phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
29-06-2009, 19:40
Tutaj na forum nowa wersja 1.12.6
Autor Wiadomość
chelloPL



Pomógł: 413 razy
Posty: 2545
Wysłany: 31-05-2006, 21:30   

dragus napisał/a:
żeby nie można było pisać pustych postów

Kiepsko wybrałeś, bo akurat nie można :)
dragus napisał/a:
czy tam 2 postów pod sobą

No to włącz łączenie postów użytkowników, to nie będzie 2 postów pod sobą...
dragus napisał/a:
częste synchronizacje bo nie zliczają się posty użytkowników

Spróbuj zmienić schemat bazy z mysql4 na mysql (do wykonania np: przez dbloadera)
Pozostałe argumenty również nie przemawiają za wypuszczeniem kolejnej wersji.

Zawsze znajdą się osoby, którym coś w specyficznych warunkach nie pasuje i chciałyby mieć inaczej.
_________________
Zanim napiszesz do mnie na GG/PW, koniecznie przeczytaj zasady.
Sygnaturka to nie tablica z ogłoszeniami! PAMIĘTAJ o tym! Nadużywanie i celowe reklamowanie stron jest ZABRONIONE i karalne!
Gość, a czy Ty nie masz sobie nic do zarzucenia?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
dragus

Posty: 83
Wysłany: 31-05-2006, 21:34   

wiem że mówią że nie można dodawać pustych postów ale jednak można... zobacz ile tematów jest na ten temat i ile nie rozwiązanych, co do 2 postów na raz... mam włączone zliczanie.. ale tu też chodzi o tematy, chyba tematów zliczać nie można z tego co mi wiaomo.. a dodają się 2 takie same od czasu do czasu... a co do synchronbnizacji to musze sprawdzić to co napisałeś bo być moze to od tego taki problem mam:)
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 01-06-2006, 12:28   

Pokaz mi chociaz jeden pusty post na tym forum lub na innym, gdzie admin jest w stanie zobaczyc pusty post.
Celowo admin bo gdy ktos wpisze w poscie info tylko widoczne dla modow to user bedzie widzial pusty post.
 
     
Gracek


Pomógł: 222 razy
Posty: 1781
Wysłany: 01-06-2006, 12:39   

_________________
###
 
     
Eldanar


Pomógł: 16 razy
Posty: 117
Wysłany: 01-06-2006, 12:47   

 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 01-06-2006, 13:04   hmm..

Przemuś Ja nie pisze tego po to żeby się naśmiewać czy coś.. bo w ogóle to jestem pełen podziwu dla ekipy która się zajmuje tą modyfikacją, ale jest dużo błędów, na które zwykły użytkownik znający się troszke na php nie umie sobie z nimi poradzić, a prosząc tu o pomoc każdy odsyła do innych tematów, w których fakt faktem są rozwiązania , ale nie do konca odpowiednie na odpowiedni problem.

jeśli chodzi o puste posty być może jest wprowadzona poprawka która uniemożliwia wstawianie pustych postów lub pustych tematów, ale niestety da się je wstawiać tak samo jak i 2 tematy lub posty na raz. Sam mam takie problemy na forum i staram się jakoś temu zaradzić, lecz bez skutecznie.

Z tego co wiem, da się dodać puste posty lub 2 tematy, gdy wyskoczy jakiś błąd w bazie , a nam (osobą piszącym) pojawia się pusta strona i mamy 2 możliwości, albo wrócić albo odświeżyć, lecz za każdym razem temat zostaje dodany albo jeden albo 2 na raz, jak damy wstecz to dodaje tylko 1 post (którego nie zlicza i trzeba synchronizować zeby zliczało) jak damy odśwież to dodaje 2 na raz. Do tego doszedłem sam nie wiem czy są jakieś jeszcze możliwości żeby dodać inaczej, ale przypuszczam ze są , widząc 2 posty wyżej.

Pozdrawiam:)
 
     
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 01-06-2006, 14:54   

Faktycznie, myslalem, ze chodzi o tagi [ mod ]
Rozwiazanie: http://www.przemo.org/php...p=191465#191465
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 02-06-2006, 20:29   

dragus, a jakie masz ustawienia dotyczace "czasu wysylania nastepnego postu/tematu" ? :roll: czy mimo ustawienia na np. 60 sekund mozna wyslac w ten sposob kolejny topic wczesniej ? :roll:
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 02-06-2006, 20:58   hmm..

Mam ustawione na 20 sec jeśli chodzi o:
Kod:
Interwał Anty-Floodowy
Ilość sekund, zanim można wysłać nowy post


i można dodać 3 na raz w jednej chwili i to mnie bardzo dziwi.


Zrobię nowy temat żeby nie zaśmiecać tego tematu, chyba dobrze zrobię, jeśli nie proszę o scalenie go do tego. I z góry przepraszam za kłopoty, ale troszkę się rozpisze i nie chce żeby tutaj zaśmiecać.[/code]
 
     
soszal

Posty: 1
Wysłany: 03-06-2006, 22:52   Re: hmm..

dragus napisał/a:

i można dodać 3 na raz w jednej chwili i to mnie bardzo dziwi.


tobie pewnie chodzi o "automatyczne" powielanie posta , jeśli cofasz się w czasie pisania/edycji postu
przez button przeglądarki
mam taki zwyczaj - i rzeczywiście dość często robię autocopy posta.....
ale puste ?
nie stwierdziłem nigdy ...
 
     
KoDav


Posty: 52
Wysłany: 04-06-2006, 15:32   

Przemo napisał/a:
tematu o błędach w wersji 1.12.5


bardzo sie ciesze bo sam ich nie naprawiałem bo sie bałem ze zepsuje cos
_________________
Gość phpBB by przemo to najlepiej zmodyfikowane phpBB na świeci
 
     
niczeq


Pomógł: 17 razy
Posty: 171
Wysłany: 05-06-2006, 06:16   

Przemo napisał/a:
Okazało się, że te dziury nie są aż tak groźne i 1.12.6 na razie nie ma :)
KoDav napisał/a:
bardzo sie ciesze bo sam ich nie naprawiałem bo sie bałem ze zepsuje cos

jednak sobie jeszcze troche poczekamy :roll:
_________________
ważny jest skutek, lecz ważniejsza przyczyna...

Potrzebujesz porządnego hostingu??? Skontaktuj się ze mną przez PW
 
     
dragus

Posty: 83
Wysłany: 05-06-2006, 18:59   

Cytat:
No jesli chodzi o mnie to jest to samo dalej jak wysylam wiadomosc pojawia sie pusta biala strona i nic sie nie pojawia i nie dzieje dalej to daje odzwiez pojawia mi sie cos ze nie moze nawiazac polaczenia czy cos w tym stylu i daje ponow probe i sie odswieza i pojawia mi sie juz komunikat ze nie moge wyslac dwoch tych samych postow

[ Dodano: Pią 02 Cze, 06 11:48 ]
a dokladniej jak odzwiezam ta biala strone pisze ze nie moze odswiezyc bez ponownego wyslania informacji i jest wybor ponow probe lub anuluj gdzie anuluj znaczy powrot do ogladanej strony mam nadzieje ze cos ci to pomoze



Tak napisała jedna osoba z mojego forum, raczej nie chodzi jej o cofanie przez button.

a co do nowej wersju to właśnie mogła by wyjść byłby święty spokój, jakby zrobili wszystkie popraweczki na zero.
 
     
kkr


Posty: 38
Wysłany: 17-06-2006, 01:06   

Wyszła nowa wersja phpBB 2.20.21. Czy Przemo zupdatuje forum?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Dlugi


Pomógł: 268 razy
Posty: 1633
Wysłany: 17-06-2006, 01:11   

Cytat:
'phpBB Group' wydało kolejną wersję phpBB 2.0.21. W nowej wersji poprawiono kilka 'niedoróbek'.
nie widzialbym takiej potrzeby gdyz w nowszej wersji poprawiono tylko "niedorobki", nie ma zadnych krtycznych latek
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę