phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matteo
09-11-2013, 09:29
Nowy Download, zobaczcie
Autor Wiadomość
yoogii

Posty: 56
Wysłany: 13-01-2007, 23:00   

Czyli wykonałem to w dwóch plikach....
i...
Działa :) Dzięki ...

Czyli jak na razie już błędów nie ma i wszystko jest jak powinno być :) Super mod
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 14-01-2007, 00:00   

Ja nie mam teraz totalnie czasu, przenoszie sie na inny serwer i wlasnie robie backup wszystkiego + niedługo sesja :evil:

No ale powracając do tematu. Przy zapisywaniu plików macie również ten błąd pod operą, że końcówka pliku przybiera postać *.htm?

Jak sie wyrobie z czasem, zrobie update downloadu, bo wyszedl nowy, wiec troche zmian również zaszło.
 
     
yoogii

Posty: 56
Wysłany: 14-01-2007, 00:04   

Rozumiem, że wyszła nowa wersja modu i trzeba będzie pod przema przerobić?
 
     
syspo


Posty: 52
Wysłany: 15-01-2007, 16:33   

Możecie mi w czymś pomóc - odnośnie tego downloadu?
Chciałbym zrobić tak, że każdy nowy plik dodany do downloadu (przez upload) będzie oznaczony jako:
Ale dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora.

Bo teraz, każdy nowo dodany plik, zaakceptowany przez moderatora jest oznaczony tak:

I zalogowni użytkownicy nie mogą pobrać tego pliku.
Dopiero ja muszę edytować ten plik i zaznaczyć, że mogą pobierać tylko zarejestrowani użytkownicy.

Modyfikacja jest naprawdę super, tylko ja się w niej już pogubiłem :(

Help :?
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 17-01-2007, 18:40   

Ja też mam mały problem

Zainstalowałam, ale po kliknięciu w download nie prowadzi do tego nowo zainstalowanego, ale do starego :( co zrobić żeby link prowadził do downloads.php a nie dbload.php

[ Dodano: 17-01-2007, 18:55 ]
Ok juz sobie poradziłam :)

[ Dodano: 17-01-2007, 22:24 ]
Po zainstalowaniu u góry strony pojawia mi się coś takiego
Kod:

var greeting_flag = 0; if ( greeting_flag ) { window.open('privmsg.php?mode=birthday', '_phpbbprivmsg', 'HEIGHT=225, resizable=yes, WIDTH=400'); } //-->


Raz się pojawia a raz nie

[ Dodano: 17-01-2007, 23:40 ]
A pojawia sie w momencie dodania nowego pliku gdy powinno okienko popup wyskoczyc

a drugie to to ze nie zlicza mi sie ilosc sciagniec
 
     
daker


Posty: 58
Wysłany: 20-01-2007, 00:17   

zainstalowalem sobie ten mod i chcialbym zainkludowac jego tresc na strone ktora jest przy forum ale nie mam za bardzo pomyslu jak to zrobic. wie ktos moze ?
link do strony: http://mat-inf.tbg.net.pl/
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 20-01-2007, 00:37   

W pierwszym poście zamieszczam najnowszą wersję Downloadu.

Dodaje ona kila zmian np. potwierdzenie kodem przy raportowaniu czy ściąganiu pliku.

Z mojej strony w kodzie zmieniłem:
- poprawione błędy z komentarzami, przy ich dodawaniu czy zatwierdzaniu przez admina (dziękujmy Ruskowi, on podsunął poprawki)
- około 98% txt jest przetłumaczone, parę txt jest po angielsku, ale są to txt widziane tylko w Panelu Admina
- przetłumaczyłem txt wysyłanych maili, tu txt są wszystkie przetłumaczone
- dodałem pare poprawek i zmian w plikach tpl czyli od wyglądu

Jeżeli macie starą wersję Downloadu proponuję wpierw zaaktualizować bazę. Odpalenie pliku db_update.php powinno pomóc. Jeżeli nie to ręcznie dodajcie. Doszło parę nowych kolumn (np. phpbb_dl_ratings). A później dopiero nadpisujcie pliki tymi z paczki.

Wpierw przekopiujcie wszystko z katalogu root na serwer, a później z katalogu translations przekopiujcie plikii: lang_downloads.php i wszystko z katalogu email do swojego katalogu na forum (language/lang_polish)

Acha i jeszcze jedno. Troche się głowiłem z obsługą i przydziałami transferu dla użytkowników, ale doszedłem.

Ja mam zrobione tak.
Zwykli userzy maja tylko 25MB transferu, VIP ma 1GB. Żeby poprawnie ustawić transfer zróbcie tak:

Wpierw wpiszcie wartość transferu dla wszystkich userów (np. 25MB) zaznaczcie opcje - ważne! - "Wyzeruj i dodaj" i kliknijcie "Wyślij".

Po tym znowu wróćcie do tego panelu i w okienku niżej od grup wybierzcie żądaną grupę i wpiszcie tyle ile chcecie, ale pomniejszone o np. 25MB, u mnie jak ustawialem 1GB to trzeba bylo wpisac 975MB i zaznaczcie - co ważne! - "Dodaj" i kliknijcie "Wyślij".

Warto też ustawić autotransfer (co miesiąć o ile transfer ma się odnawiać). Robicie to w okienku po prawej stronie, wpiszcie ile mają "dostawać" userzy bez grupy zaś niżej przy grupach ile userzy z danej grupy i kliknijcie "Wyślij"

To by było na tyle, zachęcam do poprawki moich tłumaczeń, zawsze się coś znajdzie aby poprawić ;)

Paczka z najnowszą wersją Downloadu jest w PIERWSZYM moim poście!

[ Dodano: 20-01-2007, 15:17 ]
Dzisiaj posiedziałem troche nad modem i zrobiłem małą własną modyfikację

Dodałem w subkategoriach na dole "Idź do numer strony", gdyż normalnie było tylko info "Strona 1 z x", a nie było linków do następnej podstrony, więć trzeba było się cofać do spisu i stamtąd przechodzić do kolejnych stron. Przerobiłem plik download.php oraz od stylu.
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 20-01-2007, 22:11   

Przy uruchomieniu opcji o powiadamianiu o nowych plikach przez okienko popup przy dodaniu pliku nie pojawia sie okienko, ale za to na gorze krzaczki :(

Kod:
var greeting_flag = 0; if ( greeting_flag ) { window.open('privmsg.php?mode=birthday', '_phpbbprivmsg', 'HEIGHT=225, resizable=yes, WIDTH=400'); } //-->
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 20-01-2007, 23:38   

W pliku overall_header.tpl poszukaj
Kod:

<!-- END switch_enable_greeting_popup -->
    //-->
    </script>

ZA WKLEJ
Kod:

<!-- BEGIN switch_new_download -->
<script language="Javascript" type="text/javascript">
<!--
    window.open('{switch_new_download.U_NEW_DOWNLOAD_POPUP}', '_blank', 'HEIGHT=225,resizable=yes,WIDTH=400');
//-->
</script>
<!-- END switch_new_download -->


Oczywiście wcześniej usuń powyższy kod z tego miejsca gdzie instrukcja nakazywała go wpsiać.
Daj znać czy coś pomogło.

[ Dodano: 21-01-2007, 00:23 ]
syspo, zaaktualizuj sobie download. Poczytaj moje posty. A co tego co piszesz, to przy dodawaniu wybierz "Zatwierdź". Oznacza to, że plik dodany odrazu jest "zatwierdzany" jako do ściągania. A jeżeli chcesz, żeby była zielona ikonka to należy wybrać podczas dodawania pliku w okienku "Wolny" wybrać "TAK", wtedy plik będzie bez ograniczeń. Jeżeli wybierzesz "NIE" to plik będzie rozliczany według generowanego transferu. Jeżeli wybierz "Niezliczanie transferu dla zarejestrowanych użytkowników" no to już samo za siebie mówi ;)
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 21-01-2007, 09:20   

Super :) teraz wszystko gra :)

[ Dodano: 21-01-2007, 10:15 ]
Tylko nie wiem czemu, ale patrze i zresetowała mi się ilość ściągnieć :shock:

[ Dodano: 21-01-2007, 13:54 ]
Jeszcze jest jeden problem, że przy dodaniu pliku przez "wyślij plik" nie dodaje sie tylko wyswietla sie taki błąd

Kod:
Warning: move_uploaded_file(./downloads//155584777.jpg) [function.move-uploaded-file]: failed to open stream: Brak dostępu in /home/w11det/public_html/dl_mod/includes/dl_upload.php on line 159

Warning: move_uploaded_file() [function.move-uploaded-file]: Unable to move '/tmp/php1atYbH' to './downloads//155584777.jpg' in /home/w11det/public_html/dl_mod/includes/dl_upload.php on line 159
W11 i Detektywi Strona Główna



a dopiero pozniej na dole jest ze plik zostal pomyslnie dodany a tak n prawde go nie ma
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 21-01-2007, 17:54   

Chmod na 777 ustaw dla katalogu downloads! Daj znać czy pomogło, ale wiem, że musi ;)

Przetłumaczyłem też cały FAQ. Paczka w 1 poście zawiera już to tłumaczenie.
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 22-01-2007, 09:14   

Już w porządku :)

[ Dodano: 22-01-2007, 09:15 ]
A co było przyczyną , że mi zresetowało statystyki ? Juz drugi raz ilość ściagnieć się wyzerowała
 
     
miszko


Pomógł: 10 razy
Posty: 352
Wysłany: 22-01-2007, 11:04   

Co do statystyk to trudno mi powiedzieć. Robiłaś coś szczególnego? Zmieniałaś jakieś pliki od Downloadu?
 
     
Monde


Pomógł: 2 razy
Posty: 144
Wysłany: 22-01-2007, 17:15   

Jedyne co szczegolnego robiłam to zmieniłam na ta wersje nowsza ale ze statystykami wszystko gralo i pozniej ale to nie od razu patrze a sa wyzerowane

[ Dodano: 23-01-2007, 08:23 ]
ZNOWU :( Wchodze dzisiaj patrze 0 sciagniec wszedzie a nic nie robilam :(
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
syspo


Posty: 52
Wysłany: 23-01-2007, 15:09   

miszko napisał/a:
syspo, zaaktualizuj sobie download. Poczytaj moje posty. A co tego co piszesz, to przy dodawaniu wybierz "Zatwierdź". Oznacza to, że plik dodany odrazu jest "zatwierdzany" jako do ściągania. A jeżeli chcesz, żeby była zielona ikonka to należy wybrać podczas dodawania pliku w okienku "Wolny" wybrać "TAK", wtedy plik będzie bez ograniczeń. Jeżeli wybierzesz "NIE" to plik będzie rozliczany według generowanego transferu. Jeżeli wybierz "Niezliczanie transferu dla zarejestrowanych użytkowników" no to już samo za siebie mówi

No tak. Tak właśnie jest, a ja tak nie chcę.
Chcę, aby automatycznie było zaznaczane: Pozwól ściągać wszystkim:" TAK", abym przy zatwierdzaniu pliku nie musiał więcej kombinować. Tylko zatwierdzam i już wszyscy mogą ściągać.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę