostatnio zmieniony przez ORI 12-02-2006, 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nightwalk


Pomógł: 1 raz
Posty: 9
Wysłany: 12-02-2006, 21:03   

o boże, dać link do własnej bazy - szczyt...

Skoro wywala błąd przy 17% to pewnie serwer ma ograniczenie co do wielkości pliku, jeżeli ten serwer ma phpmyadmin'a, zrób to przez niego, jeżeli nie będzie się dało wgrać gzipa, podziel baze na mniejsze części (pisałem na tym forum o specjalnym programie do tego, link znajdziesz w FAQ) i wgrywaj częściami...
_________________
http://img522.imageshack....7/bu322a8ao.jpg
 
     
Druid.Dix

Posty: 3
Wysłany: 13-02-2006, 16:36   

ok poszukam. Dzięki. Ale wy lolki jesteście z tym ostem :lol:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę