phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: lui754
30-04-2009, 15:29
[Problem] Błąd w logowaniu i dostępie do panelu
Autor Wiadomość
Decadence

Posty: 4
Wysłany: 23-04-2006, 11:06   [Problem] Błąd w logowaniu i dostępie do panelu

Hej Gość!
Gdy ktoś próbuje logować się na moje forum, nie wyświetla się w ogóle strona z login.php, chociaż po odświeżeniu strony głównej forum jest się zalogowanym. To samo z Panelem administracyjnym - w ogóle nie wyświetla się strona.
Siedzę nad tym forum już drugi dzień i mam dosyć. Szukałam odpowiedzi w postach, ale jakoś nie udało mi sie jej znaleźć. Po raz pierwszy zainstalowałam to forum. adres: http://forumthyhastur.ovh.org/index.php
Przeniosłam forum na inny serwer i jest to samo.

[ Dodano: 23-04-2006, 11:42 ]
Mieliście też taki problem??? może coś źle instaluję??? Może powinnam jeszcze zrobić coś o czym nie wiem??? Pomóżcie, już drugi dzień nad tym siedzę :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
wielki_koziol

Posty: 4
Wysłany: 23-04-2006, 22:18   

Sprobuj zaladowac pliki ktore sprawiaja problmy jeszcze raz na server albo jak to sie mowi do skutku. Pytanie tez jaka wersje wgrywasz, bo mi np na server na ktorym obecnie jest forum nie chciala sie zaisntalowac v 1.12 i dzialo sie dokladnie to o czym piszesz. Skasuj tabele w bazie danych i wrzuc na server wersje 1.8 moze bedzie dzialac ( mi zadzialalo).

Pozdrawiam
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 23-04-2006, 22:21   

Decadence, to nowe forum, więc je po prostu usuń, wyczyść bazę danych i zainstaluj raz jeszcze. Jeśli jest jakiś błąd, to tak będzie najszybciej i najprościej ;)

wielki_koziol, wersja 1.8 ma wiele błędów i bardzo łatwo się tam włamać. Jeśli chcesz, to instaluj u siebie, ale nie doradzaj tego innym.
 
     
Decadence

Posty: 4
Wysłany: 24-04-2006, 00:02   

No cóż, nie wiem co to jest, ale przeinstalowanie nic nie dało :| NIC! :( ((
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę