phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:36
ShoutBox Smiles
Autor Wiadomość
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 04-03-2006, 22:34   ShoutBox Smiles

ShoutBox Smiles

Dodaje przycisk z buźkami w SB


Kod:
##############################################################
## MOD Title: ShoutBox Smilles
## MOD Author: Damianmyst <damian-ziemba@o2.pl> http://kbk.sytes.net or http://kbkteam.tk
## MOD Description: Dodaje do ShoutBoxa link do okienka z u&#182;mieszkami. Dzięki temu
## wstawianie u&#182;mieszków do ShoutBoxa odbędzie się w  lepszy sposób...nie trzeba
## pamiętać kodów u&#182;mieszków.
##
## MOD Version: RC 1 -> 1.1
##
## Trudno&#182;ć instalacji: łatwe
## Czas instalacji: 10 sekund
## Plików do edycji: 1
##                   - templates/subSilver/shoutbox_body.tpl
##############################################################
## Author Notes:  Update z RC 1 do 1.1
##############################################################
## Przed edycj&#177; zrobić backup danych. Zaleca się również poszerzenie shoutbox'a.
## mods_info oraz uzupełnienie o j. angielski: shqvarny
## dostosowała do wersji phpbb by Przemo 1.12.4 i przetłumaczyła: Sylwia
##############################################################


Co modyfikacja potrafi:
:arrow: dodaje w shoutboxie button: "Smiles" (obok "wyślij" i "R") po kliknięciu na który pojawia się okienko z uśmieszkami. To taka mała pomoc dla tych co nie umieją zapamiętać kodów uśmieszków.
Ostatnio zmieniony przez Majkelo 14-01-2012, 17:02, w całości zmieniany 5 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 04-03-2006, 22:38   

Sylwia, ja u siebie tak samo zrobilem i dziala bez zarzutu :)
 
     
bunitas

Posty: 106
Wysłany: 04-03-2006, 22:47   

u mnie tez wszystko ladnie smiga :D
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 04-03-2006, 22:51   

Bardzo się ciesze :)
 
     
Vegner

Pomógł: 3 razy
Posty: 11
Wysłany: 04-03-2006, 22:54   

a ja nie moge rozpakować :/ nie wiem co sie dzieje z moim WinRARem. :/
 
     
ekspedyt


Pomógł: 1 raz
Posty: 22
Wysłany: 04-03-2006, 23:17   

Sylwia, modzik ładnie działa. Jedyne co bym zmienił to napis Smiles na Emotki albo uśmieszki ;) Najlepiej by ten napis, był w plikach langa. W angielskim smiles w polskim emotki.

a tak przy okazji popraw instrukcje :]

Kod:
## Plików do edycji: 1
##                   - templates/subSilver/shoutbox_body.tpl
##                   - shoutbox_send.php


Vegner, http://www.winrar.pl/ zaktualizuj :lol:
Ostatnio zmieniony przez Sylwia 05-03-2006, 12:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 04-03-2006, 23:44   

Vegner, dla Ciebie instrukcja:

Kod:
##############################################################
## MOD Title: ShoutBox Smilles
## MOD Author: Damianmyst <damian-ziemba@o2.pl> http://kbk.sytes.net or http://kbkteam.tk
## MOD Description: Dodaje do ShoutBoxa link do okienka z uśmieszkami. Dzięki temu
## wstawianie uśmieszków do ShoutBoxa odbędzie się w  lepszy sposób...nie trzeba
## pamiętać kodów uśmieszków.
##
## MOD Version: RC 1 -> 1.1
##
## Trudność instalacji: łatwe
## Czas instalacji: 10 sekund
## Plików do edycji: 1
##                   - templates/subSilver/shoutbox_body.tpl
##############################################################
## Author Notes:  Update z RC 1 do 1.1
##############################################################
## Przed edycją zrobić backup danych. Zaleca się również poszerzenie shoutbox'a.
## mods_info oraz uzupełnienie o j. angielski: shqvarny
## dostosowała do wersji phpbb by Przemo 1.12.4 i przetłumaczyła: Sylwia
##############################################################


#
#-----[ Otwórz ]------------------------------------------
#

templates/subSilver/shoutbox_body.tpl

#
#-----[ Znajdź ]------------------------------------------
#

<td class="row1" align="center" valign="bottom" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">
        {L_GG_MES}: <input type="text" name="message" style="height:17px;font-size:9px;width:360px;" size="60" maxlength="{MAXLENGHT}" value="" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)">
        &nbsp;<input type="submit" name="submit_button" value="{L_SEND}" class="button" style="font-size:9px; height:17px;" onclick="this.form.submit(); post.message.value=''; return false;">
        &nbsp;<input type="submit" name="refresh" value="R" style="font-size:9px; height:17px; cursor: pointer" title="{L_REFRESH}" class="button" onclick="post.message.value=''; this.form.submit();" />
        <input type="hidden" name="mode" value="submit"></span></td>
#
#-----[ Zamień na ]----------------------------------
#

<td class="row1" align="center" valign="bottom" nowrap="nowrap"><span class="gensmall">
        {L_GG_MES}: <input type="text" name="message" style="height:17px;font-size:9px;width:360px;" size="60" maxlength="{MAXLENGHT}" value="" class="post" onFocus="Active(this)" onBlur="NotActive(this)">
        &nbsp;<input type="submit" name="submit_button" value="{L_SEND}" class="button" style="font-size:9px; height:17px;" onclick="this.form.submit(); post.message.value=''; return false;">
        &nbsp;<input type="submit" name="refresh" value="R" style="font-size:9px; height:17px; cursor: pointer" title="{L_REFRESH}" class="button" onclick="post.message.value=''; this.form.submit();" />
        &nbsp;<input type="button" class="button" value="Smiles" style="font-size:9px; height:16px;" onclick="window.open('posting.php?mode=smilies', '_chatboxsmilies', 'HEIGHT=400,resizable=yes,scrollbars=yes,WIDTH=375');"/>
        <input type="hidden" name="mode" value="submit"></span></td>



#
#-----[ Zapisz zmiany, zamknij plik i wgraj na serwer ]----------------------------------
#
EoM


ekspedyt, dzięki, poprawiłam.
ekspedyt napisał/a:
Jedyne co bym zmienił to napis Smiles na Emotki albo uśmieszki


No to przeciesz sekunda pracy :P Poszukaj napis: Smiles i zmień go na jaki chcesz ;D

ekspedyt napisał/a:
Najlepiej by ten napis, był w plikach langa


Link do oryginału dałam, tam był w langach tylko że ja jako laik nie rozumiem po co w tylu plikach pisać jak wystarczy ten jeden zmodyfikować ;D
Ostatnio zmieniony przez Sylwia 05-03-2006, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Vegner

Pomógł: 3 razy
Posty: 11
Wysłany: 04-03-2006, 23:51   

Dzięki, ale już udało mi sie odpalić rar ;) Bardzo ładnie działa :D Ustawiłem przy okazji w langach i wszystko jest pieknie :)
 
     
ekspedyt


Pomógł: 1 raz
Posty: 22
Wysłany: 05-03-2006, 00:04   

Sylwia, tak ty zmodyfikowałaś jeden i jest ok, ale wiesz ten napis, powinien być po Polsku gdy mamy ustawiony polski lang i po Angielsku gdy mamy angielski, dlatego też w orginalnym modzie było kilka plików do edycji ;)

A w instrukcji jeszcze mały błedzik :P
Kod:
templates/subSilver/shoutbox_send_body.tpl
raczej
Kod:
templates/subSilver/shoutbox_body.tpl
Jestem upierdliwy :lol:
 
     
rudyszympans

Posty: 35
Wysłany: 05-03-2006, 00:35   

Jeszcze jedno pytanko. Co zrobić żeby się ruszały? Bo one takie nieruchawe. :)
 
     
bunitas

Posty: 106
Wysłany: 05-03-2006, 09:54   

rudyszympans napisał/a:
Jeszcze jedno pytanko. Co zrobić żeby się ruszały? Bo one takie nieruchawe. :)
u mnie sie tam ruszaja :roll:
 
     
maranta


Posty: 60
Wysłany: 05-03-2006, 12:04   

Hihi, u mnie też działają uśmieszki, dodałam je od razu po aktualizacji do 1.12.3.
Zrobiłam to całkiem na wariata i jakby mnie ktoś spytał jak, to już sama nie wiem, bo z gadulcem wyczyniałam takie cuda, że się w głowie nie mieści :roll:
Wciepieliłam go w ramki, ramki w tabelkę, wcisnęłam z prawej na forum i na portal, poprzycinałam co wystawało i mi przeszkadzało, wciskałam na oślep kawałki kodów z modów od starych wersji forum, sama nie wiem już co i gdzie :mrgreen:

Kurcze i działa, nie wiem na jakiej zasadzie, ale działa :mrgreen:
(może miał mnie dość, wolał zadziałać bez problemów, bylebym przestała się już nad nim znęcać ) :twisted:
_________________
Pozdrawiam, Anna
 
     
Sylwia


Pomógł: 92 razy
Posty: 1033
Wysłany: 05-03-2006, 12:10   

No proszę... Okazuje się ze na tym forum jest troszkę kobiet a rzadko kiedy panie widać ;-)

ekspedyt napisał/a:
Sylwia, tak ty zmodyfikowałaś jeden i jest ok, ale wiesz ten napis, powinien być po Polsku gdy mamy ustawiony polski lang i po Angielsku gdy mamy angielski, dlatego też w orginalnym modzie było kilka plików do edycji


Wiem ale jak ktoś chce mieć w langach to sam przyznasz że to jest proste do zrobienia, prawda?

ekspedyt napisał/a:
Jestem upierdliwy


Masz racje ;)

rudyszympans napisał/a:
Bo one takie nieruchawe


A czy Twoje uśmieszki są animowane czy nie? Bo ze zwykłych uśmieszków faktycznie nie zrobi ruchomych, taki leniwiec ;-)
 
     
rudyszympans

Posty: 35
Wysłany: 05-03-2006, 14:02   

Są. Problem polega na tym, że raz się ruszają a raz nie. I odświeżanie Shouta chyba tutaj nawala.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
tujek

Pomógł: 5 razy
Posty: 97
Wysłany: 05-03-2006, 14:09   

Brawo Sylwia. Chodzi dobrze. A co do umieszczania w langu, wole wersję Twoją, mniej zmartwień przy aktualizacji forum potem ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę