phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
04-04-2010, 17:56
!!! ?wi?teczna poprawka bezpieczenstwa do wszystkich wersji
Autor Wiadomość
Przemo



Pomógł: 210 razy
Posty: 3148
Wysłany: 03-04-2010, 23:02   !!! Świąteczna poprawka bezpieczenstwa do wszystkich wersji

Wersja 1.12.7 i wyższe zawierają już tę poprawkę.

Dzisiaj jeden użytkownik znalazł w kodzie stary i zapomniany mechanizm, który napisałem wiele lat temu na prośbę policji w związku z akcją wymierzoną przeciw jednemu forum pedofilskiemu opartemu na moim skrypcie na jakimś filipińskim serwerze.
Mechanizm ten miał umożliwiać zdalne zablokowanie forum dyskusyjnego z domeny przemo.org (tylko ja miałem możliwość zablokowania forum) w sytuacji krytycznej, lecz nigdy nie został użyty, nie było takiej potrzeby nie było też sytuacji że jakieś forum zablokowałem za usunięcie stopki a jak wiecie takie fora istnieją. Nie znajdziecie nigdzie w sieci informacji, że czyjeś forum zostało zablokowane.
Jednak w połączeniu z możliwością włamania na przemo.org istnieje ryzyko, że włamywacz mógłby zablokować jakieś forum. Dla ścisłości - nie ma możliwości włamania na Wasze fora, ale mógłby je zablokować, wówczas tylko ja mógłbym je odblokować i jeżeli tak się stanie proszę do mnie napisać.

Ta poprawka ma na celu usunięcie z forum tego zapomnianego mechanizmu. Z ręką na sercu - zapomniałem o tym, to było wiele lat temu i gdybym sobie o tym przypomniał usunął bym go we wcześniejszych wersjach, gdyż stanowi w/w zagrożenie.

W załączniku załączam plik gg.php który należy rozpakować i nadpisać plik znajdujący się w katalogu głównym forum.

gg.zip
Pobierz Plik ściągnięto 3521 raz(y) 1,86 KB

Ostatnio zmieniony przez Woytec 15-11-2013, 17:38, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę