phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[Opinie] prohost.pl
Autor Wiadomość
korzi

Posty: 1
Wysłany: 09-10-2007, 09:19   [Opinie] prohost.pl

Zauważyłem w internecie ciekawy hosting: http://www.prohost.pl/
Zastanawiam się nad nim, ale nie widze u was o nim opinii.
Parametry są ok, a cena też ciekawa.
Co o nim sądzicie ?
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 22-10-2007, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Fidma

Pomógł: 2 razy
Posty: 142
Wysłany: 10-10-2007, 20:05   

Cena nie należy do najniższych ale to porządny hosting :) Serwery w PL i już wyrobiona marka :)

Opinie znajdziesz tutaj:
http://www.webhostingtalk...?showtopic=7207
_________________
IT Tech Blog - Blog o rynku IT
H9 - HostNine.com - Niskie ceny, SEO Resellery.
 
     
noc123

Pomógł: 2 razy
Posty: 51
Wysłany: 19-10-2007, 19:36   

Ja musze ocenic ten serwer na lepiej niz bardzo dobry. Mam dosyc duze forum na nim postawione i serwer sprawuje sie jak nalezy. Jestem na nim juz dw miechy i jak dotad nie widzialem ani jednej zawieszki.

Duzym plusem jest tez oferta rosnące plany. Co miesiac dostajesz gratis 2 GB transferu i 100 MB pojemnosci w ofercie medium. Tranfer dostajesz na stale.

Szczegoly tutaj: http://www.prohost.pl/prohost_powerup.php

Do tego pomoc techniczna jest swietna. Odpowiadaja szybko i sensownie.
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 06-01-2008, 12:08   

ja chyba będę uciekał na prohost z webd niestety :/

Piszę niestety bo z webd.pl swojego czasu byłem bardzo zadowolony, ale jak widze taką konkurencję jak prohost.pl gdzie o 3:00 w nocy moge napisać na czacie z każdym problemem i odpisują po kilku sekundach to jestem bardzo za, do tego ta sama i więcej konfiguracji kont, php.ini konfigurowalne na katalog.

Chciałbym jednak żeby ktoś tu napisał o minusach.
 
     
Lukasamd
[Usunięty]

Wysłany: 29-07-2008, 18:58   

Złożyłem hosting ponad miesiąc temu - bajka istna... nie wiem jak było w styczniu ale teraz naprawdę jest super. Był jeden pad 50 minut po którym sami wysłali emaile informujące o tym, iż można się ubiegać o dodatkowe 7 dni, poza tym cały czas online ;)
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 29-07-2008, 19:01   

Przy okazji że dostałem powiadomienie na maila sie wypowiem też. Przesiadłem sie na prohost.pl z webd.pl i nie żałuje zupełnie, fakt było kilka małych przerw, ale kontakt z obsługą jest świetny, nie to co na webd.pl
 
     
Leone


Pomógł: 78 razy
Posty: 573
Wysłany: 21-11-2008, 12:46   

Zdecydowanie polecam.
Wszystko szybko, sprawnie i profesjonalnie.
Mam najmniejsze konto, kilka różnych skryptów (w tym pamięciożerne) i nie ma najmniejszych problemów.

A co mnie wczoraj bardzo zaskoczyło - wspaniały kontakt. Chociaż korzystałem z helpdeska, przypominało to raczej rozmowę gg (jeśli chodzi o szybkość). Błyskawicznie uzyskałem to co chciałem, bez żadnego błagania. Wystarczyło że powiedziałem czego potrzebuję.
_________________
She was Lo, plain Lo, in the morning, standing four feet ten in one sock. She was Lola in slacks. She was Dolly at school. She was Dolores on the dotted line. But in my arms she was always Lolita.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
szresi


Pomógł: 242 razy
Posty: 944
Wysłany: 07-09-2010, 16:47   

Widzę dawno nikt się nie wypowiadał na temat tego hostingu. Polecam gorąco. Jak dotychczas niezawodne serwery, a kontakt z obsługą niesamowita.. 2 razy próbowałam wejść na bezpośredni czat.. raz o 22 w środku tygodnia, drugi raz o 1:20 w nocy.. w niedzielę.. Natychmiastowe zgłoszenie i rozmowa..

Cena też nie jest taka zła, owszem, bywają tańsze oferty, ale nie zawsze to idzie w parze z jakością usług.
_________________
| Pomagam TYLKO na forum | | NIE umawiam się na randki | | Instalacja skryptu i modów za sms premium |
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę