phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[opinie] hooT.pl
Autor Wiadomość
julu

Posty: 80
Wysłany: 19-02-2005, 17:39   [opinie] hooT.pl

Ma ktoś konto na tym :?: Troche sie gubie tam. Może ktoś instalować forum i mi poda kilka parametrów. I co w_ogóle o nim sądzicie :?:

hooT.pl
Ostatnio zmieniony przez julu 21-02-2005, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
bulion



Pomógł: 93 razy
Posty: 991
Wysłany: 21-02-2005, 10:58   

Patrz?c po ofercie, jest niezła, po paramatry pisz do Admina.
Jak widać dotychczas an forum nikt z tego nie korzystać, więc jesteś pierwszy, więc napisz jak póżniej jak oceniasz ten hosting. :twisted:

Smieszy tylko to:
Cytat:
Założenie konta - bezpłatnie!
?a?.. :mrgreen:
_________________
Ex-mod
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 21-02-2005, 12:28   

Z zainstalowaniem forum nie ma problemu. Doszedłem już do tego co i jak. Baze danych zakłada sie samemu, nadaje się jej nazwe, domene mam swoją. Nie ma problemu, cpanel (wielki plus, po polsku prawie ca?y). Admin odpowiada bardzo szybko, bo mam problemy z przeniesieniem forum to sie pytałem. Troche mały transfer miesiączny, ale mi powinien wystarczy?. 100 Mb, dowolna ilość baz danych i to tylko za 10 z?. na rok. 8)

Dodam, że mam specialny pakiet z allegro: 100Mb, 1000Mb przesy?u - 10z?
Ostatnio zmieniony przez julu 21-02-2005, 12:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
nasedo



Pomógł: 318 razy
Posty: 1895
Wysłany: 21-02-2005, 12:36   

julu napisał/a:
i to tylko za 10 z?. na rok. Cool

My napewno mowimy o tym samym hostingu? Ja tam widze 50zl/rok jako najnizsza cene.
_________________
Wejdź na Najlepsze forum wielotematyczne. Skazzza czeka na Ciebie 8)
Pomoc tylko na forum. Nie pisz do mnie na gg/PW/e-mail chyba, że sam Cię o to poproszę.
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 21-02-2005, 12:38   

Zapomniałem napisać, że to oferta specjalna z allegro, za to przesy? mniejszy. Ale już chyba tego pakietu tam nie ma. Wykupiony. :lol:
 
     
worms

Posty: 18
Wysłany: 04-03-2005, 15:16   

Mam 2 serwery tam wykupione i zgadzam się w 100% z julu.

S? jeszcze do kupienia, np.
http://allegro.pl/show_item.php?item=42827157

Ogólnie bardzo polecam, za takie pieniadze...
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 22-03-2005, 20:13   

zastanawiam się nad tym providerem. potrzebuj? konta ok. 100 mega na 3-4 witryny (niedużo transferu zużywaj?), więc potrzebnych jest możliwość podpięcia kilku domen czy posiadanie kilku baz SQL. hooT.pl spełnia te wymagania.
jakie opinie :?: :twisted: mam nadzieję, że nic się nie zmienićo :?: :> na Allegro widz?, że dalej można kupi? konta hooT.pl po śmiesznie niskich cenach.
Ostatnio zmieniony przez shqvarny 23-03-2005, 07:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 22-03-2005, 22:52   

Ostatnio tylko co? im baza szwankowała, ale szybko to załatwili i działa jakoś. Admin sie tłumaczy?, że jakieś konto powodowa?o przeci??enie bazy. Dwa razy miałem forum zawieszone z powodu tych awarii i sie nieźle wystrachałem jak w cpanelu nie znalazłem swojej bazy wogóle. Ale na drugi dzień było już wszystko ok.

U?ywam już jaki? czas i my?l?, że warto, zw?aszcza jak nie potrzeba dużego transferu. Pzdr.
 
     
vojtek

Posty: 1
Wysłany: 03-05-2005, 15:37   

Mój kolega tam ma i chodzi mega fajnie
patrzcie www.lkos.er.pl lub www.lkos.4.pl
Ma oczywiście phpbb by przemo :wink:
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 03-05-2005, 18:25   

forum mojej klasy jest na serwerach hooT.pl
phpinfo

mam tylko 4 małe "ale":
:arrow: maksymalny załącznik to 2 MB
:arrow: przez 3 (liczba przybliżona, bo nie pamiętam już dokładnie - od piątku, ale do poniedziałku czy wtorku to nie pamiętam) dni nie działało zupełnie. wszystko zaczęło się w dzień pogrzebu papieża. nikt się nie odzywał, 0 kontaktu, teraz support też jest gorszy niż był do tej pory (odp. w 90% w przeciągu 5 minut od wysłania maila).
:arrow: po tej feralnej akcji nie można było wyciągnąć czemu tak się stało i został ograniczony upload. dawniej mogłem wgrywać pliki z prędkościami rzędu 60-70 kB/s, a obecnie max to żałosne 17 kB/s
:arrow: safe_mode - off

moja ogólna ocena to: 6,75/10
 
     
worms

Posty: 18
Wysłany: 15-05-2005, 10:54   

shqvarny napisał/a:
przez 3 (liczba przybliżona, bo nie pamiętam już dokładnie - od piątku, ale do poniedziałku czy wtorku to nie pamiętam) dni nie działało zupełnie. wszystko zaczęło się w dzień pogrzebu papieża. nikt się nie odzywał, 0 kontaktu, teraz support też jest gorszy niż był do tej pory (odp. w 90% w przeciągu 5 minut od wysłania maila).

Potwierdzam

Po tej akcji jeszcze od czasu do czasu siadała baza mysql, teraz już się na szczęście upsokoiło, ale pojawił się nowy kłopot.
Wczoraj jak próbowałem coś wrzucić albo stworzyć folder przez ftp i cpanel to pisał
"< 550 cgvcxv: No space left on device
Error 550 cgvcxv: No space left on device"

Sprawdzałem na 2 kontach, na pewno nie jest to wina braku miejsca. Też tak macie, userzy hoot ?
 
     
julu

Posty: 80
Wysłany: 24-05-2005, 10:33   

Używam już długo i zdecydowanie odradzam ten hosting. Niestety jestem teraz związany z nimi jeszcze kilka miesięcy, ale jak sie nic nie poprawi to uciekam. ;) Co kilka dni nie ma połączenia do bazy danych, co jest bardzo denerwujące. Admini niby uprzejmi, odpowiadają (w różnym czasie), ale coś im nie idzie prowadzenie tych serwerów. Cpanel też nie pokazuje prawidłowych danych. Np. w tym momencie nie mam dostępu do bazy i inne fora na hoot.pl też nie. A błąd jest taki:
Kod:
   Error code: 2002
  Error message: Can't connect to local MySQL server through socket '/var/tmp/mysql.sock' (2)
 
     
shqvarny



Pomógł: 22 razy
Posty: 513
Wysłany: 24-05-2005, 11:26   

od śmierci Papieża są problemy :P
od wczorajszego wieczora jest problem z MySQL. Serwer na którym były bazy jest zbyt przeciążony. Prawdopodobnie będzie ten serwer poprawiany.
 
     
worms07
Gość
Wysłany: 26-05-2005, 09:19   

Znów.
Przedwczoraj siadło mysql, wczoraj wszystko nie działało, dziś już działa znów bez mysql. ODRADZAM. Przenoszę forum na inny serwer.
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
lkos
Gość
Wysłany: 26-05-2005, 10:57   

mam ten serwer od jakiś 3,4 miechów....
mam z nim tylko same problemy... ostatni problem to zniknięcie wszystkich baz MySQL i awaria ze wrzucaniem plików na serwer... pisze że konto jest pełne, choć w rzeczywistosci tak nie ejst...
Admin - JEŚLI ODPISUJE - to robi to po kilku dniach...
Problemy z tym serwerem są nieustanne... Raz nie działa poczta, raz serwer w ogóle nie działa, raz bazy mysql, raz jeszcze coś innego... Odpowiedź admina jest zawsze taka sama:
Cytat:
"Bardzo przepraszamy, ale zostało to spowodowane testami diagnostycznymi"


Ehhh... szkoda gadać....
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę