phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: joli
29-12-2007, 21:08
[Problem] .forumline przerywane
Autor Wiadomość
anfan

Posty: 29
Wysłany: 07-10-2007, 16:02   [Problem] .forumline przerywane

Cześć mam kolejne problem dziś postanowiłem trochę przerobić styl subSilver ale napotkałem mały problemik którego nie mogę rozwiązać a na tym forum jest tylko jeden temat o tym problemie, niestety nie ma tam żadnej odpowiedzi na to pytanie.

Chciałbym aby linie pomiędzy komórkami były przerywane chodzi dokładnie o tą linijke kodu:

Kod:
.forumline { background-color: #A9B8C2; border: solid #D1D7DC 0px; border-top-width: 1px; }


U mnie wygląda to tak:

Kod:
.forumline { background-color: #F5F7F8; border: dashed 1px #F5F7F8 0px; border-top-width: 0px;}


Próbowałem naprawdę różne możliwości ale nic nie wychodzi. Rezultat jak widać jest taki: www.anfan.cal.pl
Chodzi mi oto by te dwa rodzaje lini miały ten sam kolor i obie były przerywane.



//// Dodane

Mam jeszcze jedno pytanie. Odnośnie ustawienia koloru czcionki na forum. W pliku CSS zmieniłem kolor wszystkich czcionek i wysłałem na server lecz po refreshu brak zmian. Więc zmieniłem wszystkie czcionki w PA w edycji stylu. Lecz po wysłaniu kolory są w ogole inne jakby nie były pliku CSS. Po w graniu poraz kolejny pliku CSS forum wraca do starego wyglądu bez nowych kolorów.

W jaki sposób mam zmienić kolor czcionek ?
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
FreelancerMp3


Pomógł: 47 razy
Posty: 292
Wysłany: 07-10-2007, 16:47   

Kod:
 Główna kategoria forum       Tematy       Posty       Ostatni post

Jeśli chodzi ci o te komórki, to to są przerwy między komórkami i raczej nie da się tam wstawić przerywanych linii. Co do tego kodu który podałeś to działa on prawidłowo. Ramka otaczająca całe forum jest przerywana.

Co do tego drugiego to musisz także edytować plik Nazwa_Stylu.tps i wprowadzać w nim te same zmiany co w css, gdyż on nadpisuje plik css.

anfan napisał/a:
W jaki sposób mam zmienić kolor czcionek ?

W Nazwa_Stylu.css
_________________
Wiara potrafi czynić cuda. Trzeba tylko mocno wierzyć.
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 07-10-2007, 17:37   

anfan napisał/a:
Mam jeszcze jedno pytanie. Odnośnie ustawienia koloru czcionki na forum. W pliku CSS zmieniłem kolor wszystkich czcionek i wysłałem na server lecz po refreshu brak zmian. Więc zmieniłem wszystkie czcionki w PA w edycji stylu. Lecz po wysłaniu kolory są w ogole inne jakby nie były pliku CSS. Po w graniu poraz kolejny pliku CSS forum wraca do starego wyglądu bez nowych kolorów.

Odpowiedź na Twoje pytanie znajduje sie w
F.A.Q. dla stylów


Gdybyscie zaczeli czytac, co tam jest napisane byłoby cholernie milo.

co do tych linii to dzis to juz raz tlumaczylam, drugi raz jednego dnia to przesada.
http://www.przemo.org/php...ic.php?p=306326
przeczytaj sobie ten temat, to zrozumiesz jak zrobic przerywane linie dla row1 i row2, bo nie o forumline Ci chodzi. Albo walnij sobie dla forumline tlo w ukosne paseczki, tez juz to opisywalam.
http://www.przemo.org/php...rzerywane+linie
Zanim zadamy pytanie, używamy opcji szukaj
wpisalam "przerywane linie" w szukajke i znalazlam w sekunde.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę