phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z bbcode, poprzestawiene znaki
Autor Wiadomość
jamal12345

Posty: 13
Wysłany: 01-07-2009, 09:47   Problem z bbcode, poprzestawiene znaki

Instalowałem kiedyś na forum moda youtube, że pozwla na dodawania za pomoca panelu bbcode filmy z youtuba, jednak cos musialem spiep*** i ja poprostu wpisuje znaki a nie wybieram z panelu i nie zauważyłem że coś sie poprzestawiało w znakach naciskam na center i wywala "[swf width= height=]", naciskam na Fade wywala "[stream]" naciskam na scrol wywala "[fade]" a jak na hide to wywala "[center]"
Co z tym zrobić, gdzies w pliku bbcode.tpl chyba trzeba poprawić ale coś sie nie dopatrzyłem tam niczego, może xle szukałem i to pewnie tak jest, w załączniku załączam plik bbcode.tpl, jak potrzeba jakis inny to pisać, albo napiszcie jak to rozwiązać,
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Alexak

Pomógł: 1 raz
Posty: 19
Wysłany: 01-07-2009, 09:56   

jamal12345, Właśnie pare minut temu o to zapytałam wystarczyło zobaczyć
http://www.przemo.org/php...pic.php?t=79665
to nic w pliku bbcode tylko w pliku posting

Najlepiej
w pliku posting.php znajdź:
Code:
Kod:
    'BUTTON_CE' => ($board_config['button_ce']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="y" name="addbbcode26" value=" Center " style="width: 60px" onClick="bbstyle(26)" onMouseOver="helpline(\'y\')" /> ' : '',
    'BUTTON_F' => ($board_config['button_f']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="e" name="addbbcode20" value="Fade" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(20)" onMouseOver="helpline(\'e\')" /> ' : '',
    'BUTTON_S' => ($board_config['button_s']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="k" name="addbbcode22" value="Scroll" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(22)" onMouseOver="helpline(\'k\')" /> ' : '',
    'BUTTON_HI' => ($board_config['button_hi']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="h" name="addbbcode28" value="Hide" style="width: 40px" onClick="bbstyle(28)" onMouseOver="helpline(\'h\')" />' : '',

i zamień na:
Kod:

    'BUTTON_CE' => ($board_config['button_ce']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="y" name="addbbcode26" value=" Center " style="width: 60px" onClick="bbstyle(28)" onMouseOver="helpline(\'y\')" /> ' : '',
    'BUTTON_F' => ($board_config['button_f']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="e" name="addbbcode20" value="Fade" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(22)" onMouseOver="helpline(\'e\')" /> ' : '',
    'BUTTON_S' => ($board_config['button_s']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="k" name="addbbcode22" value="Scroll" style="width: 40px; text-indent: -2px;" onClick="bbstyle(24)" onMouseOver="helpline(\'k\')" /> ' : '',
    'BUTTON_HI' => ($board_config['button_hi']) ? '<input type="button" class="button" accesskey="h" name="addbbcode28" value="Hide" style="width: 40px" onClick="bbstyle(30)" onMouseOver="helpline(\'h\')" />' : '',
 
     
jamal12345

Posty: 13
Wysłany: 01-07-2009, 10:13   

Super, podmienilem wpisy i mi sie forum roz****
Wywala błąd w posting.php

[ Added: 01-07-2009, 10:16 ]
Oki dziala, sorki, jednej kropeczki nie skopiowałem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę