phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
[OffTopic] PROPOZYCJA - przemo na androida

korzystał(a) byś z mobilnej wersji forum na Androidzie?
Tak, to dobry pomysł.
71%
 71%  [ 28 ]
Nie.
28%
 28%  [ 11 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
KOŁO

Posty: 33
Wysłany: 16-08-2013, 14:54   

JA też jestem za!
Obecnie męczy przybliżanie i celowanie na forum. Skrypty źle wczytane, slider facebooka zasłania pół ekranu :/
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Kiepscizna

Posty: 0
Wysłany: 29-11-2014, 20:21   

Zarejestrowałem się tylko po to by uświadomić kolegom od tego przemo by szajs że mamy prawie 2015 rok. W związku z tym mało kto używa już linucha na pentium jeden mmx lub inertet explorer jedynki albo netscape. Powstają technologie oraz istnieją zajebiste fora ale ich główną wadą jest to że są postawione na tym czymś. Otóż używam właśnie tapatalka, wcześniej denerwował mnie komunikat żeby przejść do aplikacji. Teraz jestem użytkownikiem zadowolonym w dodatku. Czytam kilka forów i tylko jedno z nich ma obsługę tapatalka. Inne np forum.kosmetykaaut.pl nie. Myślę że przyjdzie czas na wyp****enie tego w kosmos i zainstalowanie czegoś nowoczesnego na każdym z forów. Po prostu lepsze zawsze wyprze jakieś byle co. A jeśli chodzi dlaczego jesteście tacy popularni to tylko z tego powodu że
1. to stoi na darmowej technologii, w związku z czym można to postawić na byle rzęchu za pięć dych lub hostingu za 30 złotych na rok.
2. Polacy nie znają języków obcych więc wolą wziąć jakieś bele co byle czytali instrukcje po polskiemu.
A reszta to sami wiecie włącznie z tym przemem.
Wyginiecie jak dinozaury.
Mile widziane komentarze.
Ostatnio zmieniony przez Tommekk80 01-12-2014, 07:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Woytec


Posty: 7679
Wysłany: 30-11-2014, 13:56   

Czy idę w dobrym kierunku?
http://przemo.org/phpBB2/...ic.php?t=148652
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę