phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
01-05-2009, 15:19
Akceptacja regulaminu
Autor Wiadomość
Sony11

Pomógł: 1 raz
Posty: 24
Wysłany: 10-02-2009, 20:34   Akceptacja regulaminu

Witam na kilku forach widziałem już coś takiego, że po kliknięciu "Rejestracja" pokazuje się napis "Aby przejść do rejestracji musisz zaakceptować regulamin. I są 2 odnośniki jeden "Zgadzam się na te warunki" i po kliknięci przekierowuje do formularza rejestracyjnego. 2 "Nie zgadzam się na te warunki" i po kliknięciu przekierowuje na strone główną.

Jak cos takiego zrobić? Bardzo proszę o pomoc. :)
P.S szukałem na forum, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.... ;(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Centurion



Pomógł: 543 razy
Posty: 1974
Wysłany: 10-02-2009, 20:41   

W PA->Konfiguracja->Dodatkowe

pokazuj regulamin podczas rejestracji
_________________
Poza forum pomagam tylko odpłatnie
• przenoszenie/łączenie/naprawianie baz danych
• instalacja/pisanie modów, aktualizacja for z zachowaniem modów
• programowanie php/mysql
 
     
Sony11

Pomógł: 1 raz
Posty: 24
Wysłany: 10-02-2009, 21:05   

Tyle ja już zrobiłem ale jak teraz ustawić "Zgadzam sie na te warunki" "Nie zgadzam sie na te warunki"
A nad tym jeszcze Napis "Regulamin Forum"

Czyli miało by to wyglądać tak:

Regulamin Forum ( i tutaj przekierowanie do regulaminu)


"Zgadzam sie na te warunki" (przekierowanie do formularza rejestracyjnego)
"Nie zgadzam sie na te warunki" (Przekierowanie na strone główną)


Te przekierowania sam sobie zrobie w HTML ale powiedcie mi gdzie to doać żeby się wyświetlało po kliknięciu rejestracja? Z tego co się orientuje to w language/lang polish/lang_profile.php w linijce $lang['Reg_agreement'] =

Ale ja nie mam tej linijki więc podajcie mi przynajmniej w którym miejscu ala występuje to sam ją dodam. Spróbuję ją dodać na samym końcu może akurat sie uda :)
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 10-02-2009, 21:09   

Linijka 83 w oryginalnym pliku lnag_profile.php
Kod:
$lang['Reg_agreement'] = 'Administratorzy i moderatorzy podejm&#177; starania maj&#177;ce na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraĽliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomo&#182;ci. Zgadzasz się więc, że zawarto&#182;ć każdego postu na tym forum wyraża pogl&#177;dy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomo&#182;ciami pisanymi przez nich) i nie ponosz&#177; oni za te tre&#182;ci odpowiedzialno&#182;ci.<br /><br />Zgadzasz się nie pisać żadnych obraĽliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawieraj&#177;cych groĽby i innych materiałów, które mog&#177; być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyn&#177; natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane s&#177; adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomo&#182;ci, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum maj&#177; prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego w&#177;tku w każdej chwili je&#182;li zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będ&#177; przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będ&#177; podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będ&#177; obarczeni odpowiedzialno&#182;ci&#177; za włamania hackerskie prowadz&#177;ce do pozyskania tych danych.<br /><br />Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawieraj&#177; żadnych informacji, które podał' .  (($he) ? 'e' : 'a') . '&#182; i służ&#177; jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdyby&#182; zapomniał stare).<br /><br />Klikaj&#177;c odno&#182;nik Rejestracja na dole zgadzasz się na te warunki.';
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
Sony11

Pomógł: 1 raz
Posty: 24
Wysłany: 10-02-2009, 21:50   

Dobra dzięki wszystkim za pomoc już zrobiłem wszystko tak jak chciałem ;)
 
     
stala.pl

Posty: 13
Wysłany: 31-05-2009, 00:52   

A jak usunąć pauzę (znaczek "-") pomiędzy opisem strony "Forum Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego", a "Warunki Rejestracji" na stronie uFrycza.pl
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę