phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: arcy
17-12-2006, 15:30
[Problem] Chcesz zasłużyć na miano vip-a ?
Autor Wiadomość
Slash_Robin


Posty: 5
Wysłany: 17-12-2006, 02:57   [Problem] Chcesz zasłużyć na miano vip-a ?

Nic prostrzego zaproś 20 ludzi rozsyłając swoje linki które znajdują się w profilu.


Jest też inna opcja a mianowice zrób jakieś ciekawe logo dla naszego forum.
Czekam również na jakieś banerki ,buttony. o różnych rozmiarach.
Jeśli ktoś zachwyci mnie swoim polotem i finezją która w nim drzemie swoim potencjałem ukrytym w swojej zdolności robienia ciekawych grafik to również dostanie range.

Grafike zamieszczajcie pod tym linkiem.


Licze na Was.


Wasz kochany Administrator z MG
_________________
Gość Udzielam pomocy każdemu ;)
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 17-12-2006, 02:59   

oj polecisz z warniakiem
_________________
Cygantura
 
     
Slash_Robin


Posty: 5
Wysłany: 17-12-2006, 02:59   

ixdude.com napisał/a:
oj polecisz z warniakiem



bez komentarza .........
_________________
Gość Udzielam pomocy każdemu ;)
 
     
irekk


Pomógł: 283 razy
Posty: 2927
Wysłany: 17-12-2006, 03:02   

Cytat:
[Problem] Chcesz zasłużyć na miano vip-a ?

Cytat:
§ 1

Każdy nowo zakładany temat musi posiadać odpowiedni prefix :
[styl] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o przerobienie stylu do phpBB by Przemo.
[modyfikacja] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o zainstalowanie/napisanie jakiejś modyfikacji dla swojego forum
[grafika] - tym prefixem oznaczamy tematy, w których prosisz o przerobienie jakiejś grafiki.

W uzasadnionych przypadkach dopuszczalne jest użycie innych niż wyżej wymienione prefixów.

oraz
Cytat:
Jeśli ktoś zachwyci mnie swoim polotem i finezją która w nim drzemie swoim potencjałem ukrytym w swojej zdolności robienia ciekawych grafik to również dostanie range.

Cytat:
Każdy temat musi jasno określać wynagrodzenie za pracę. Ponadto wartość rynkowa wynagrodzenia musi być wyższa niż symboliczne 2 zł (w szczególności niedopuszczalne są wynagrodzenia takie, jak "dozgonna wdzięczność" czy darmowe konta ftp).Tematy bez tej informacji będą usuwane, bądź zamykane i znikną po 1 dniu z forum.

W tym dziale wyłączone są punkty "pomógł" co oznacza, że nie mogą słuzyć jako wynagrodzenie za pracę.

problemy z mysleniem? czy olewanie zasad forum?
_________________
Cygantura
 
     
Slash_Robin


Posty: 5
Wysłany: 17-12-2006, 03:09   

Nie zaznajomienie się z zasadami , wiem łamie je i to mnie nie usprawiedlwia z tym że tylko ja nie udaje cfaniaczka który pokazuje jaki to nie jest obeznany a także jaki to nie jest dbający o dobro forum żeby tylko podlizać tyłek komuś z góry.



Nie dbam o to czy dostane warna czy nie przeprosiłem za łamanie i zrobie to jeszcze raz.
Ale z tego co widze każdy z moderków wlepia warny bez dwóch zdań , ok wiadomo po to są ale bez przesadzy bo czasami taka "surowość" zaczyna mnie naprawde mocno zastanawiać nad człowieczeństwem co niektórych.



Moge dostać nawet bana nie przejmuje się tym , W firmie u mojego taty jest ponad 9tysięcy komputerów także nie ma dla mnie problemu zakładanie podobnych ku temu tematów, usnunięcie posta 2-3 sekundy ? ok ale usnunięcie dwóch to 6 sekund także liczba czasu rośnie.


Pozdrawiam



ps: Ranga "vip" może mieć więcej na wartości niż 2 zł
Wszystko da się sprzedać człowieku. Np zaraz sobie wstawie ogłoszenie "kupno vip-a za 100zł"
Nie udawaj mądrego :mrgreen:


pss: "Problem" bo to jest dla mnie problem i oczekuje pomocy , nie znam się na grafice i nie mam najmniejszej ochoty uczyć się w tym kierunku od podstaw , a co do tabel to z chęcią się nauczę od kogoś.

ja jak moge to staram się pomóc każdemu i niekoniecznie musze zarobić na tym.

nie wszystko na świecie toczy się wokół kasy............


psss: Moje "naruszenie" Regulaminu chyba wyjaśniłem


Dobranoc
_________________
Gość Udzielam pomocy każdemu ;)
 
     
korbog

Posty: 6
Wysłany: 17-12-2006, 15:24   

nie dość ze łamiesz regulamin to jeszcze spamem grozisz ehhh skad sie tacy biora :( ranga wipa na twoim forum jest tyle warta dla kogoś kto jej potrzebuje ale nie sadze zeby ona zainteresowała kogoś na tym forum!!! więc nie ośmieszaj sie i daj sobie spokuj i tak nic ci nie da pisanie tutaj pzdr
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 17-12-2006, 15:28   

Temat został zamknięty gdyż był niezgodny z zasadami
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę