phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
29-06-2009, 19:40
Tutaj na forum nowa wersja 1.12.6
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 14-04-2006, 15:00   Tutaj na forum nowa wersja 1.12.6

Pojawiała sie oryginalna wersja phpBB 2.0.20 gdzie poprawiono kilka drobnych błędów i (prawdopodobnie tego nie jestem pewien) poprawiono luki bezpieczeństwa gdyż pojawiły się exploity.
W związku z tym za kilka dni wypuszczam nową wersje 1.12.6
Prawdopodobnie nie będzie zmian w plikach TPL oraz w bazie SQL (czyli aktualizacja będzie polegać tylko na skopiowaniu kilkunastu plików)

Na razie tutaj na forum zrobiłem poprawki z nowej wersji 2.0.20 i chcę, żebyście przetestowali (głównie używanie HTML bo mam co do tego obawy)
Poczekam jeszcze 2-3 dni czy nie wyjdzie wersja 2.0.21 a w międzyczasie robię poprawki z tematu o błędach w wersji 1.12.5
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
regua


Pomógł: 74 razy
Posty: 444
Wysłany: 14-04-2006, 15:05   

Przemo, widzę że nie próżnujesz :mrgreen: Mam nadzieję, że coraz mniej for phpBB by Przemo będzie hackowanych... ;)

A ja bym wolał, żeby phpBB Group zajęło się kończeniem wersji 3 (Olympus), a nie udoskonalaniem starych :P
 
     
Crack



Pomógł: 136 razy
Posty: 1442
Wysłany: 14-04-2006, 16:24   

A ja bym wolał żeby M$ zajął się kończeniem Visty niż łataniem XP :P
(po miesiącu)
Wredny M$, nie wydaje poprawek i przez to ktoś włamał mi się do kompa :(

Pasuje ;)
_________________
[ DumpLoader 1.0 ] [ Spider Friendly 1.3.12 Google Sitemaps 1.4 ]
[ Tanuki: recenzje anime | forum ]
 
     
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 14-04-2006, 16:29   

Spoko, dawno nie było aktualki ;P
 
     
ORI



Pomógł: 72 razy
Posty: 956
Wysłany: 14-04-2006, 18:48   

Gdy odpowiadam na pw, do gory strony mam
Kod:
Warning: Missing argument 3 for obtain_word_list() in /home/przemo/public_html/phpBB2/forum/includes/functions.php on line 1319
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 14-04-2006, 18:57   

Przemo napisał/a:
(prawdopodobnie tego nie jestem pewien) poprawiono luki bezpieczeństwa gdyż pojawiły się exploity.


ja jestem pewien - oficjalnie to tylko male poprawki - ale faktycznie poprawili jakies dziury - jakie ? nie wiadmomo bo nie wyszly zadne publiczne exploity...
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 14-04-2006, 19:23   

Widmo, wyszły, sam pokazywales. Jednak w kodzie nie widze poprawek na te exploity dlatego moge przypuszczac, ze za kilka dni bedzie 2.0.21
 
     
Widmo



Pomógł: 180 razy
Posty: 2435
Wysłany: 14-04-2006, 19:49   

Przemo napisał/a:
Widmo, wyszły, sam pokazywales.


na tamtego exploita wyszla wlasnie wersja .19 ;)

Przemo napisał/a:
Jednak w kodzie nie widze poprawek na te exploity dlatego moge przypuszczac, ze za kilka dni bedzie 2.0.21


no to zaczekamy z wypuszczaniem nastepnej wersji ?
_________________
Potrzebujesz pomocy?
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 14-04-2006, 19:50   

Widmo napisał/a:
na tamtego exploita wyszla wlasnie wersja .19
W tym problem, ze nie widze w kodzie nic co moglo by zapobiec temu exploitowi i dlatego mysle ze moze wyjsc 2.0.21
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 15-04-2006, 00:14   

obecnie nie trzyma logowanie - po zalogowaniu (i zaznaczeniu "ptaszka") po wylaczeniu przegladarki gubi logowanie.
_________________
Cygantura
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 15-04-2006, 00:25   

U mnie trzyma. Nawet się wylogowałem, wyczyściłem cookies, wyłączyłem firefoxa, uruchomiłem raz jeszcze, zaznaczyłem ptaszka i się zalogowałem. Później wyłączyłem raz jeszcze Ff i powtórnie włączyłem - nadal byłem zalogowany.
 
     
zenek

Posty: 46
Wysłany: 15-04-2006, 14:40   

to co zauwazylem tu dzisiaj, teraz. Jak wejde w nieprzeczytane posty [xxx] i wybiore opcje na dole oznacz wszystkie jako przeczytane to niestety pomimo komunikatu ze zostaly oznaczone jako przeczytane dalej widze te same nieprzeczytane posty ;/ (w tym tez te ktore czytalem juz wczoraj :/ )

Update:
Jak skorzyastalem z opcji "oznacz wszystkie jako przeczytane" na dole forum strony glownej to zadzialalo ;)
 
     
Crash_3d


Pomógł: 28 razy
Posty: 369
Wysłany: 21-05-2006, 20:01   

Przemo napisał/a:
za kilka dni wypuszczam nową wersje 1.12.6


hmm mam zawieche czy Przemo pojechal na wczasy?
_________________
Project One Jakub Cyran
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 22-05-2006, 11:10   

Okazało się, że te dziury nie są aż tak groźne i 1.12.6 na razie nie ma :)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
dragus

Posty: 83
Wysłany: 31-05-2006, 20:52   

A mogło by wyjść, takie forum z zupełności dopracowane, żeby nie można było pisać pustych postów, czy tam 2 postów pod sobą lub zakładaniem 2 tematów naraz. Znam jeszcze inne błędy, np, częste synchronizacje bo nie zliczają się posty użytkowników (to akurat moze być wina serwera). ale moło by było zobaczyć taką zliczną czystą wersje w zupełności sprawną:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę