phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Chowanie forum
Autor Wiadomość
sumi

Posty: 14
Wysłany: 19-06-2009, 17:30   Chowanie forum

Co zrobić zeby nie wyszukiwało fora w google? tak samo z eev i jun?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
jesiol

Pomógł: 3 razy
Posty: 25
Wysłany: 19-06-2009, 17:37   Re: Chowanie forum

sumi napisał/a:
Co zrobić zeby nie wyszukiwało fora w google? tak samo z eev i jun?


Ludzie raczej pytają co zrobić, żeby wyszukiwało... :)
Nie pozycjonuj, nie dodawaj do katalogów, najlepiej nie rób nic. A z tego co widzę to nawet nie musisz, bo twojego forum nawet nie ma

"Plik lub strona, której poszukujesz nie istnieje.

Sprawdz czy podałeś poprawny adres w pasku lokalizacji."
 
     
sumi

Posty: 14
Wysłany: 19-06-2009, 17:40   

Podałam dobry adres ale forum jeszcze sie wgrywa... No to jak uzytkowac forum i cos zrobic zeby nie wyszukiwało jesli chce dac cos na forum ulepszenie i nie chce żeby ktos pisał?
 
     
Hunter8484

Pomógł: 3 razy
Posty: 33
Wysłany: 19-06-2009, 17:43   

http://www.noweeeforum.yoyo.pl/index.php -> tutaj jest forum o ile dobrze myślę.


Zapoznaj się z tym tematem :

http://www.kurshtml.boo.pl/html/roboty,body.html


Pozdrawiam
 
     
sumi

Posty: 14
Wysłany: 19-06-2009, 17:45   

a na takich jak np. Eev i jun?
bO wiem ze sie da
 
     
jesiol

Pomógł: 3 razy
Posty: 25
Wysłany: 19-06-2009, 17:47   

sumi napisał/a:
Podałam dobry adres ale forum jeszcze sie wgrywa... No to jak uzytkowac forum i cos zrobic zeby nie wyszukiwało jesli chce dac cos na forum ulepszenie i nie chce żeby ktos pisał?


Panel sterowania/Konfiguracja/Główne/Wyłącz
Wybierz opcję do wyłączenia, w polu tekstowym możesz podać powód. Nie dotyczy Administratora (forum; pisanie postów; rejestracje).
 
     
sumi

Posty: 14
Wysłany: 19-06-2009, 17:50   

a jeśli mam np. moderatorów którzy też czyszczą forum?
 
     
jesiol

Pomógł: 3 razy
Posty: 25
Wysłany: 19-06-2009, 17:53   

sumi napisał/a:
a jeśli mam np. moderatorów którzy też czyszczą forum?


A konkretnie co masz na myśli? Chcesz zablokować forum dla wszystkich oprócz siebie i moderatorów?
 
     
sumi

Posty: 14
Wysłany: 19-06-2009, 17:54   

Chce tak robić zeby te osoby co mają dostęp miały ,ale nie chce zeby w Google wyszukiwało.
Tyczy sie tez jun i eev.
 
     
jesiol

Pomógł: 3 razy
Posty: 25
Wysłany: 19-06-2009, 17:58   

sumi napisał/a:
Chce tak robić zeby te osoby co mają dostęp miały ,ale nie chce zeby w Google wyszukiwało.
Tyczy sie tez jun i eev.


Wbrew temu jak Ci się zapewne wydaję, uzyskać dobrą pozycję w wyszukiwarkach takich jak google nie jest wcale łatwo, a z hostingiem na yoyo.pl nie liczył bym na wiele.
 
     
sumi

Posty: 14
Wysłany: 29-06-2009, 12:46   

widzisz załozyłam sobie nie dawno forum o sims i widzisz wpisz w google thesimsforum.feen i widzisz? za darmo wyszukuje fora w google, może nie ma dostępu do FTP ale nie płaci sie za to i samo wyszkuje w Googlach zdrezygowałam z yoyo cba itp.
 
     
Tavaro

Pomógł: 242 razy
Posty: 1135
Wysłany: 29-06-2009, 13:18   

sumi, nic nie rozumiem z Twojego poprzedniego posta. Napisz proszę wszystko od nowa, raz jeszcze. Z użyciem interpunkcji i poprawną składnią.

Jeśli chcesz ukryć forum przed googlem (co dla mnie wydaje się całkowitą głupotą, ale ja tu tylko sprzątam), stwórz plik robots.txt o treści
Kod:
User-agent: *
Disallow: /

i umieść go w katalogu głównym forum. Ponadto w panelu administratora włącz całkowitą restrykcję dla niezarejestrowanych i wyłącz rejestrację.
Ostatnio zmieniony przez Tavaro 29-06-2009, 13:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 29-06-2009, 13:18   

Zbanowac wszystkie boty wyszukujace lub zrobic forum na haslo
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę