phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: nasedo
24-04-2006, 10:50
[OffTopic] Spostrzezenie
Autor Wiadomość
thogrin

Posty: 11
Wysłany: 23-04-2006, 21:20   [OffTopic] Spostrzezenie

Niestety z przykroscią musze powiedziec ze niektorym osobom na tym forum nie brakuje arogancji cynizmu i egoizmu. Przykro mi ze Was zawiodłem tym ze sie zapytałem GRZECZNIE o klamry. Widac nie jestem alfą i omegą tak jak Wy i nie mam nastukane po kilka tysiecy postow na temat PHP, ale nie oznacza to ze musicie od razu odpisywac z taką arogancją. Moze nie pomysleliscie o tym ze osoba ktora meczy sie z forum juz ktorys dzien z rzedu i siedzi z nosem w kompendium php i nie zna baz danych a musi zrobic forum na wczoraj szuka konkretnej i szczegolowej odpowiedzi na pytanie ? chyba jednak zrezygnuję z Waszej pomocy. nie jestescie jedynym zrodlem informacji w sieci.
I przy okazji musze wam pogratulowac sposobu na natretnych (mojego typu) uzytkownikow forum ktorym zamyka sie ich topic gdyz osoba ktora szuka konkretnych informacji nie jest tu mile widziana.
PRZEMO WSPOLCZUJE CI TAKIEGO TEAMU.

Pozdrawiam
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pietrex

Pomógł: 76 razy
Posty: 713
Wysłany: 23-04-2006, 21:22   

Zaczyna się... warny come back! :P
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 23-04-2006, 21:24   

thogrin napisał/a:
i siedzi z nosem w kompendium php

zajrzyj lepiej do FAQ na tym forum.. kompendium php to raczej za trudne dla Ciebie (przynajmniej narazie).

thogrin napisał/a:
osoba ktora szuka konkretnych informacji

taka osoba nie zakłada tematu i nie czeka jak jakaś księżniczka aż ktoś odpowie, tylko szuka sama i znajduje.
 
     
Radek



Pomógł: 955 razy
Posty: 4614
Wysłany: 23-04-2006, 21:28   

thogrin napisał/a:
gdyz osoba ktora szuka konkretnych informacji nie jest tu mile widziana.

jest, o ile u mnie korzystac z narzedzia zwanego szukaj.
pytanie powtarzane tysiac razy..
 
     
thogrin

Posty: 11
Wysłany: 23-04-2006, 21:30   

sluchaj nie przyszedlem tu zeby nikogo obrazac ale zeby uzyskac informacje. uwierz mi rozumiem ze macie od cholery roboty ale po to jestescie teamem tego forum chyba tak ? nie od parady macie ikonki support team czy inne.
 
     
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 23-04-2006, 21:33   

mamy pomagać, a nie latać jak idioci, bo komuś nie chce się nawet poszukać.

heh, i pomyśleć że tak lubię Gdańsk i zazwyczaj jeśli ktoś jest z Trójmiasta (bądź okolic), to pomagam mu przymykając oczy na drobne łamanie zasad.. ;)
 
     
RAJDON


Pomógł: 15 razy
Posty: 72
Wysłany: 23-04-2006, 21:33   

Gdyby 10782 userów zamiast szukać zakładało tematy to by był jeden wielki syf pomyśl o tym! :>
_________________
Pozdro dla Gość
GośćDołącz Do Najlepszego Squadu!
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 23-04-2006, 21:37   

thogrin, po pierwsze to zanim sie do czegos bierzesz wypoadałoby poczytac i oblukac temat
po drugie nie znajac zasady dzialania samochodu nie zakladam teamu mechanikow rajdowych i nie zostaje jego szefem
po trzecie na swoim forum masz regulamin i pewnie z czasem bedzie i faq - fajnie, a ze zapytam na tym forum wogole zajrzales do regulaminu i faq?... nie sadze bo gdybys tak zrobil to skorzystalbys z szukaczki, i nie pisal takich banialuk...
po czwarte to warto czasem samemu cos pokombinowac zanim czekac na gotowe rozwiazanie podane na tacy... satysfakcja tez wieksza wierz mi...
i po piate nikt cie nie zmusza do korzystania z tego forum... ale to wlasnie tutaj jest najwieksza baza odpowiedzi do phpbb by przemo i chcac z niej korzystac musisz sie dostosowac do panujacych tutaj regul czy ci sie to podoba czy nie...
pozdrawiam!
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
thogrin

Posty: 11
Wysłany: 23-04-2006, 21:39   

uwierz mi wiem o tym doskonale tylko wez pod uwage ze po 3 dniach zarywania nocek i straconych dni po to tylko aby szef byl zadowolony moze przyprawic o biala goraczke;) osoba ktora zajmuje sie forum stracila dostep do neta i ja musze sam sobie radzic... :/ a PHP nie znam kompletnie. jedynie jesli cos jest logiczne to jako tako sobie radze ale jak przypominam sobie osoby ktore wlosy sobie wyrywaja bo szukaja bledu w kodzie ktory jest dlugi jak rajd paryz dakar i okazuje sie ze zapomnieli o jednej klamrze to wole sie zapytac dwa razy ;)
 
     
pearman


Pomógł: 2 razy
Posty: 36
Wysłany: 23-04-2006, 21:40   

MOD Team != Support Team
MOD Team != Niewolnicy

poczytaj troche od czego sa modzi. druga sprawa, bez tych jak twierdzisz, pojebanego teamu do forum nie bylo by 75% modyfikacji, styli....

Druga sprawa jak się czyta takie bzdury (jacy to oni nie sa paskudni i nie dobrzy i ile obciagaja czy to krowkom czy swinkom) średnio kilka razy w miesiącu to sie nie dziw że moderatorów kurwica bierze. Sam będąc jeszcze modem wysłuchiwałem tego codziennie!! i dzieki temu po polroku czasu nauczylem sie rozrozniac oszolomow od ludzi inteligentnych. ps: jesli chcesz moge ci dac haslo do swojego konta to sie przekonasz co to znaczy byc moderatorem :mrgreen:
_________________
od dzis, wszelkich swoich modyfikacji nie bede umieszczal na tym forum na stale
jednoczesnie prosze moderatorow aby nie usuwali wygaszania z moich postow, z gory dziekuje.
http://beatsfactory.pl/qbs/fora.html
 
     
geman


Pomógł: 323 razy
Posty: 1500
Wysłany: 23-04-2006, 22:56   

thogrin, nikt nie rodzi się alfą i omegą, każdy kiedyś zaczynał. Nie dziw się jednakże takim a nie innym reakcjom, bo na większość problemów jest na tym forum już gotowa odpowiedź, wystarczy jedynie poszukać, a powtarzanie wciąż tych samych odpowiedzi dla wielu bywa irytujące.

pearman, witaj ciemna strono qbs'a :P
_________________
No PW/GG/mail. Pomagam tylko na forum.
 
     
kermit


Pomógł: 60 razy
Posty: 946
Wysłany: 23-04-2006, 23:01   

uwielbiam takich userów,

10 dziennie czasami wchodzi na gg i pyta "czemu to nie działa??" a mnie krew zalewa, bo pomoc to pomoc a ja chcę sobie np spokojnie oglądać XXX

jesli masz napisane dużymi literami FAQ tu znajdują się odpowiedzi na twoje pytania to czemu z tego nie korzystać??

Nie użalaj się tylko szukaj, bo do usranej śmerci nie będziemy odpowiadac na te same pytania

Wpisz smtp w wyszukiwarce albo email i zobacz ile jest tego albo

coludn't connect

shittt totalny
_________________
Podpis jest niedozwolony, bo forum policyjne! :D
 
     
pearman


Pomógł: 2 razy
Posty: 36
Wysłany: 23-04-2006, 23:04   

geman napisał/a:
pearman, witaj ciemna strono qbs'a :P
bardzo ciemna :] bede banowany, usuwany ale i tak bede powracal :] - mam neo :P
_________________
od dzis, wszelkich swoich modyfikacji nie bede umieszczal na tym forum na stale
jednoczesnie prosze moderatorow aby nie usuwali wygaszania z moich postow, z gory dziekuje.
http://beatsfactory.pl/qbs/fora.html
 
     
Matic27

Pomógł: 14 razy
Posty: 122
Wysłany: 23-04-2006, 23:09   

Cytat:
daniel93 ssaj mi pisiora konfidencie :]


very very dark side ,avek nawet pasuje ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 23-04-2006, 23:10   

pearman napisał/a:
bardzo ciemna :] bede banowany, usuwany ale i tak bede powracal :] - mam neo :P
:mrgreen:
tak dzieciom neostrady? :mrgreen:
co do samego tematu.. chetnie bym zamknal.. ale.. mam urlop 8)
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę