phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Nowy Download, zobaczcie
Autor Wiadomość
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 23-01-2007, 16:00   

Otwórz
dl_mod\includes\dl_upload.php
ZNAJDŹ
Kod:

$file_free = ( isset($HTTP_POST_VARS['file_free']) ) ? intval($HTTP_POST_VARS['file_free']) : 0;

Na końcu linijki to 0 zamień na 1.

Kolejno co oznacza:
0 - plik z ograniczeniami
1 - free
2 - free dla zarejestrowanych

Gdy wejdziesz w dodawanie plików lub upload to domyślnie (jeżeli nie zaznaczysz nic w okienku "Pozwól ściągać wszystkim") plik będzie oznaczony jako "za darmo".
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
syspo


Posty: 52
Wysłany: 23-01-2007, 17:23   

Dzięki.
 
     
daker


Posty: 58
Wysłany: 23-01-2007, 18:19   

a ma ktos rozwiazanie na moje pytanie z zeszłej strony tematu ?? :/
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 23-01-2007, 21:18   

Z tym będzie problem bo to już modyfikacja poważniejsza. Musiałbyś przerobić lub napisać skrypt który by wyciągał info o plikach i wyświetlał je na stronie.
 
     
syspo


Posty: 52
Wysłany: 24-01-2007, 10:32   

daker, ja myślę, że jest na to jakiś sposób, ponieważ w ustawieniach głównych jest taka opcja: Liczba nowych plików wyświetlnaych na stronie portalu
Więc pewnie o to chodzi. Teraz tylko pytanie jak to zastosować.

A ja mam do Was jeszcze jedno pytanie.
Nie wiem czy tylko ja tak mam, czy nie. Ale chodzi o to, że jak ktoś wrzuci plik do downloadu, i jeszcze przed zatwierdzeniem chcę wyedytować treść tego pliku to wyświetla mi błąd.
Wygląda to tak, że plik jeszcze nie jest zatwierdzony, wchodzę w "edytuj", następnie poprawiam opis, daję wyślij i wyskakuje mi taki błąd:

Kod:
Could not update download

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ' change_time = 1169631028, change_user = 2, test = '', req = '', todo = ' at line 17

UPDATE phpbb_downloads SET description = 'sfsdfsdf', file_traffic = '0', long_desc = 'dsfsdfsdfsdf', file_name = '', free = '0', extern = '0', cat = '8', bbcode_uid = 'c383b79b0c', approve = '0', hacklist = '0', hack_author = '', hack_author_email = '', hack_author_website = '', hack_version = '', hack_dl_url = '', file_size = , change_time = 1169631028, change_user = 2, test = '', req = '', todo = '', warning = '', mod_desc = '', mod_list = '0' WHERE id = 103

Line : 241
File : dl_modcp.php


:roll:
 
     
warkastrong

Posty: 15
Wysłany: 24-01-2007, 10:34   

ja mam problem nastepujacy: zainstalowalem mod i na skinie subsilver wyswietlają sie ikonki, ale mam jeszcze styl freetableback i na nim nie ma ikonek tylko podwójne linki. Co i w ktorych plikach musze zmienic zeby wyswietlaly sie ikonki ? Dziekuje
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 24-01-2007, 16:21   

A czy ktoś prócz mnie ma jeszcze problem że potrafi mu sie ilość ściągnieć zresetowac?
 
     
Loud

Pomógł: 38 razy
Posty: 193
Wysłany: 24-01-2007, 16:41   

warkastrong, a wgrałeś pliki z folderu root>templates>subsilver do katalogu z tym drugim stylem :?: Poprostu pliki z folderu subsilver wgraj do folderu z tym drugim stylem ;)
_________________
Chcesz przenieść forum ale masz problem, napisz do mnie. Na pewno pomogę
 
     
warkastrong

Posty: 15
Wysłany: 24-01-2007, 16:45   

tak pliki wgralem i w pliku *.cfg stylu freetableblack tez dodalem odpowiedni kod. W pliku overall_header.tpl nie zmienilem nic ale to chyba nie ma zadnego znaczenia.Prosze o kolejne propozycje

EDIT:
juz sobie sam poradzilem mianowicie w stylu freetableblack są dwa pliki cfg i ja zmodyfikowalem akurat nie ten co trzeba teraz zabieram sie za ogolne testy skryptu i zapewne jeszcze tu wroce :) pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez warkastrong 24-01-2007, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 24-01-2007, 16:50   

A same obrazki wgrałeś do odpowiedniego katalogu w stylu freetbleblack?

Monde zobaczę u mnie czy się resetują.
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 25-01-2007, 14:03   

NO i dzisiaj ponownie ;/ Mam przeczucie jakby co jakiś równomierny określony czas się resetowały , ale sama nie wiem ;/ nic nie robie i patrze znowu skasowane

[ Dodano: 25-01-2007, 14:08 ]
NIe ukrywam , że troche to męczące i sprawiające kłopot i już sama nie wiem coz tym fantem zrobić :(
 
     
kaczorek


Posty: 99
Wysłany: 31-01-2007, 11:48   

miszko napisał/a:
Ja mam zrobione tak.
Zwykli userzy maja tylko 25MB transferu, VIP ma 1GB. Żeby poprawnie ustawić transfer zróbcie tak:

Wpierw wpiszcie wartość transferu dla wszystkich userów (np. 25MB) zaznaczcie opcje - ważne! - "Wyzeruj i dodaj" i kliknijcie "Wyślij".

Po tym znowu wróćcie do tego panelu i w okienku niżej od grup wybierzcie żądaną grupę i wpiszcie tyle ile chcecie, ale pomniejszone o np. 25MB, u mnie jak ustawialem 1GB to trzeba bylo wpisac 975MB i zaznaczcie - co ważne! - "Dodaj" i kliknijcie "Wyślij".


U mnie coś nie tak - nie przyjmuje danych - ciagle mam czyste pole :/
Transfer miesieczny po prawej stronie działa
Ostatnio zmieniony przez kaczorek 31-01-2007, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 31-01-2007, 11:54   

Ja też o ile się nie myle mam puste pole a dane przyjeło z tego co zauważyłam, więc to raczej chyba żaden bład
 
     
kaczorek


Posty: 99
Wysłany: 31-01-2007, 12:08   

A gdzie to sprawdzić jakie są przyjęte ustawienia? Dotyczy:
- Traffic for all users
- Traffic for members of an usergroup

Jak wyzerować traffic na miesiąc aby z dniem 1 lutego wystartować z pełną wartością?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 31-01-2007, 12:15   

NO bo jak ustawilam limit to wchodząc w dział download na dole jest pokazany jaki mam limit na dany miesiąc
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę