phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Trwa ładowanie strony
Autor Wiadomość
massi

Posty: 131
Wysłany: 03-05-2009, 15:24   Trwa ładowanie strony

Witam,
Mam problem ze stronka. Wczoraj wszystko bylo ok dzis rano tez. Ale od niedawna jak chce ejsc na swoje forum pisze "trwa ladowanie strony" i tak jakby strona sie ciegle odswiezala i nic sie nie dziaje wiecej. Strona nawet nei wchodzi. Mam strone na serwerze Yoyo.pl moze wiecie co to za problem??? Na jednym koncie mialem dwie stronki zrobione i obydwie zaczely tak chodzic. Rozumiem gdyby tylko jedna.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Matteo



Pomógł: 1932 razy
Posty: 5715
Wysłany: 03-05-2009, 15:45   

// Faktycznie teraz się patrzę, że nie da się wejść w ogóle na stronę. //wygaszam
_________________
Fora, strony, sklepy internetowe i wiele więcej...
matteo.fcb(at)gmail.com
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 03-05-2009, 15:55   

fifacenter, a jak on ma wejść do PA ?
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 03-05-2009, 15:58   

Poza tym to nie jest komunikat z forum
Kod:

<meta http-equiv="refresh" content="3">
Trwa ładowanie strony

cos caly zcas odswieza strone

Jakis plik .htaccess lub index.html na ftp w katalogu
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
massi

Posty: 131
Wysłany: 03-05-2009, 17:50   

No ale co moge z tym zrobic??? dosyc czasu poswecilem tej stronie i nie chcialbym by sie zmarnowala
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 03-05-2009, 17:53   

massi, sprawdź czy masz te pliki co napisała Jolka i zobacz czy jest w nich ten kod co podała.
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
massi

Posty: 131
Wysłany: 04-05-2009, 15:16   

Przeszukalem wszystkie pliki.htaaces i w zanym nic takiego nie bylo. Przejżałem równiez indext.html również nic.

W pliku index.php
Znalazłem tylko cos takiego :
Kod:
}

        $template->assign_vars(array(
            'META' => '<meta http-equiv="refresh" content="3;url='    .append_sid("index.$phpEx?" . POST_CAT_URL . "=$viewcat") . '">')
        );
    }

Kod:
$template->assign_vars(array(
            'META' => '<meta http-equiv="refresh" content="' . $board_config['refresh'] . ';url=' .append_sid("index.$phpEx") . '">')
        );
Kod:
header('Refresh: 0; URL=' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name. '/index.'.$phpEx . '?redir=1');
            echo '<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"><html><head><meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=iso-8859-1"><meta http-equiv="refresh" content="0; url=' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name. '/index.'.$phpEx . '?redir=1"><title>Redirect</title></head><body><div align="center">If your browser does not support meta redirection please click <a href="' . $server_protocol . $server_name . $server_port . $script_name. '/index.'.$phpEx . '?redir=1">HERE</a> to be redirected</div></body></html>';
            exit;


Nic wiecej wiec co moge zrobic by to naprawic?? I dziwne jest to ze na obydwoch forach mam podonie oby dwa fora zostaly zalozone na yoyo.pl na tym samym koncie. Moze yoyo.pl zablokowalo????
 
     
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 04-05-2009, 15:18   

massi, a usuń to
Kod:
<meta http-equiv="refresh" content="3;url='    .append_sid("index.$phpEx?" . POST_CAT_URL . "=$viewcat") . '">

Jak zobaczysz w podglądzie źródła strony odświeża się ona właśnie co 3 sek.
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
 
     
massi

Posty: 131
Wysłany: 04-05-2009, 16:03   

usunałem i dalej to samo niestety.

W yoyo.pl na swoim koncie stworzylem jeszcze jedna strone dalem teraz by zainstalowali jakies forum irobisie identycznie choc nawet go jeszcze nie skonfigurowalem. Czy to moze wina yoyo.pl ??
 
     
michalk86

Posty: 4
Wysłany: 04-05-2009, 17:04   

Witam!
Mam ten sam problem, wiec to wina serwisu yoyo.pl, juz wyslalem maila do supportu z prosba o wyjasnienie tego i czekam na odpowiedz. Oni cos chyba pomieszali. Jesli dostane odpowiedz z rozwiazaniem problemu to dam znac, prosilbym o to samo z Twojej strony.
Pozdrawiam :)
 
     
massi

Posty: 131
Wysłany: 04-05-2009, 17:23   

oki dam znac jak coś. Tylko jeszcze nie pisałem do nich. Mam nadzieje ze to napawia :)
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 04-05-2009, 17:51   

Moze to byc zawarte gdzies w ich reklamie.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
michalk86

Posty: 4
Wysłany: 05-05-2009, 08:51   

Poszperalem troche na necie i natknalem sie na watek gdzie goscie mieli podobny problem ale jakies 7 miesiecy temu. Wtedy byla awaria routera dostawcy... mozliwe, ze teraz jest to samo? Pozostaje tylko czekac az to naprawia, niestety oficjalnej odpowiedzi od supportu nie dostalem, wiec to tylko domysly.
 
     
massi

Posty: 131
Wysłany: 05-05-2009, 09:35   

michalk86 napisał/a:
Poszperalem troche na necie i natknalem sie na watek gdzie goscie mieli podobny problem ale jakies 7 miesiecy temu. Wtedy byla awaria routera dostawcy... mozliwe, ze teraz jest to samo? Pozostaje tylko czekac az to naprawia, niestety oficjalnej odpowiedzi od supportu nie dostalem, wiec to tylko domysly.


Może to być awaria routera ale napisali by coś o tym w aktualnościach na yoyo.pl. Nic takiego niema. Poczekamy zobaczymy
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
michalk86

Posty: 4
Wysłany: 05-05-2009, 23:07   

Eh, nie mam cierpliwosci i nie chce mi sie czekac :D nie wiadomo czy i kiedy to w ogole naprawia. Ja zrobilem kopie bazy i zalozylem nowe konto (tez na yoyo.pl) ktore dziala normalnie :P Ale juz powoli mysle o przerzuceniu sie na platnego webd.pl i wykupienie konta za 39zl / rok. W sumie nie taka straszna kasa, a spokoj bedzie. Jeszcze grupowa zrzutka wiec tym bardziej oplaca sie przesiadka.
Tak czy inaczej gdybym jakas odpowiedz otrzymal to dam znac.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 07-05-2009, 15:52 ]
Dostalem odpowiedz,
Od: Support Wysłano: 2009-05-07 14:57:16

Problem jest nam znany - pracujemy nad jego (jak najszybszym) rozwiązaniem. Prosimy o cierpliwość. Dziękujemy. -RK

Takze pozostaje tylko czekac :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę