phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:36
Ranga na liście użytkowników
Autor Wiadomość
xlesiu



Pomógł: 5274 razy
Posty: 10385
Wysłany: 24-06-2010, 12:58   Ranga na liście użytkowników

Ranks in memberlist
Cytat:
##############################################################
## MOD Title: Rank in member list
## MOD Author: Niels < ncr@db9.dk > (Niels Chr. Rřd) http://mods.db9.dk
## MOD Description: This mod will enable users to see other
## users rank (name/image) in the member
## list view.
## MOD Version: 1.2.2
## MOD Compatibility: 2.0.x
##
## Installation Level: Easy
## Installation Time: 3 Minutes (1mn by EasyMOD of Nuttzy)
## Files To Edit: x
## memberlist.php
## templates/subSilver/memberlist_body.tpl
##
## Included Files: 0
##
##############################################################
_________________
Jak tłumaczysz mi coś z php to mów do mnie jak do labradora. / krwiodawcy.org
Ostatnio zmieniony przez Boltex 04-09-2010, 19:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
lucido
Czarna lista

Pomógł: 5 razy
Posty: 49
Wysłany: 24-06-2010, 19:36   

dzieki Ci dobry czlowieku ;)
 
     
Majkelo



Pomógł: 1283 razy
Posty: 3081
Wysłany: 24-06-2010, 20:37   

Otwórz to Wordpadem ;]
 
     
orszul4321


Pomógł: 39 razy
Posty: 307
Wysłany: 24-06-2010, 20:39   

KonMan, albo Notepad++ - też dobry program ;) . Z tym, że Wordpada już masz w systemie ;P .
 
     
Plati

Pomógł: 4 razy
Posty: 103
Wysłany: 24-06-2010, 21:04   

Dobra, wszystko fajnie :) Ale jak mam multiranks to jak zrobić żeby pokazywało wszystkie rangi/obrazki rang ? :)
 
     
KonMan

Pomógł: 11 razy
Posty: 91
Wysłany: 24-06-2010, 21:06   

zmodyfikowałam tak jak tam jest i mam takie tak:


Proszę o pomoc.
 
     
Silny

Pomógł: 17 razy
Posty: 67
Wysłany: 25-06-2010, 07:22   

Niby wszystko ładnie, ale nie wyświetlają się grafiki rang przypisanych do grup ;)
 
     
Mario14125

Pomógł: 52 razy
Posty: 811
Wysłany: 26-08-2010, 01:33   

No właśnie :/ :/ :/ Jest sposób na poprawienie tego :?:
_________________
MULTIPOLAND @ AMXBans # 1.6.2 - Deflection
 
     
karzniczka

Posty: 47
Wysłany: 29-09-2010, 21:21   

KonMan napisał/a:
Ja nie rozumnę tego:

Cytat:
#-----[ BEFORE, ADD ]----------------------------------------- # // Start add - Rank in member list MOD $sql = "SELECT * FROM " . RANKS_TABLE . " ORDER BY rank_special, rank_min"; if ( !($result = $db->sql_query($sql)) ) { message_die(GENERAL_ERROR, "Could not obtain ranks information.", '', __LINE__, __FILE__, $sql); } $ranksrow = array(); while ( $row = $db->sql_fetchrow($result) ) { $ranksrow[] = $row; } $db->sql_freeresult($result); // End add - Rank in member list MOD # #-----[ FIND ]------------------------------------------------ # $posts = ( $row['user_posts'] ) ? $row['user_posts'] : 0; # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ # # UWAGA! W tym kodzie zamień subSilver na nazwę swojego stylu! # // Start add - Rank in member list MOD // // Generate ranks, set them to empty string initially // $user_rank = ''; $rank_image = ''; if ( $row['user_rank'] ) { for($j = 0; $j < count($ranksrow); $j++) { if ( $row['user_rank'] == $ranksrow[$j]['rank_id'] && $ranksrow[$j]['rank_special'] ) { $user_rank = $ranksrow[$j]['rank_title']; $rank_image = ( $ranksrow[$j]['rank_image'] ) ? '
' : ''; } } } else { for($j = 0; $j < count($ranksrow); $j++) { if ( $row['user_posts'] >= $ranksrow[$j]['rank_min'] && !$ranksrow[$j]['rank_special'] ) { $user_rank = $ranksrow[$j]['rank_title']; $rank_image = ( $ranksrow[$j]['rank_image'] ) ? '
' : ''; } } } // End add - Rank in member list MOD # #-----[ FIND ]------------------------------------------------ # 'JOINED' => $joined, # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ # // Start add - Rank in member list MOD 'USER_RANK' => $user_rank, 'USER_RANK_IMG' => $rank_image, // End add - Rank in member list MOD #


Proszę o pomoc.Napiszcie mi jak to ma być, bo w tym pliki co xlesiu pisze modyfikacje to ja nie rozumnę :D



tez tego nie rozumiem


Robie wszystko wedlug instrukcji i jak chce wejsc w liste uzytkownikow to wyskakuje mi blad

[ Dodano: 29-09-2010, 22:21 ]
KonMan napisał/a:
Ja nie rozumnę tego:

Cytat:
#-----[ BEFORE, ADD ]----------------------------------------- # // Start add - Rank in member list MOD $sql = "SELECT * FROM " . RANKS_TABLE . " ORDER BY rank_special, rank_min"; if ( !($result = $db->sql_query($sql)) ) { message_die(GENERAL_ERROR, "Could not obtain ranks information.", '', __LINE__, __FILE__, $sql); } $ranksrow = array(); while ( $row = $db->sql_fetchrow($result) ) { $ranksrow[] = $row; } $db->sql_freeresult($result); // End add - Rank in member list MOD # #-----[ FIND ]------------------------------------------------ # $posts = ( $row['user_posts'] ) ? $row['user_posts'] : 0; # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ # # UWAGA! W tym kodzie zamień subSilver na nazwę swojego stylu! # // Start add - Rank in member list MOD // // Generate ranks, set them to empty string initially // $user_rank = ''; $rank_image = ''; if ( $row['user_rank'] ) { for($j = 0; $j < count($ranksrow); $j++) { if ( $row['user_rank'] == $ranksrow[$j]['rank_id'] && $ranksrow[$j]['rank_special'] ) { $user_rank = $ranksrow[$j]['rank_title']; $rank_image = ( $ranksrow[$j]['rank_image'] ) ? '
' : ''; } } } else { for($j = 0; $j < count($ranksrow); $j++) { if ( $row['user_posts'] >= $ranksrow[$j]['rank_min'] && !$ranksrow[$j]['rank_special'] ) { $user_rank = $ranksrow[$j]['rank_title']; $rank_image = ( $ranksrow[$j]['rank_image'] ) ? '
' : ''; } } } // End add - Rank in member list MOD # #-----[ FIND ]------------------------------------------------ # 'JOINED' => $joined, # #-----[ AFTER, ADD ]------------------------------------------ # // Start add - Rank in member list MOD 'USER_RANK' => $user_rank, 'USER_RANK_IMG' => $rank_image, // End add - Rank in member list MOD #


Proszę o pomoc.Napiszcie mi jak to ma być, bo w tym pliki co xlesiu pisze modyfikacje to ja nie rozumnę :D



tez tego nie rozumiem


Robie wszystko wedlug instrukcji i jak chce wejsc w liste uzytkownikow to wyskakuje mi blad
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 30-09-2010, 07:09   

karzniczka napisał/a:
Robie wszystko wedlug instrukcji i jak chce wejsc w liste uzytkownikow to wyskakuje mi blad

jaki błąd, możesz więcej napisać :?:
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
karzniczka

Posty: 47
Wysłany: 30-09-2010, 10:46   

Taki błąd mi wyskakuje
Kod:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /var/www/virtual/fifagoal.cba.pl/memberlist.php on line 307
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 30-09-2010, 11:49   

Scoobany napisał/a:
zrób to jeszcze raz.

lub daj ten plik w załącznik to zobaczymy co jest źle
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
karzniczka

Posty: 47
Wysłany: 30-09-2010, 15:08   

ok
masz ten plik
 
     
krystianr


Pomógł: 680 razy
Posty: 1999
Wysłany: 30-09-2010, 15:12   

zobacz
_________________
eat
sleep
trance
repeat

Ostatnio odwiedziłeś nas 04-01-2016, 11:36
Obecny czas to 03-12-2021, 16:58
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
karzniczka

Posty: 47
Wysłany: 30-09-2010, 15:39   

teraz dziala tylko ze tak to wyglada
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę