phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] Wycenienie forum ;)
Autor Wiadomość
bigsmok
Czarna lista


Posty: 213
Wysłany: 17-12-2008, 15:07   [OffTopic] Ile warta jest strona?

Sorry mam pytanie tylko : mogę jako dowód ze to nie reklama powiedzieć zebyście się nie rejestrowali chce się tylko dowiedzieć ile jest warta moja strona www.warriorinternactive.boo.pl
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
fatherdirector

Posty: 472
Wysłany: 17-12-2008, 15:13   

15,99 PLN

Szukaj, podobne tematy już były.
 
     
strus


Posty: 547
Wysłany: 17-12-2008, 15:33   

Cytat:
15,99 PLN


Te 0,99 to za wartosc merytoryczna ?



Noz sie otwiera w kieszeni :)
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
fatherdirector

Posty: 472
Wysłany: 17-12-2008, 15:49   

strus- napisał/a:
Te 0,99 to za wartosc merytoryczna ?

Ta, a reszta to za hosting ;)
 
     
bigsmok
Czarna lista


Posty: 213
Wysłany: 17-12-2008, 15:55   

to nie moja wina ze na forum są takie niedorajdy ;p
 
     
miniol

Posty: 40
Wysłany: 17-12-2008, 16:55   

Szarpnę się! Oferuję symboliczną złotówkę. Mam nadzieje że mi się kiedyś zwróci...
_________________
Melbourne Shuffle!
 
     
Piotrbaz


Posty: 187
Wysłany: 17-12-2008, 17:20   

ja wiem.. 200 zł dajesz i biore. ;)
 
     
bigsmok
Czarna lista


Posty: 213
Wysłany: 17-12-2008, 17:31   

:p co wam sie nie podoba na forum, co zmienić :D żeby cenna wzrosła na +
 
     
fatherdirector

Posty: 472
Wysłany: 17-12-2008, 17:59   

bigsmok, bez urazy ale o czym tak właściwie jest to forum ? Jaka tematyka ?
Jako logo widzę jakiś obrazek z GTA4 z napisem "Twoja Nazwa", poniżej coś o zapraszaniu znajomych na jakieś inne puste forum i hasłach do plików (warez ?).
Jeszcze niżej coś o grze "Polish Farmer Harvester 2008", CS, programowaniu, hostingu a wszystko kończy coś pod nazwą "Magazyn o grach komputerowych".

Trudno cokolwiek doradzić skoro nie bardzo wiadomo z czym to jeść i wątpię żeby nowym użytkownikom chciało się tracić czas na domysły o co w tym chodzi.
Zdecyduj się na jakąś jedną tematykę lub przynajmniej uporządkuj to co jest i opatrz tagami. Słyszałeś o tytułach stron, opisach, słowach kluczowych ?
I odblokuj (przynajmniej czytanie) te fora dostępne tylko dla zarejestrowanych, co w nich takiego szczególnego że nowy user ma się rejestrować ?

Jeżeli postawiłeś to forum tylko po to żeby je sprzedać to musisz w nie włożyć jeszcze duuużo pracy i czasu.
 
     
miniol

Posty: 40
Wysłany: 18-12-2008, 19:45   

Daj lepiej tam reklamy i będzie jakiś pożytek z tego chociaż. Bo tego forum nikt o zdrowych zmysłach nie kupi. Na pewno nie teraz.
_________________
Melbourne Shuffle!
 
     
Piotrbaz


Posty: 187
Wysłany: 18-12-2008, 20:36   

ogolnie, powiem wam ze zrobilem jedno forum "zeby sprzedac". miało 3 tys postow, 250 userow, dobra i przejrzysta grafike, chyba niezła domene, wgrane pare modow..
skończyło się tak ze nikt nie kupił, mimo ze wystawiane było na allegro dwa razy, a ogłoszen na forach webmasterskich bym nie zliczył :]


z drugiej strony, kiedys zrobiłem z kumplem forum, ale nam sie odechciało więc poszlo na allegro. forum mialo 25 userow, moze z 400 postow, ogolnie podstawowy 'by przemo' zadnych rewelacji. Kupił to ktoś za .... 400 zł i potem porzucił.

jak widac trzeba mieć tez troche szczescia
 
     
fatherdirector

Posty: 472
Wysłany: 18-12-2008, 20:52   

Piotrbaz napisał/a:
ogolnie, powiem wam ze zrobilem jedno forum "zeby sprzedac". miało 3 tys postow, 250 userow, dobra i przejrzysta grafike, chyba niezła domene, wgrane pare modow..
skończyło się tak ze nikt nie kupił, mimo ze wystawiane było na allegro dwa razy, a ogłoszen na forach webmasterskich bym nie zliczył :]

250 userów i 3000 postów to niewiele, bardzo niewiele. Liczy się tez tematyka, jeżeli było to kolejne forum "wielotematyczne" to tym bardziej nic atrakcyjnego.
Im większe forum i większa baza aktywnych użytkowników tym forum cenniejsze. Cenę podnoszą też autorskie, unikalne modyfikacje oraz styl i interesująca tematyka.
Nie mniej nie od dziś wiadomo że na forum ciężko zarobić, czy to przez reklamy czy poprzez jego sprzedaż.
 
     
jaco1992

Posty: 220
Wysłany: 20-12-2008, 23:07   [OffTopic] Wycenienie forum ;)

Witam,
Nie myślcie ,że to jest forma reklamy ;) Mam zamiar sprzedać forum i chciałbym dostać małych wskazówek ile moje forum może kosztować .

P.S w forum wchodzą sponsorzy oraz serwery .
Pozdrawiam.
 
     
nicon


Posty: 2151
Wysłany: 20-12-2008, 23:24   

Zależy jakie zainteresowanie forum... i tematyką, nie znam się za bardzo na "cs'ie", ale myślę, że z 500zł spokojnie za samą bazę danych :]
_________________
Pozdrawiam, Piotr `nicon` Kowalczyk.
Pomoc poza forum tylko odpłatna.
DBA - jak sama nazwa wskazuje - jest to osoba, która dba o bazy danych.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Piotrbaz


Posty: 187
Wysłany: 21-12-2008, 00:19   

do ceny serwerów dodaj taką kwotę, jaką sam byś wydał na to forum. Nikt ci nie poda konkretnej sumy, bo nikt takiej nie zna. Każdy serwis www, fora itd. są warte tyle, ile ktoś może za to dać. Jak bedziesz miał szczeście to mozesz sprzedac i za 1000 zł, a jak nie to nikt nie kupi.

a jak lubisz się pobawic i fantazjować to: http://www.speedtest.pl/wycena.html wyceń :D ]
tylko nie bierz tego zbyt poważnie



zresztą proponowałbym zeby zrobic jeden temat na takie "wyceny" bo to juz drugi w ostatnim czasie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 7
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę