phpBB2 by Przemo
Support forów phpBB2 modified by Przemo

FAQFAQ - PIERWSZA POMOC!!  regulaminREGULAMIN  SzukajSZUKAJ  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload  katalog Forów DyskusyjnychKatalog Forów   FAQ Video tutoriale

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Przemo
22-08-2009, 08:32
Rozwazania na temat phpBB3 (tez by Przemo)
Autor Wiadomość
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 15-05-2009, 16:10   

Czy administracja nie rozumie że ludzie chca się dowiedzieć jak trwaja prace nad phpBB3 by Przemo?? W internecie istnieja pogłoski że Przemo porzucił skrypt, ale ja w to nie wierze ;) . Ale najgorsza jest ta niewiedza. Nie lepiej podać chociaż przypuszczalny rok premiery, pasek postępu zrobic witrynę z informacjami o postępie itd. Uzytkownicy nie oczekują jak narazie wiele tylko chociaż kilku informacji i pewności że skrypt zostanie wydany, bo mówienie że "będzie jak będzie" jest bez sensu. Tyle to każdy wie, ale cóż jak nawet nie chcecie podać że skrypt zostanie wydany np. w I kwartale 2010 roku. To wielu ludzi zrazi się i przesiądzie się na inne skrypty bo nie bedą tak długo czekać (Pewnie zaraz usłyszę "muy nikogo do niczego nie przymuszamy"), zreszta i tak wilu juz to zrobiło. Czy to jest takie trudne. To oczekiwanie naprawde jest niewygodne, wielu administratorów chciałoby zafundować swoim forumowiczom cos nowego i lepszego, ale nie wiedza co maja robić: do phpBB3 czy poczekać na Przemo lub poszukać czegoś innego. Zrozumcie nas, użytkowników i zwróćcie uwagę na te słowa.

Pozdrawiam, tak wiem arcy: wy grochem o ścianę, ale my tez grochem o ścinę i nic z tego nie ma :) (pewnie dostane osta, ale cóż ktoś w końcu musiał to powiedzieć)
_________________
wojok040
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 15-05-2009, 17:06   

wojok040 napisał/a:
Nie lepiej podać chociaż przypuszczalny rok premiery, pasek postępu zrobic witrynę z informacjami o postępie itd.

to co, zamiast robic, mamy sie bawic w wodotryski?

Przeciez mowimy, ze sie staramy. Nikt nie ma juz tyle czasu co kiedys. Teraz sa juz inne czasy, niz kilka lat temu, skonczymy, a przynajmniej dojdziemy do jakiegos konkretnego punktu, to napewno napiszemy o tym. Przeciez to logiczne.

Skoro nie piszemy, to znaczy ze nie mamy o czym

A terminu podac nie jestesmy w stanie.
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 15-05-2009, 17:57   

No to chociaż oficjalnie podajcie że macie np. 5% postępu nad nowym skryptem i uaktualniajcie tę informację, już lepsza będzie wiedza o tych 5% niż brak wiedzy, takie przynajmniej jest moje zdanie.

Pozdrawiam, i życzę owicnej pracy,

P.S. Rozumiem że macie swoje życie i prace idą wolniej ale taka informacja nie zaszkodzi.
_________________
wojok040
 
     
strus


Pomógł: 66 razy
Posty: 547
Wysłany: 15-05-2009, 18:03   

A co Ci da ze Przemo napisze 5 % ? Powiedz mi co to zmieni w Twoim zyciu ? Wyliczysz sobie orietacyjnie kiedy bedzie 100 % ? Procent procentowi nie rowny, nie stekajcie, a jak sie tak doczekac nie mozesz to idz na czysta 3 i nie truj tylka.
_________________
if(DobaZegarowa>24) cout<<"Z checia Ci pomoge!"; else cout<<"Fuck OFF and Find OUT it yourself.";
 
     
arcy



Pomógł: 509 razy
Posty: 3762
Wysłany: 15-05-2009, 18:09   

wojok040, specjalnie dla Ciebie - mamy 0,0018652438789% postępu.
Jutro będzie 0,0018652438791%

Zadowolony?
_________________
| Regulamin | F.A.Q. | Szukaj | Oficjalny podręcznik administratora phpBB2 by Przemo |
| arcy.net - nowości ze świata phpBB by Przemo, Opera, Android | w tym państwie pełnym nienawiści, rap po godzinach i luz ponad wszystkim... | Opera Browser
|
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 15-05-2009, 18:37   

arcy, Tak, chociaż tyle wiadomo bardzo dziekluję za informację. Zdziwisz się ale taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje :)

strus napisał/a:
A co Ci da ze Przemo napisze 5 % ? Powiedz mi co to zmieni w Twoim zyciu ? Wyliczysz sobie orietacyjnie kiedy bedzie 100 % ? Procent procentowi nie rowny, nie stekajcie, a jak sie tak doczekac nie mozesz to idz na czysta 3 i nie truj tylka.


No wiesz próbowałem, ale jesdt jednak pozbawione kilku bardzo przydatnych funkcji, gdyby nie to już dawno bym to zrobił :)
_________________
wojok040
 
     
joli
Yollien +Styler



Pomógł: 2988 razy
Posty: 16981
Wysłany: 15-05-2009, 19:47   

No dobra, mamy ok 10-15%
tak na moje oko
_________________
Walczę z warezami. Więc jak masz forum warezowe, nie proś mnie o pomoc i nie wchodź pod rękę, bo zniszczę.
Nie pisz do mnie na GG i PW,(chyba że proszę) bo nie odpowiem, a Ty dostaniesz bonusik. Masz forum do zadawania pytań!!! Poza forum pomagam TYLKO odpłatnie.
liberte d'expression pour tout le monde... OFICJALNY DOWNLOAD STYLÓW - style ogólnodostępne i na zamówienie - PORTFOLIO JOLI
 
     
Piotrbaz


Pomógł: 13 razy
Posty: 187
Wysłany: 15-05-2009, 19:47   

Cytat:
To oczekiwanie naprawde jest niewygodne, wielu administratorów chciałoby zafundować swoim forumowiczom cos nowego i lepszego, ale nie wiedza co maja robić: do phpBB3 czy poczekać na Przemo lub poszukać czegoś innego.


no to teraz się przynajmniej wyjaśniło ;)
 
     
tymek


Pomógł: 1 raz
Posty: 433
Wysłany: 15-05-2009, 21:04   

@up

Fajnie by było jakby powstało to phpbb by przemo v3, ale jesli o mnie chodzi, to i tak raczej z tego nieskorzystam.

Powód: za dużo modyfikacji mam na forum, zeby stracic je przy przejsciu na v3.

Tak wiec, nie wszystkim sie tak spieszy;P
Ale przemo v3, napewno zobacze z samej ciekawosci ;)
_________________
Szukam programisty PHP, który wykona parę zleceń - modyfikacje na forum. Proszę o kontakt na PW.
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 16-05-2009, 10:04   Lista próśb użytkoiwników 1.1. do phpBB3 modified by Przemo

Joli, taką właśnie odpowiedź chciałem otrzymać, wielkie dzięki!

tymek, myślę ze większość modów wyjdzie także pod phpBB3 by Przemo z aktualizatorem dotychczasowych danych, ale to na pewno kilka miesioęcy po wydaniu phpBB by Przemo. ;)

I teraz żeby wynagrodzić wam moje brzęczenie i stękanie, postanowiłem zebrać prośby użytkowników na temat skryptu zebrać do przysłowiowej "kupy" i je wam tu przedstawić: (Część z nich to to co jest w obecnym Przemo, a jeszcze nie ma w podstawie phpBB3)

To na razie tyle nie mówię że to wszystko musi być w nowym skrpcie, ale wpisałem wszystkie propozycje. Tez nie zgadzam się ze wszystkimi pomysłami, ale niektóre sa przydatne.

Lista bedzie aktualizowana co jakiś czas.

Pozdrawiam.

P.S. Nie mogłem się oprzeć żeby nie rozgłosić postępu prac w podpisie :)
Życzę dalszej owocnej pracy!!!
_________________
wojok040
Ostatnio zmieniony przez wojok040 16-05-2009, 20:07, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
tymek


Pomógł: 1 raz
Posty: 433
Wysłany: 16-05-2009, 10:23   

Imo:

* to: "Nick użytkownika i osobny nick do logowania", jest mniepotrzebne ^^
* "Po edycji post jako nieprzeczytany" - tutaj, koniecznie mozliwosc wyłączzenia takiej opcji ^^"
* Zostawienie modułu pomógł - mozliwosc włączenia, mozliwosci wystawiania "pomogl" dla klazdego usera, nie tylko dla outora pierwszego postu ;)
_________________
Szukam programisty PHP, który wykona parę zleceń - modyfikacje na forum. Proszę o kontakt na PW.
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 16-05-2009, 10:30   

Napisałem przecież żeby pozostawiono mozliwośc wyłaczenia, bo wiadomo że nie kazdemu wszystko potrzebne. Ja poprostu spisałem wszystko jak leci chociaż niektyórych rzeczy nie bedę używał jeśli bedą. Co do pomógł ja bym zrobił z nim coś ala PlusMinus, tak żeby pod postem była informacja, A żeby każdy każdemu dawał pomógł to bym to zrobił oddzilnie zupełnie nie związnie z pomógł, coś na wzór beermoda.
tymek napisał/a:
Zostawienie modułu pomógł - mozliwosc włączenia, mozliwosci wystawiania "pomogl" dla klazdego usera, nie tylko dla outora pierwszego postu

I wogóle to w temacie może kazdy dostać pomógł, tylko z tym że rozdaje je autor tematu (troche ci sie pomyliło ;) )

Jak zbierze sie tego więcej to dopiszę. I ja zrobiłbym jeszcze wersje na telefon komórkowy, coś ala LoFi mod.
_________________
wojok040
 
     
Bubu91


Posty: 140
Wysłany: 27-05-2009, 05:15   

Bardzo ładna robota wojok040, według mnie każdy z nich powinien znaleźć się w nowym przemie 8)
Mam nadzieje że przynajmniej połowe z nich zobaczymy w nowej wersji skryptu :roll:
 
     
wojok040


Pomógł: 3 razy
Posty: 90
Wysłany: 27-05-2009, 15:46   

Moim zdanie dobrym pomysłem jest podzielenie przema na kilka wersji z różną liczbą modów, wtedy nikt by nie miał problemu "po co mi download i album". Wiem że supportowanie byłoby wtedy trudniejsze, ale w profilu obok adresu forum wybierałoby sie wersję skryptu, a co do stylów to myślę że dałoby się jakoś zrobić żeby były kompatybilne miedzy różnymi wersjami. Bubu91, jak masz jeszcze jakis pomysł to pisz :)
_________________
wojok040
 
     
Gadatliwa Kasia 

   
Bucu


Pomógł: 487 razy
Posty: 2127
Wysłany: 27-05-2009, 21:03   

wojok040, pisalem pare stron temu - w panelu predefiniowane zestawy ustawien i po problemie ;)
_________________
Zanim napiszesz głupi temat, zapoznaj sie z FAQ
Pisanie / Instalacja Modyfikacji / For / CMS , przenoszenie For / CMS / Baz Danych (odpłatnie) - Osoby zainteresowane Proszę o kontakt GG.
Przez GG Pomagam tylko odpłatnie!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Kopiowanie wszelkich treści zawartych na forum, modyfikacji oraz instrukcji bez zgody administracji i autorów tematów/postów zabronione!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Najlepsze oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowegoNajlepszy program do sklepu firmowany przez Przem'a

Sklep z gadżetami

mediaclick.pl

serwis laptopów

phpbb

Polisy Ubezpieczeniowe TU Europa

Design Cart - Tworzenie sklepu internetowego

dnirozwoju.pl

Ranking Hostingów HostingOnline.pl

• Zamów reklamę