phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
26-01-2009, 15:38
Album/Galeria
Autor Wiadomość
Nod


Posty: 29
Wysłany: 03-11-2004, 18:04   Album/Galeria

Przeszukałem forum ale nie widziałem by ktoś się tym zaj??:

Otóż album który znajduje się w Forum Przema jest dobry, ale tylko do małej ilości zdjęć ja u Siebie mam ponad 3 GB zdjęć i nie wyobrażam Sobie ich wgrywa? przez HTTP.
Jednak wydaje mi się, że da się rozwiąza? ten problem szykując odpowiedni skrypt który by indexowa? wgrane wcześniej na serwer zdjęcia. Niestety jestem jeszcze za słaby w PHP by samemu takie co? napisać by współpracowaćo z forum dlatego zwracam się z tą prośb? do Was.
Nie wiem czy lepszym rozwiązaniem jest już wgrywanie miniaturek i deklarowanie ich nazw czy lepiej, żeby skrypt je tworzyć, ale na pewno praktyczniejsze będzie uruchamianie skryptu na serwerze gdzie już są zdjęcia niż przerzucanie ich po jednym gdy ktoś tak jak ja ma ich po 20 000.

I jeszcze jedno pytanie czy dało by się zrobić tak, że zdjęcia są na innym serwerze niż forum a mimo to, da się ogranicza? dostęp do nich tak jak na forum (tzn. w zale?ności ot tego jaki użytkownik chce się do nich dostać)

By?bym wdzięczny jeśli choć podpowiedzielibyście mi pomysł jak to zrobić by miało r?ce i nogi.

Z góry dziękuje,
Nod
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
dragon89

Posty: 14
Wysłany: 19-05-2006, 19:25   

Ja mam podobny problem dużo zdjęć a mało powierzchni dyskowej czy jest możliwość aby wysyłało galerie na inny mój serwer.??
Mam wersje 1.12.5
 
     
gamsiu

Posty: 10
Wysłany: 24-05-2006, 19:44   

Mam bardzo podobny problem.

Potrzebuje dość zaawansowanego albumu/galerii zintegrowanego z forum.

Z gotowych galerii które umożliwiają hurtowe indeksowanie zdjęć znalazłem phpgraphy, jednak jest za mało rozbudowana galeria jak dla mnie. Czy ktoś zna jakieś inne galerie w których można dodawać zdjęcia hurtowo?
_________________
Gamsiu
 
     
yoshi_86

Posty: 1
Wysłany: 29-05-2006, 19:40   

zgadza sie moze by ktos ten problem poruszył. przydałaby sie jakas partyzancka metoda.
_________________
podpis poszedł na piwo
 
     
fatherdirector

Pomógł: 87 razy
Posty: 472
Wysłany: 29-05-2006, 20:04   

Istnieje cos takiego: http://coppermine-gallery.net/index.php ale nie jest to zintegrowane z forum i osobiście równiez uważam że przydał by się jakis modzik pozwalający wysyłać obrazki (album) na inne serwery.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę