phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
SQL Error : 1054 Unknown column 'g.group_id' in 'on clause'
Autor Wiadomość
rafix10

Posty: 2
Wysłany: 18-10-2007, 12:58   SQL Error : 1054 Unknown column 'g.group_id' in 'on clause'

Witam wszystkich chcących mi pomóc :) mam następujący problem: gdy chcę edytować, napisać lub usunąć post pojawia się to:


Kod:
Error geting users post stat

DEBUG MODE

SQL Error : 1054 Unknown column 'g.group_id' in 'on clause'

SELECT ug.user_id, g.group_id as g_id, g.group_name , u.user_posts, g.group_count FROM phpbb_groups g, phpbb_users u LEFT JOIN phpbb_user_group ug ON g.group_id=ug.group_id AND ug.user_id=2 WHERE u.user_id=2 AND g.group_single_user = 0 AND g.group_count_enable = 1 AND g.group_moderator <> 2

Line : 616
File : /var/www/sites/yoyo.pl/g/s/gsmcentrum/includes/functions_post.php


Help me ;( ;( ;(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
pecador

Pomógł: 292 razy
Posty: 2881
Wysłany: 18-10-2007, 12:59   

najnowsza wersja forum to 1.12.5, a nie 1.8.
Zainstaluj najnowszą wersję.
 
     
rafix10

Posty: 2
Wysłany: 18-10-2007, 13:47   

Ok spróbuje

EDIT

I Lipa ;/;/ najpiewrw podczas instalacji forum wyskoczyło to
Kod:
Wystąpił błąd przy instalacji do bazy danych:

CREATE TABLE phpbb_advertisement ( id mediumint(9) NOT NULL auto_increment, html text DEFAULT '' NULL, email varchar(128) default '' NULL, clicks int(9) default '0' NOT NULL, position tinyint(1) default '0' NOT NULL, porder mediumint(4) default '0' NOT NULL, added int(11) default '0' NOT NULL, expire int(11) default '0' NOT NULL, last_update int(11) default '0' NOT NULL, notify tinyint(1) default '0' NOT NULL, type tinyint(1) default '0' NOT NULL, PRIMARY KEY (id) )

Table 'phpbb_advertisement' already exists

Wystąpił nieoczekiwany błąd instalacji do bazy SQL. Plik instalacyjny: db/schemas/mysql_schema.sql

W bazie danych "db409572" istnieją tabele phpBB2 z prefixem "phpbb_"

Możesz wybrać inny prefix dla nowo instalowanego forum, lub usunąć istniejące tabele. Jeżeli zdecydujesz się usunąć, upewnij się, że tabele nie są potrzebne (nie korzysta z nich inne forum dyskusyjne. Nie można cofnąć tej operacji !


Zaznaczyłem usuń tabele(...) A Teraz Forum niby działa ale nie moge sie zalogować do panelu Admina :/ tj. jak sie zaloguje klikam na dole w panel administracyjny i wyskakuje pusta strona ;/

Tak wogóle gdy otworzyłem plik config.php w pajączku to zobaczyłem
Kod:
&bull; You have <u>damaged</u>: <b>config.'.$phpEx.'</b> file !<br />&bull; File must begin with: <b>&lt;?php</b> and finish with <b>?&gt;</b> with any other chars (spaces, tabs or new line) before &lt;?php and after ?&gt;<br />&bull; You must correct the file !<br />&bull; Remember <u>it is not mistake</u>, if your text editor can not see this space, tab or new line, use other editor with operating multi (CR/LF) format or create new file with clean content.<br />&bull; Forum will not work correctly with damaged config.php file.<hr /><br />');
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę