|
|
phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo
|
|
Przesunięty przez: lui754 30-04-2009, 23:11 |
[Problem] Usuniecie "ostatni post ze strony głownej |
Autor |
Wiadomość |
nowy2010
Pomógł: 3 razy Posty: 59
|
Wysłany: 12-12-2007, 21:13 [Problem] Usuniecie "ostatni post ze strony głownej
|
|
|
Na stronie glownej obok for widnieje "Ostatni post: jakis tam" jak sie tego pozbyc? |
|
|
|
 |
Gadatliwa Kasia
|
|
|
|
joli
Yollien +Styler


Pomógł: 2988 razy Posty: 16981
|
Wysłany: 12-12-2007, 21:28
|
|
|
Czego? napisu, rubryczki czy wnetrza?
Wiesz ile razy takie pytanie bylo zadawane? Na przykład:
http://www.przemo.org/php...ht,ostatni+post
zadajesz pytanie o styl, ale nie piszesz w dziale style, nie podajesz nazwy stylu, nie szukasz, nie piszesz konkretnie o co Ci chodzi.
To lenistwo? |
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI |
|
|
|
 |
nowy2010
Pomógł: 3 razy Posty: 59
|
Wysłany: 12-12-2007, 21:50
|
|
|
dzieki joli, to nie moje lenistwo tylko pomylka bo w zlym dziale szukalem |
|
|
|
 |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
|